Jump to content


sony ta n 55 es


jole

Recommended Posts

Taj snagas nije nesto proslavljen zvucno koliko sam citao mada bi zvuk dosta trebao da zavisi i od pretpojacanja pa bi po meni tu trebalo posvetiti malo vise paznje pri izboru. Visaton zvucnici su dobar match sa sony-em .

imam predpojacalo 1000 esd

Link to comment
Share on other sites

Taj snagas nije nesto proslavljen zvucno 

 

Добро речено, мени је тај Ñнагаш увек нервозно звучао.

Link to comment
Share on other sites

Posto je malo agresivna kombinacija, stavis bakarne kablove malo kvalitetnije 6mm2..interkonekt sto krece od ampa do preampa..i moj predlog za pristojan novac imas trenutno na KP jedan par sony kutija iz esprit serije..to ce zvuciti sasvim pristojno za ono sto tebi treba...

 

https://www.kupujemprodajem.com/Sony-SS-F60-ES-high-end-kutije-23214757-oglas.htm?filter_id=

Link to comment
Share on other sites

Posto je malo agresivna kombinacija, stavis bakarne kablove malo kvalitetnije 6mm2..interkonekt sto krece od ampa do preampa..i moj predlog za pristojan novac imas trenutno na KP jedan par sony kutija iz esprit serije..to ce zvuciti sasvim pristojno za ono sto tebi treba...

 

https://www.kupujemprodajem.com/Sony-SS-F60-ES-high-end-kutije-23214757-oglas.htm?filter_id=

sta je tu je,taj snagas je u zvucnom opticaju trenutno.

1000 esd ne mogu jos uvek kvalitetno da testiram jer nemam adekvatno ok kutije.

hvala sa predlogom za ss f60 es cekam jos koju varijantu ako izleti pa da odlucim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...