Jump to content


Dobra kupovina sa ali-ja


jager

Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zar 4audio nije diler za Sennheiser? Trebao bi da obezbedjuje i servis i originalne delove,treba uporediti cene.Ja sam licno uvek za original ali tweak i apgrejd uvek moze da se proba.Proba samo treba da bude direktnim poredjenjem,u mom slucaju i moze- izolacija kabla je tek naceta i fercera bez prekida kabl zasad,problem je tek na pomolu.Doduse nisam ni mislio da ce vecito da sluze odkad su kod juniora koji je u pubertetu...  :order

Link to comment
Share on other sites

Siroma proveri posto je originalni deo, i meni se ucinilo ovo Ok pa kad sam proverio originalni kabl sa konektorom kod sennhaiser 3,85 gbp http://headphonespares.sennheiser.co.uk/hifi-tv-headphones/hd-485/cable-straight-with-35mm-to-35mm-stereo-jack-plug-3m-514030.html ipak je originalni deo prava stvar.

 

Hvala .Ipak to nije taj kabl koji si ti predlozio . Meni treba ovaj  http://headphonespares.sennheiser.co.uk/hifi-tv-headphones/hd-425/cable-straight-with-35mm-stereo-jack-plug-3m-037974.htmla kosta22GBP

 

Kada je u pitanju Sennheiser, što se mlatite sa sumnjivim delovima.Čovek iz komšiluka ima originalne delove, veliki izbor i nije skup, plus i servisira kome treba

 

SABADOS Service doo

Cara Lazara br. 17

21208 Sremska Kamenica

063 509 182

 

Aleksandar

 

Hvala, pitacu i njih

Zar 4audio nije diler za Sennheiser? Trebao bi da obezbedjuje i servis i originalne delove,treba uporediti cene.Ja sam licno uvek za original ali tweak i apgrejd uvek moze da se proba.Proba samo treba da bude direktnim poredjenjem,u mom slucaju i moze- izolacija kabla je tek naceta i fercera bez prekida kabl zasad,problem je tek na pomolu.Doduse nisam ni mislio da ce vecito da sluze odkad su kod juniora koji je u pubertetu...  :order

I  moje je"sredila" ćera.

Link to comment
Share on other sites

Hvala .Ipak to nije taj kabl koji si ti predlozio . Meni treba ovaj  http://headphonespares.sennheiser.co.uk/hifi-tv-headphones/hd-425/cable-straight-with-35mm-stereo-jack-plug-3m-037974.htmla kosta22GBP

 

 

Hvala, pitacu i njih

I  moje je"sredila" ćera.

ja sam gledao kabl za svoje hd485,izgleda sam malo srećnije ruke.Ove moje nisu neki "vr" od slusalica pa verovatno ni kabl.Trenutno mi je najbitnije da saÄuvaju detetu uÅ¡i od in ear varijanti, to je zlo opasno.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Teško da je kolega menjao M2TECH za non-name kineza. ;-)

Две од укупно три компоненте из дигиталног му возића без проблема је мењао и за мрвицу надмашио кинез од 50-ак еура..

Link to comment
Share on other sites

Å to se mene tiÄe mogu i predlozi ... nemam niÅ¡ta protiv, Äak Å¡to viÅ¡e ;):thumbsup2

Коме Ñе купују кинеÑки конвертери, не јури ултранов већ проверен чип и није му битна DSD репродукција, могао би да Ñе поигра Ñа већ легендарним..

http://www.aliexpress.com/item/Assembled-AK4396-CS8416-DAC-board-Support-24BIT-192Khz-Free-shipping/32373088722.html?spm=2114.01020208.3.61.2kY1OV&ws_ab_test=201526_5,201527_4_3_2_1_5_4_71_72_73_74_75,201409_1

Форуми Ñу препуни модификација ове плочице, и оваква Ñамо уз одабир бољег опампа ради више него приÑтојно.. готов и Ñкутијан уређај неће прећи 100 еура.. Ñви новији ÐК чипови у кинеÑкој имплементацији не пружају ништа више од овог..

Link to comment
Share on other sites

Две од укупно три компоненте из дигиталног му возића без проблема је мењао и за мрвицу надмашио кинез од 50-ак еура..

Zapravo je neuporedivo, i2s je slusno bolja veza kod dvojca HiFace Evo & Evo Dac u odnosu na Coax i ja tako i slusam. Takva jeftina veza nadmasuje i jako skupi digitalni kabal, pa je to ujedno i najveca prednost, ali sve jedno bitno je sta je finalno bolje. Kada bih rekao da sam u par poslednjih dana experimentisao i sa nekoliko vrsta Utp kablova i tu nasao velike razlike u prezentaciji muzickih sadrzaja, javno bi ste me razapeli. Ali, sve to je ipak moj izbor. Takodje velike pomake sam nasao i zamenom 75-to Om-skog kabla na poziciji Evo Clock-a i HiFace Evo zamenom za Neoteck-ov silver plated.

Istina je da je Xmos slusno jako dobar kinez, ali on ipak nije moj izbor.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je neuporedivo, i2s je slusno bolja veza kod dvojca HiFace Evo & Evo Dac u odnosu na Coax i ja tako i slusam..

КинеÑки ХМОЅ био је неким небитним коакÑијалним каблом везан у Evo Dac, и тако је Ñвирало мрвицу боље од читавог возића..

I2S веза замишљена је да Ñе кориÑти унутар уређаја, екcтремно кратким водовима од пар цм, или још боље да чипови буду на иÑтој штампи и веза буде кроз водове на њој..

Код hiface уређаја имате жице до једног штекера па лем, потом утикач који улази ту и Ñпојеве на њему, потом то иÑто на другом крају каблића, па други штекер и лемове на њему.. немогуће је да жица ту уноÑи икакав губитак или добитак, Ñама идеја то тако повезати инжењерÑки је потпуни промашај..

Link to comment
Share on other sites

Prvo kazes dve od tri,a sada citavog vozica?!

Заменио је две од три компоненте, и тако је Ñвирало боље од читавог возића.. једноÑтавније Ñе не може напиÑати..

Link to comment
Share on other sites

Potvrdio sam da je Xmos sjajan posao odradio, ali i da je moj izbor i2s veza.

Имплементација I2S везе код hiface уређаја баш и није репрезентативан пример иÑте..

ИнÑиÑтирати на њој тако грдно урађеној, при томе добити на тацни екÑплицитан пример да је ÐºÐ¾Ð°ÐºÑ Ñƒ таквом уређају бољи избор, Ñамо је фетиш и ништа више..

Ðли жабари Ñу вероватно и рачунали на то, те Ñе ниÑу много трудили око квалитета..

Додао бих да је теÑтирани кинеÑки XMOS такође ÑмућкајпапроÑпи уређај Ñа доÑта Ñлабих тачака, баш попут hiface, али и такав је однео победу..

Link to comment
Share on other sites

Заменио је две од три компоненте, и тако је Ñвирало боље од читавог возића.. једноÑтавније Ñе не може напиÑати..

 

Razumeo, bas zbog toga je neuporedivo.

Link to comment
Share on other sites

Имплементација I2S везе код hiface уређаја баш и није репрезентативан пример иÑте..

ИнÑиÑтирати на њој тако грдно урађеној, при томе добити на тацни екÑплицитан пример да је ÐºÐ¾Ð°ÐºÑ Ñƒ таквом уређају бољи избор, Ñамо је фетиш и ништа више..

Ðли жабари Ñу вероватно и рачунали на то, те Ñе ниÑу много трудили око квалитета..

 

Evo prilike za popravku:  :crno-na-belo

 

http://www.digitalaudioreview.net/2015/08/manunta-m2tech-ready-evo-two-ddc-clock-and-psu/

Link to comment
Share on other sites

Три од четири не иÑпоручују у Србију..

Да ли Ñте ви видели и чули уређаје Ñа линкова или вам Ñе Ñвиђају Ñлике..

ÐаÑлов теме Ñугерише да Ñе нешто препоручи, претрагу Ñмо за ових пар деценија колико је интернет међу Србима Ñви научили да кориÑтимо..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...