Jump to content


Dobra kupovina sa ali-ja


jager

Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni nešto stiže , nešto (još) ne, uglavnom ispreturanim redosledom ( ne onim kojim sam naručivao) a nešto i probija rokove. lepo se Konezi izvine, da je kašnjenje  zbog Corone i produže mi vreme isporuke.

Nešto mi i vraćaju pare. 

Simptomatično da jedan time dellay tri puta naručujem, od raznih prodavaca, i stalno se gubi.

Juče stigli . 10 komada. Zčatni, keramički

HTB11kecboY1gK0jSZFMq6yWcVXaF.jpg

Biće preampi, bufferi, lampizatori,...Samo da se namolim da počnem

 

Link to comment
Share on other sites

Stiže sa Ali-ja sve što mogu da pošalju, i što mi hoćemo da platimo.

Ali problem je ukidanje povoljnih poštarina. :(

Imam i ja još ponešto što putuje, a krenulo pre ukidanja standard shippinga. Ali retko šta sada ima opciju normalne cene isporuke.
A i to što ima je od sumnjivih trgovaca. Neki mi već otkazali isporuke, i muljaju nešto, iako je kao bila opcija povoljne isporuke.

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, ivanp said:

Dosta toga može da se kupi na Ebay u od istih Kineza koji prodaju na Aliju. E sad treba proveriti kako će da prođe. Ja ću da naručim neki HDMI kabl od 1m. Kod nas nema!!! Ne drže karće od 1,5m!

Kako ne drže?

Imam ja viška HDMI kabl od 1m viška i to SUPRA. Koristio ga za I2S vezu na DAC-u ali mi predugačak!

Link to comment
Share on other sites

Pa lepo gde god sam gledao nema ispod 1,5 meteri. Izgleda da sam malo bio brz!:huh:
Vlada mi je našao pa sam naručio dva komata.
Hvala Surokvl. Kad budem rešio da HDMI vezu dovedem na viši nivo......................................:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 12.5.2020. at 15:01, Vlajo said:

Naručio sam neki usb kablić - prekidač, nije hteo da prihvati uplatu u eur (1.87e), pisalo je da promenim uplatu u usd, pa je prihvatio uplatu i čekam shipping. Slanje besplatno Cainiano, šalju u Srbiju. Videćemo da li će i kada stići, ne žurim ...

Stigao drugi kablić, naručen 10 dana posle ovog, a valjda će stići i ovaj. AliE radi, ali putuje čamcem na vesla. Ne bunim se, kad stigne - dobro da je stiglo :)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj tekst od efektive je čista glupost. Nekoliko pošiljki je jako kasnilo pa sam tražio refund, nakon nekog vremena (+3 meseca) pojavila se i pošiljka, pa sam javio prodavcu za ovo, rekao je da zadržim bez naknadnog plaćanja. Naručio sam od istog prodavca kasnije još dosta sitnica. Ovo se desilo ukupno 3 puta, nikad se nije desilo da ne stigne pošiljka osim jednom kad je prodavac nije ni poslao iako je pisalo da jeste. Naručio sam dosad više od 300 raznih sitnica, tako da je ovaj tekst sačinio neko po sistemu rekla kazala... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...