Jump to content


Dobra kupovina sa ali-ja


jager

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakle, prevaranti neviđeni. Za neke stvari koje sam hteo digli su cene, koliko juče!!!:mad: Sa popustom su skuplje nego što su bile pre ove frke 11.11. Misssim.
Filipeski sve ti je oprošteno!!! Od danas više neću da budem autošovinista i drugosrbijanac. Za ove Kitajce je Bubanj potok dečije obdanište!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, RingeRaja said:

Ima i jeftinije i skuplje....jbga, nisu ni Kinezi  imuni na muljačinu.

Ja ću sa popustima i kuponima da prođem okay.

Kad smo kod kineske muljacine i bezobrazluka, snake skin za kablove sto sam porucio ima dva meseca (naravno nije stiglo, sumnjam i da ce), uzeli sami da produzavaju onaj protection da ne bi pokretao dispute. I napisem im da nisam trazio da produzavaju i da me ne interesuje to, da cu pokrenuti dispute svakako i na konto bezobrazluka, na sta mi odgovaraju sa :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ivanp said:

Dakle, prevaranti neviđeni. Za neke stvari koje sam hteo digli su cene, koliko juče!!!:mad: Sa popustom su skuplje nego što su bile pre ove frke 11.11. Misssim.
Filipeski sve ti je oprošteno!!! Od danas više neću da budem autošovinista i drugosrbijanac. Za ove Kitajce je Bubanj potok dečije obdanište!!!:wacko:

И теби сине!

Link to comment
Share on other sites

42 minuta ranije, Vlajo said:

Počeli su kinezi opasno da se preseravaju, pre sam čekao do 20 dana za pošiljku, sad skoro 2 meseca

Nisu Kitajci počeli nego naši.

Paket duže stoji kod nas nego tamo.

Karinici usporavaju

Trenutno mi je jedna pošiljka tačno mesec dana u Srbiji i nikako da prodje carinu i da je isporuče

A porošla je stajala u pošti pa me zvali da dodjem da je ne vrate nazad (pismo težine 75grama nisu hteli da donesu čak ni da ostave artišče da sam dodjem))

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, miletrosak said:

KES ZA TRASH.

Nije trash. Ja sam zadovoljan. Verovatno što uskladim očekivanja.

Evo dokaza

10.11.2019 13:29:32 11003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТА Зa цaрину  
10.11.2019 12:59:36 11003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТА Приспелa  
12.10.2019 20:47:00 CN-CNBJSA Приспелa  
07.10.2019 15:04:00 CN- Пријем
       
       
       
 
Link to comment
Share on other sites

Kako bre tako brzo? Meni mesec dana u Niškoj pošti na carinjenju. Stvar od 7$. Mmc im

Ja kupio ovu

https://www.aliexpress.com/item/32869655585.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.76a44c4d7KQE0T

Dva dana sam birao i ispade kao najbolja na ekranu.

Ima onih minijaturnih sa glavom od samo 3mm i nikakve snage. To je igračka i zaobidji.   Onda ima neka kao ova koju ja izabrah samo crvena koja steže  0,5-6mm ali je "samo" 240W i ova zelena koju naručih koja ima 480W. Jedina mana je da je bulk isoporuka, sve na gomilu bez neke kutije u koju bi se sve spakovalo, lako nosilo i da svi dodaci budu pregledni i dostupni. Ali zato košta manje od one "igračke" kod nas u Woby Housu.

Još jedna dobra stvar da dolazi sa rezervnim četkicama koje se menjaju kroz specijalne otvore bez potrebe da se cela mašina rasklapa.

Ke vidime kad stigne

Sledeće kupujem frezer

€ 11,61  25%OFF | 800W 30000rpm Woodworking Electric Trimmer Wood Milling Engraving Slotting Trimming Machine Hand Carving Machine Wood Router
https://s.click.aliexpress.com/e/BSW7goyg

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, siroma said:

Kako bre tako brzo? Meni mesec dana u Niškoj pošti na carinjenju. Stvar od 7$. Mmc im

Ja kupio ovu

https://www.aliexpress.com/item/32869655585.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.76a44c4d7KQE0T

Dva dana sam birao i ispade kao najbolja na ekranu.

Ima onih minijaturnih sa glavom od samo 3mm i nikakve snage. To je igračka i zaobidji.   Onda ima neka kao ova koju ja izabrah samo crvena koja steže  0,5-6mm ali je "samo" 240W i ova zelena koju naručih koja ima 480W. Jedina mana je da je bulk isoporuka, sve na gomilu bez neke kutije u koju bi se sve spakovalo, lako nosilo i da svi dodaci budu pregledni i dostupni. Ali zato košta manje od one "igračke" kod nas u Woby Housu.

Još jedna dobra stvar da dolazi sa rezervnim četkicama koje se menjaju kroz specijalne otvore bez potrebe da se cela mašina rasklapa.

Ke vidime kad stigne

Sledeće kupujem frezer

€ 11,61  25%OFF | 800W 30000rpm Woodworking Electric Trimmer Wood Milling Engraving Slotting Trimming Machine Hand Carving Machine Wood Router
https://s.click.aliexpress.com/e/BSW7goyg

 

Kad pošalju avionom dodje prije nego iz engleske ...

Grazie mille :thumbsup2

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...