Jump to content


Dobra kupovina sa ali-ja


jager

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Neću okaÄiti link ali ću da pitam.

Da li su sve kopije ili ima i originala. Govorim o kaÄenim linkovima ?

Npr. gledam nichicon kondove, nije ni da su jeftini, jedino što nema troškove dostave za razliko od velikih distributera elektronskih komponenti u EU.

Unapred se zavaljujem na odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

Treba traziti i pogledati misljenje i iskustva onih koji su odredjeni artikal vec kupovali, uporediti ga sa originalom sa zvanicne stranice proizvodjaca pa i njegovu cijenu i onda odluciti. Ja zaista nisam siguran i nemogu da tvrdim ali vjerujem da ima i originala. Ja u principu gledam koliko je porudzbina bilo od tog prodavca i koliko pozitivnih procenata generalno ima. O kaÄenim linkovima su moja pozitivna miÅ¡ljenja i zadovoljan sam kvalitetom ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobio naravno i kad se uvjerim da je kvalitet zadovoljavajuci onda dam predlog ovdje :) kabel je odlican , dobra izolacija ...

Ajd  javi ako ti nije tesko.Na mojim Senhaiser se polomio onaj konektor specificni a slicna mi  je cena da narucin samo par konektora ili ovaj kabl sa tim konektorimapa sam u dilemi.

sennconnectorwithinfojpib3.jpg

P1000897-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajd  javi ako ti nije tesko.Na mojim Senhaiser se polomio onaj konektor specificni a ista mi  je cena da narucin samo par konektora ili ovaj kabl sa tim konektorimapa sam u dilemi.

sennconnectorwithinfojpib3.jpg

P1000897-3.jpg

 

 

 

Dužina ovog kablića koji je  stigao je 120 cm , od konektora do raÄve je dužina 90 cm. Nisam ga joÅ¡ zalemio al pod rukom zaista djeluje kvalitetno , izolacija je neka gumena priliÄno fleksibilna , mislim da ćeÅ¡ biti zadovoljan ako se odluÄiÅ¡ za ovaj . Konektore nisam naruÄivao ... , vidim da je ovo neka druga varijanta :roll: .

 

post-29243-0-58025900-1440281084_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...