Jump to content


HK6500 zvu�i �udno


Aibo

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovakav sluÄaj nije zabeležen ni u zanzibaru, gvinei bisao i sliÄnim razvijenim državama sa stabilnim naponom mislim da je ovo jedinstven sluÄaj i u Srbiji. UtiÄnica u zidu utiÄe na zvuk od neke drljave maÅ¡ine kod komÅ¡ije, nauÄio sam neÅ¡to novo, pored one teme da samolepiva folija kojom se obloži zvućnik znaÄajno utiÄe na zvuk, tad sam zbog mog mudrog komentara banovan 30 dana. NaroÄito me ushiÄuje ovaj post zadnjih meseci i veliki trud vlasnika pojaÄala vrednosti 70ak evra to je stvarno za poÅ¡tovanje.

Link to comment
Share on other sites

:D:P:D

 

Elem dok sam bio u pomenutom Zanzibaru upoznao sam poglavicu plemena Zanzib i dok sam mu instaliro najnoviji JRiver medija plauer za Windouz 10(da bidne moderniji od konkurenta poglavice Gvinejaca) on mi reche - ciciram :

 

"E moj Digitral svaki dan koji se nisi do suza nasmijo,dzaba si ga zivijo". 

 

Zato fala Goxy.

 

Usput mi reche da mu pozdravim nekog zemljaka koji zivi u GMilanovcu.Kaze prepoznacesh ga po dugoj sedoj bradi i po tome sto slusa muziku iz njegovo pleme.Do dana danashnjeg tog choveka ne nadjok,pa ako ga neko poznaje nek poshalje info na PePe.

 

I jos nesto u Zanzibaru se pojachavachi prikljuchuju na trofaznu struju - zbog vrdanja napona.Ima specijalni korventer M3(trofazna) haj fejs Uvan (monofazna) koji - pogodili ste konvertuje trofaznu u monofaznu struju da nema zlog Dzitera :evil: i da bude chis zvuk.

Link to comment
Share on other sites

ovakav sluÄaj nije zabeležen ni u zanzibaru, gvinei bisao i sliÄnim razvijenim državama sa stabilnim naponom mislim da je ovo jedinstven sluÄaj i u Srbiji. UtiÄnica u zidu utiÄe na zvuk od neke drljave maÅ¡ine kod komÅ¡ije, nauÄio sam neÅ¡to novo, pored one teme da samolepiva folija kojom se obloži zvućnik znaÄajno utiÄe na zvuk, tad sam zbog mog mudrog komentara banovan 30 dana. NaroÄito me ushiÄuje ovaj post zadnjih meseci i veliki trud vlasnika pojaÄala vrednosti 70ak evra to je stvarno za poÅ¡tovanje.

 

Hm... ajmo drastican argument.

Da li si znao da mozes da POGINES u rodjenom kupatilu, jer je komsija iznad/ispod tebe (recimo) cackao po SVOM sporetu/bojleru? A tek da ne pricamo ako je starija zgrada, pa je uradjeno nul-ovanje? (ako ne znas sta je nulovanje, slobodno pitaj)

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

"prljava" struja ne smeta grijaÄim tijelima !, elektro motorima malo manje , ali "elaktronici DA !GrijaÄ Äe raditi 22o V Å¡e raditi , sam Äe sporije grijati! i na 190 V . Elektromotor isto , sam Äe se viÅ¡e grijat i bit neefikasniji , ako imate sreÄe možda i preživi ! , al elektronika jedva da ima Å¡anse , ato je sam zato kaj je tam neki mudrijaÅ¡ izmislio OMov Zakon ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...