Jump to content


Bolje nisam cuo


gruzanin

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buduci da gotovo niko ne pita, a verovatno su kao i ja ostali bez daha, to je kod tebe ?

Jel su to mbl kutije, i ako moze osvrt na njih u odnosu na neke " obicne dinamicke" u odnosu na zvuk...

inace, sistem je vrh... 

Ja ih prodajem to su tri sistema koji sam prodao u Francuskoj , mamaksimalno prodacu jos dva.

ja sam Krellovac reference i Apogee Full range, samo mogu da ti kazem ispred ovakav sistem sednes i uzivas.

Slusao veliki broj siswtema , ali pomeni ovaj je naj bolji, to je prvi put da sve delovi sistema pravi jedna maeka.

Opet ja sam Krellovac, ali nihovi zvucnici su prevara, volim Bouder ali ne proizvode zvucni, volim MSB ali i oni ne proizvode sve.

Jedino bi Burmester mogao da im parra ali za sada nije na nivou.

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo onaj MBL koji "Äudno" radi, tj, Å¡iri se zvuk svida okolo, a vibrira/Å¡iri se ceo, sluÅ¡ao sam ga davno. Neka muzika zvuÄi fantastiÄno, bolji zvuk nisam do sad Äuo. Ali, neka zvuÄi užasno loÅ¡e. ZakljuÄak? HebeÅ¡ zvuÄnik koji bir Å¡ta će da svira.

Link to comment
Share on other sites

MBL su odlicni, narocito oni najveci sa odvojenim bas jedinicama (od 2m visine), samo su malo stetni za racun u banci. Meni su se dopadali i njihovi DAC's i CD playeri. Pojacala, u onoj surovoj mono varijanti su isto jako dobra ...

 

Ako si prodao 3 ta MBL sistema, znaci da do kraja godine mozes da ides na kupanje na Maledive ... :banana

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo onaj MBL koji "Äudno" radi, tj, Å¡iri se zvuk svida okolo, a vibrira/Å¡iri se ceo, sluÅ¡ao sam ga davno. Neka muzika zvuÄi fantastiÄno, bolji zvuk nisam do sad Äuo. Ali, neka zvuÄi užasno loÅ¡e. ZakljuÄak? HebeÅ¡ zvuÄnik koji bir Å¡ta će da svira.

 

Idi slusaj ponovo, mislim da ces promenuti mislljene

Link to comment
Share on other sites

MBL su odlicni, narocito oni najveci sa odvojenim bas jedinicama (od 2m visine), samo su malo stetni za racun u banci. Meni su se dopadali i njihovi DAC's i CD playeri. Pojacala, u onoj surovoj mono varijanti su isto jako dobra ...

 

Ako si prodao 3 ta MBL sistema, znaci da do kraja godine mozes da ides na kupanje na Maledive ... :banana

 

Djane,

Ti znas ta je High End, kad otvoris MBL vidis kolko je sati

Link to comment
Share on other sites

@ Den!s

razumem te, ali napisao sam : brend koji sve proizvodi,

Pr o :ovo nisu zvu nici Mark Le inson, koliko ja snam,

Drugo Mark Levinson je fenomenalan za CD player, za DAC za pre amp, ali power amp su im katastrofa koji uopste ne vrede te pare.

Posle sve je to star ukusa i iskustva

Link to comment
Share on other sites

MBL ima jedno jako interesantno predpojacalo:

http://www.mbl.de/vorverstaerker-mbl-6010-d/

Ono sto je meni palo u oci kod ovog preampa jeste da ima samo jedan aktivni stepen. Sve ostalo u ovoj kutiji (na zalost nikada nisam imao prilike da vidim iznutrice ovog preampa), koja nije nimalo mala, onda mora da otpada na napajanje i kontrolu glasnoce kao i selekciju ulaza. Prilicno velika kutija za tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

MBL ima jedno jako interesantno predpojacalo:

http://www.mbl.de/vorverstaerker-mbl-6010-d/

Ono sto je meni palo u oci kod ovog preampa jeste da ima samo jedan aktivni stepen. Sve ostalo u ovoj kutiji (na zalost nikada nisam imao prilike da vidim iznutrice ovog preampa), koja nije nimalo mala, onda mora da otpada na napajanje i kontrolu glasnoce kao i selekciju ulaza. Prilicno velika kutija za tako nesto.

Ako hoces slikacu ti unutra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...