Jump to content


Referentna Kuća Vrhunskog Zvuka - Lab.


Father

Recommended Posts

AAAAAHahahaha, Mislim da sam video cicamacu!

 

Pa kada ga pre otvoriše?????? Imaju i statut, EXTRA!

 

.... pa joÅ¡ 1000 kinti izlaganje i to 2 sata,   mislim mora da su jako neozbiljni neki likovi!!!!!!   NiÅ¡ta onda gospodinu @pantaNS 300 eura Älanarina meseÄno, a patetiÄnim tipovima 300 kinti kao po statutu!

 

Mora da sam vidovit???? Kakav flesh! Ne mogu da verujem. Zaista nisam imao pojma o ovome!!!!???? 

 

:bounce  :banana  :listen  PATETIÄŒNO zar ne!

 

PS: Morao sam, jer sam nezreo.... Znate kako kažu ... "Što si zreliji, to ćeš brže da istruliš!"

Dragi kolega,

Pre no sto nastavite, samo da Vas obavestim,, cisto da ne uletite u glupost. BG audiomanija je bila divna ideja, totalno nepodrzana od ogromne vecine forumasa . Gospodin Rasa (al zaista gospodin, ne secikesa), Borko i jos nekoliko ljudi u organizaciji plus mi gosti proslog leta  i jeseni je uzivalo u slusanju uredjaja, ( cela gama Audionote, Consonance i svasta jos....) retkih ploca itditd. Nazalost kao i sve lepo i dobro u ovoj zabokrecini. nije potrajalo dugo.Nista tu nije bilo pateticno, nikakve pare se nisu vrtele (sem ako se dobro secam 200 din za clanarinu trajnu). Vise je to kostalo ljubazne domacine no goste. Ja nadjoh nekoliko divnih ploca, knjiga, slatko se ispricah sa drugarima, upoznah neke nove drugare. Zaista mislim da nema mesta takvim komentarima. Ukoliko sam nepravilno shvatio Vas post Izvinite. U suprotnom.....vidim, vec se namecu "referentni" sistemi.... ustalasala se masa. Bice prodaja samo tako

Link to comment
Share on other sites

Dragi kolega,

Pre no sto nastavite, samo da Vas obavestim,, cisto da ne uletite u glupost. BG audiomanija je bila divna ideja, totalno nepodrzana od ogromne vecine forumasa . Gospodin Rasa (al zaista gospodin, ne secikesa), Borko i jos nekoliko ljudi u organizaciji plus mi gosti proslog leta  i jeseni je uzivalo u slusanju uredjaja, ( cela gama Audionote, Consonance i svasta jos....) retkih ploca itditd. Nazalost kao i sve lepo i dobro u ovoj zabokrecini. nije potrajalo dugo.Nista tu nije bilo pateticno, nikakve pare se nisu vrtele (sem ako se dobro secam 200 din za clanarinu trajnu). Vise je to kostalo ljubazne domacine no goste. Ja nadjoh nekoliko divnih ploca, knjiga, slatko se ispricah sa drugarima, upoznah neke nove drugare. Zaista mislim da nema mesta takvim komentarima. Ukoliko sam nepravilno shvatio Vas post Izvinite. U suprotnom.....vidim, vec se namecu "referentni" sistemi.... ustalasala se masa. Bice prodaja samo tako

 

Najdraži kolega,

 

Samo da ste ispratili ovu temu od poÄetka, shvatili bi da se zapažanje koje sam izneo ciniÄno podsmeva onima koji su bili protiv te ideje. Dakle, nepravilno ste me shavtili, i sve je u redu. Kada sam pokretao ovu temu, nisam imao saznanja da postoji druženje tog tipa kod nas. Svesrdno podržavam inicijativu i svakako želim da se pridružim.

 

Pretpostavljam da je moje, naglaÅ¡avam, nekontrolisano iznenaÄ‘enje i pozitivno oduÅ¡evljenje BG audiomanijom, kod vas izazvalo pogreÅ¡an utisak, ali je zapravo bilo usmereno pomenutom mraÄnom Älanu iz mog obraćanja, koji nije delio isti entuzijazam i ljubav prema ovom hobiju, kao vi ili gospodin RaÅ¡a. :facehearts

 

Svako dobro vam želim i nadam se da će mo se sresti u skorijoj budućnosti!  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...