Jump to content


SIGMA


pile

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Napravljeno od specijalnog drveta iz AfriÄkih praÅ¡uma.

Zalepljeno sa specijalnim lepkom.

Ofarbano sa specijalnom prirodnom bojom.

Sve je uradjeno tehnikom koju su koristili naši stari majstori.

A ovo je naš glavni majstor. Bez Njega ovo ne bi bilo moguće.

(InaÄe se već trideset godina bavi izradom kontrabasa, u narodu meÄka).

:):);):):):)

post-1437-128510465907_thumb.jpg

post-1437-128510465907_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do nove godine da, ali 2008. Sigma je projekat za sledeću godinu.

Uživam u samoj izradi. Ove kutije pravim laganica već pet meseci, i plan je da ih definitivno zatvorim do kraja godine.

Za Sigmu mi treba pomoć oko nabavke sitnih delova. Ko je najpovoljniji kad su u pitanju RS, Burklin i Farnell ? Svaki ima ponešto, tako da moram da nabavljam na sva tri mesta.

Link to comment
Share on other sites

Hvala stex.

Za vikend se kutije sele iz garaže kući na lickanje. Slika imam milion. Od kupovine materijala kad sam bio na safariju do ove od sinoć sa glavnim majstorom. Biće u novoj temi.

Nego moram da ih nosim u Å abac kod Dejana D. Bacio mi je rukavicu (GP).

Treba mi neko Äudo od skretnice, i neka nasa-teh. naprava da ubacim u kutije (slamÄice u bas reflex).

Možda ona piramidica Å¡to ljudi kaÄe po sobama protiv negativne energije. ;)

post-1437-128510465936_thumb.jpg

post-1437-128510465936_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Klonova SF-a na netu ima mnogo. Na logo-u (koji se inaÄe radi od mesinga) se vidi da je u pitanju Bullet-A1. U pitanju je jedan Francuski forum, tema koja traje tri godine i otegla se na skoro trista strana. Od svakog po neÅ¡to, i kad se sklopila slika u glavi krenuo sam u izradu.

Po istom receptu ću raditi Sigmu. Za sada skidam sa neta sve što mi može biti korisno. U izradu ću verovatno krenuti kad zagudi uz Čolinu pesmu "Stanica Podlugovi". ;)

Link to comment
Share on other sites

Ima jedna glupa fora koju neki forumi podržavaju a ovaj ne. :)

KlikneÅ¡ na verziju za Å¡tampu, on ti otvori svih 300 strana kao jednu. SaÄuvaÅ¡ html sa sve slikama, i u jednom folderu imaÅ¡ sve Å¡to ti treba. Ko će da Äita 300 strana. ;)

Jel imam pivo za foru ? :)

Link to comment
Share on other sites

Nego moram da ih nosim u Å abac kod Dejana D. Bacio mi je rukavicu (GP).

Treba mi neko Äudo od skretnice, i neka nasa-teh. naprava da ubacim u kutije (slamÄice u bas reflex).

Možda ona piramidica Å¡to ljudi kaÄe po sobama protiv negativne energije.

Link to comment
Share on other sites

Kada sam prvi put preleteo preko posta i video one slike pomislih: jeb...te vidi manijaka rasturio Cremone da nesto na njima menja ;) Onda procitah da si to sam napravio ... Svaka cast na tome .... Sad moras da napravis strava skretnicu jer te prethodni rad na to obavezuje :)

A test protiv GP bismo svi ovde rado procitali ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...