Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Studentski grad,kad se od PMF zaputi ka limanu,kafic sa desne strane u zgradi preko puta.Mislim da je zgrada FTN-a sa bocne strane. Malo sam davno studirao...ima studenata po dvoristu informisanih o kaficima savrseno,bar sam ja u to vreme bio.Dobrodosao svakako,i ne zaboravi ploce koje su ti visak! :cheers

P.S.Sjajan ti je sistem :loveface

Link to comment
Share on other sites

Studentski grad,kad se od PMF zaputi ka limanu,kafic sa desne strane u zgradi preko puta.Mislim da je zgrada FTN-a sa bocne strane. Malo sam davno studirao...ima studenata po dvoristu informisanih o kaficima savrseno,bar sam ja u to vreme bio.Dobrodosao svakako,i ne zaboravi ploce koje su ti visak! :cheers

P.S.Sjajan ti je sistem :loveface

hvala na iscrpnom objasnjenju.ok.vidimo se :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Podsetnik:Prva subota,berza Novi Sad.Staro mesto-Studentki grad, kafe Sonja

Novosadisti WARNING: pojavilo se i jedno novo mesto sa novim plocama na spensu.Knjizara Serendipitidipiditi...Kupio sam jedan album Doorsa,nova ploca 180g izdanje 1600din.Kakav lep osecaj nositi novu plocu pod miskom na spensu.Setih se nesto studentskih dana i one plocare sa sprata,mislim da se zvala Selena.Kazu u knjizari u planu je jos ploca,jako lepa knjizara inace. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zadnja ovogodisnja berza ploca u klubu “Feedback†u Nisu ce imati svoje specijalno izdanje.

Osim popularizacije kulture vinila, originalni niski DJ duo “The Funk Soul Brothers†(DJ Ceka & DJ Funky Junkie) ce ovom prilikom vrteti muziku sa svojih vinila za vreme berze.

Naravno, osim gramofonskih ploca moci ce da se kupe i diskovi, DVD izdanja itd.

Nedelja 23.12.2012 od 11-15h.

Ulaz je besplatan.

Link to comment
Share on other sites

Zadnja ovogodisnja berza ploca u klubu “Feedback†u Nisu ce imati svoje specijalno izdanje.

Osim popularizacije kulture vinila, originalni niski DJ duo “The Funk Soul Brothers†(DJ Ceka & DJ Funky Junkie) ce ovom prilikom vrteti muziku sa svojih vinila za vreme berze.

Naravno, osim gramofonskih ploca moci ce da se kupe i diskovi, DVD izdanja itd.

Nedelja 23.12.2012 od 11-15h.

Ulaz je besplatan.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ÄŒisto da se pohvalim, danas sam ispitao "granicu" svog karaktera! PoÅ¡to se spremam da pazarim DSLR fotić aparatić, plus svakoga trena treba da mi se javi stolar sa raÄunom, plus uskoro će graÄ‘evinijada, rekao sam sebi: "Srle, dva meseca nema berze, Limunda, KP oglasa i uliÄnih trgovaca!"

 

I onda odvedem druga u Sonju (trebao je da se naÄ‘e sa nekim likom za neke kasete), i dok sam ga Äekao malo sam "listao" ponudu... I naiÄ‘em, po prvi put u životu, na Caravan In the Land of Grey and Pink, koji već neko vreme, možda Äak i viÅ¡e od godinu dana, želim da pazarim. Nisam ni doÅ¡ao u iskuÅ¡enje, pogledao sam album, nisam pitao za cenu, vratio ga u gomilu, pokupio drugara i izaÅ¡ao. Mirne savesti! Istina, kad sam doÅ¡ao kući skuvao sam sebi vino, ali ne verujem da je to zbog ploÄe, viÅ¡e zbog subotnjeg meraka... Dakle, joÅ¡ uvek sam dovoljno razuman da vladam svojim postupcima u takvim situacijama. 

 

Toliko sam oduÅ¡evljen svojom reakcijom da ću možda da se poÄastim nekim LP-om, da se nagradim!  :blah

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio malo slabijeg karaktera.otiÅ¡ao po neke poruÄene ploÄe sa namerom da ih uzmem i izadjem,jesam izas'o al sa jos tri.opasno dobar izbor jazz-a i jedan novi prodavac izuzetnih primeraka iz 60-tih.da nisam već imao poruÄeno testirao bih kakav je popust na bar 5-6 kom ...i Borkov izbor jazz-a bio je odliÄan.bilo je i dobrog bluza,rocka,klasike...za svacji ukus.puno ljudi,vesela atmosfera.kome nije daleko joÅ¡ može da stigne ,u protivnom vidimo se za mesec dana.uvek prva subota...

Link to comment
Share on other sites

I onda odvedem druga u Sonju (trebao je da se naÄ‘e sa nekim likom za neke kasete), i dok sam ga Äekao malo sam "listao" ponudu... I naiÄ‘em, po prvi put u životu, na Caravan In the Land of Grey and Pink, koji već neko vreme, možda Äak i viÅ¡e od godinu dana, želim da pazarim.  

:wave2

 

 

Aman, ludjaÄe. Ne nalazi se ta ploÄa tek tako lako.  Ako je englesko izdanje, lepo se vrati u prodavnicu, zamoli prodavca da ti oprosti pa kupi tu ploÄu.

Borko je imao jedan primerak, sad ga imam ja. yes.gif

 

E, sad, ako naletiÅ¡ na "If I Could Do It All Over Again, I'd Do It All Over You", tu ploÄu nikako nemoj kupovati nego je samo rezerviÅ¡i za mene.

 

Veselo ti bilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...