Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Vidimo se sutra na odlicnoj berzi vinila u Novom Sadu ... :listen:banana:listen

Pa,gde bolje zbrisati od kuce po kisnom vremenu nego medju vinile?Samo druze do 13 sta uradimo uradili smo,pre podne gledam vas i ploce,a popodne  na spensu Anu Ivanovic  :facehearts

P.S. kad bolje razmislim- kakav dan!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

...a da mi neko reko da neki i u mraku mogu da pazare ne bih poverovao, opasan porok dakle. :-) Nestalo struje al ljudi ladno nastavise da listaju u mraku.Kupio 4 USA vinila, od toga 3 u mraku.Rekoh prodavcima "sad ako ne prodate, nikad nećete",Äovek mi drzao ukljuÄen mobilni da vidim sta listam.Jeste bila nesto manja berza, falio je yugovinil, but I found what I'm lookin' for- jel tako ide na stvar od you too.

Link to comment
Share on other sites

DoÄ‘oh u 11 i odoh neÅ¡to malo posle 12, tako da nestanak struje nisam zakaÄio.

Moguće je da se poseta malo zgusnula nakon mog odlaska, uglavnom, dok sam bio bilo je mršavo.

Å to se tiÄe ploÄa, uvek se neÅ¡to kupi - uzeh Dansere Garbarek/Stenson, Steely Dan Countdown To Extasy, Joni Mitchell Don Juan's Reckless Daughter, Kaja Goo Goo White Feathers, nekoliko klasike od Äega jedan Sibelius/David Oistrakh... Sve originali i sve za pristojne pare.

Ipak, atmosfera je bila priliÄno potuljena. Slutim da će biti joÅ¡ gore.

Link to comment
Share on other sites

DoÄ‘oh u 11 i odoh neÅ¡to malo posle 12, tako da nestanak struje nisam zakaÄio.

 

Samo ti je to jos falilo,da se totalno skenja atmosfera falio je samo mrak i tisina,i ona memla bolje dodje do izrazaja u tisini.Cemer opsti u gradu,sve se zivo pozatvara, beze ljudi ko s titanika iz ovog grada(i sire),ovo sto ostaje zivi ko po kazni,samo jos mi malo sviramo ko u filmu Tianik dok brod tone, i ove budaletine narodnjacke sa splavova,tim je nit brige nit pameti.Sto bi bolje na berzi bilo,i ona je znak kako nam je-na svakoj mozes da cujes gde je ko zbriso,taj sloj ljudi nestaje.I Borko zbrisao danas verovatno negde gde moze da se uzme neka kinta,i rekao mi je da uglavnom zbog otkupa i dolazi,prodaja smejurija.Ne znam samo dal se onaj u podne probudjeni lik vlasnik quartera setio da prodavcima vrati kintu,ili bar deo.Sumnjam,poslovnost u Srbiji- sta je to? Jedan od izlagaca da ga ne spominjem mi rece u mometima mraka,gledaj ovo ljudi uz mobilni listaju ili izlaze,tuga,a platismo upad po 1000-1500.Ne znam da li je bio neki nestanak struje u kvartu ali ta njegova rupcaga od mesta mi bas deluje kao mesto za neku "smoke on the water" tragediju,da zlo necuje, imali smo takvih tragedija od nemara i stapa i kanapa vec u NS.Izgleda vec matorim,al brinem gde ce mi dete u izlazak za koju godinu.Meni licno je puno tamo i 45 min kolko mi treba da izlistam i da zbrisem odatle.

Izvinjavam se ako post zvuci kao totalna antireklama,iovako nikog od nas ovisnika nikog nece oterati,nase je da listamo sta je okolo nebitno.Taj osecaj listanja ploca u neizdrzu koja je sledeca nezamenljiv je,nit' ga nesto moze poremetiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...