Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

Ccc, samo bre žderete masno a posle vam djavo kriv.

 

Мени Ñе Ñлоши када једем поÑно и будем беÑан. Шкембиће не волим. 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Sutra rano krecem po zdravu hranu.Ima da padne šaran od 3kg za špikovanje.Planiram da stignem i na berzu,pa molim cenjeni skup da ne pokupuje sav jazz do 13h.Vidimo se u routte 66,lepo je mesto mogli bi da jednom organizujemo neko forumasko druženje povezano s berzom,uvek sam za to.Ako ostane nedelja to mi paše,nema skembica,ali piva ima.Mesto je takodje bajker frendli...Cheers!

Ps.Puno sreće novoj berzi-vinyl rulles!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zivnula i ova manja berza Route 66,bilo je dobrog jazz-a.Bio je i Borko,Yugovinil.Nije bila bas guzva kao u Quarteru ali bilo je vise I ploca ii posetioca.Pazario sam drugaru Coleman Hawkins-a u mint stanju za 400.Raspon cena je velik od 100din do 20-tak EUR za mint japanska izdanja odlicnog jazz-a ali i stranih izdanja za 400-500din.propustih jedan album Ray Charles-a za 400 din USA izdanje iz 63.nije bio bas u najboljem stanju,ali obzzirom da je USA izdanje mislim da sam pogresio.Te stare USA ploce slabo puckaju i kad nisu vizuelno dobre.

Link to comment
Share on other sites

Steta sto su berze pomalo zastale u vremenu, nema novijeg jazza ni za lek, ili ga ljudi ne kupuju uopste, ili ne zele da ga prodaju posle ;)

Rece Borko da ga niko novog i ne uvozi, na zalost. Ima tu mnogo dobre muzike koja nam je nedostupna za u ruku iz ruke, ili je preskupa kod oficijelnih zastupnika, ako je uopste i uvezu... A cene saraju, slazem se, od bas povoljnih do onih ne toliko.

Link to comment
Share on other sites

Zivnula i ova manja berza Route 66,bilo je dobrog jazz-a.Bio je i Borko,Yugovinil.Nije bila bas guzva kao u Quarteru ali bilo je vise I ploca ii posetioca.Pazario sam drugaru Coleman Hawkins-a u mint stanju za 400.Raspon cena je velik od 100din do 20-tak EUR za mint japanska izdanja odlicnog jazz-a ali i stranih izdanja za 400-500din.propustih jedan album Ray Charles-a za 400 din USA izdanje iz 63.nije bio bas u najboljem stanju,ali obzzirom da je USA izdanje mislim da sam pogresio.Te stare USA ploce slabo puckaju i kad nisu vizuelno dobre.

 

Nisam ovog, ali sam bio, posle dužeg vremena, proÅ¡log vikenda na berzi, u Quarteru. 

Vrlo sam razoÄaran. PreovlaÄ‘uju krÅ¡evi koji ne vrede ni tih 200-300 dinara, za koliko se prodaju. 

Borko je, uz 2-3 korektna prodavca s manjim brojem ploÄa, i dalje jedini ozbiljan lik, ali on mi na berzi, pored "živog" Yugovinila, najmanje treba. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...