Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

U Pinball Wizardu Äesto ima A Love Supreme, mislim da je cena tu negde oko 2000-2500. Ponekad ne razumem prodavce polovnih ploÄa. :screwy

Mislim da ovaj "love supreme" nije bio otpakovan/polovan. Iz bunta novih ploÄa je, a one kod Borka imaju gotovo istu cenu kao u PW.

Kukali mi ili ne, to joj je cena. Mislim da sam je svojevremeno u One HiFi-ju platio i više.

Mene je mnogo više pogodilo što mi je falilo para za jednog, 30€ cenjenog, Yusef Lateef-a (ovog) u VG- kondiciji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po prvi put berza ploca u klubu Gun club, ulica Milosa Pocerca 10 u Beogradu 9-tog oktobra od 12-16h.Posle 13-30h ulaz je 100.din.Osim ploca, prodavace se i diskovi, kasete, knjige i sve ostalo sto ima veze sa muzikom (majice, bedzevi,stripovi, plakati, itd.).Svi koji zele da obezbede svoje mesto na improvizanim standovima neka se jave mailom na [email protected] kako bi se dogovorili oko detalja.

Link to comment
Share on other sites

Neoplantaši, kakva se to sr*nja dogaÄ‘aju kod vas ispred "Crne kuće"...?

Imajući na umu prirodu nekih od aktivnosti koje se tamo odvijaju, te Äinjenici da je reÄ o Srbiji, licemerno je reći da se ovakvo nešto nije moglo oÄekivati.

Ovo, naravno, nije opravdanje za vandalizam, ali, uz huligane, ovde ima još krivaca. Nešto se na prevenciji moralo uraditi ranije, pogotovu što ovo nije prvi incident.

Pristup "pustimo da se dogodi pa se zgražavajmo i 'osuÄ‘ujmo'" nije rešenje (pre je problem).

Sad tek vidim da ovo nije u offtopicu. Predlažem da ne nastavljamo.

Edited by zbrujic
Link to comment
Share on other sites

Hm! Ja ne vidim vise ono dugme sto kada stisnes dobijes email kada neko postavi post u odredjenom thread-u? Opet sam okasnio da vidim kada je berza.... Mada, generalno, kada pazarim preko ebay-a, pa posaljem za Srbiju i platim carinu dobijem stvari u boljem stanju i za manje novca nego ovde..... Eh te marze trgovacke?....

Link to comment
Share on other sites

Ju, crni SondeÄe, ako tako nastaviš, sleduje ti prisilno slušanje Technics-a!

:order

Ti bas resio da me kaznis :)

Ma resim da na berzu odem sa jednom crvenom i da se tako prisilno iskontrolisem,jedan orginal al'najbolji pa dosta,kvalitet da bude nista kvantitet.Onda me pocne i za toliko gristi savest jer sam spicio preko 20k dinzosa na koncerte za ovaj mesec,u toj grizi savesti me nazove drugar i ponudi Ring album Gary Burtona sa E.Weberom,Pat metheny-em... za manje od crvene,djavo s ramena rece "nemoj to sad slucajno da ne kupis,cekao si ga dugo",nasladio pricu ko i svaki djavo...odem tamo uzmem taj cd i zavrsim sa jos dva pride za 2 crvene.Kuku lele sto znam da cuvam pare,mozda bolje da se bacim na kocku,vise cu da sacuvam.

Link to comment
Share on other sites

Miloša Pocerca 10, nedelja u podne, ako dobro Äuh, Studio B, Beograd za poÄetnike. Lep prilog. Još da znam ko je ko na slikama...

Bio sam prošle nedelje posle berze. Svega nekoliko prodavaca. Cene polovnih originala 15, 20 evra, tako da sam rešio da probam novu odliku Vlade. ÄŒekam pošiljku.

Link to comment
Share on other sites

Hm! Mada, generalno, kada pazarim preko ebay-a, pa posaljem za Srbiju i platim carinu dobijem stvari u boljem stanju i za manje novca nego ovde..... Eh te marze trgovacke?....

Koju karticu koristiš za plaćanje PayPal-om preko ebay-a?

Meni nedavno istekla MC, a registacija nove kartice ne prolazi (zbog valjda poboljšanog algoritma Paypal softvera za kontrolu iz koje zemlje potiÄe kartica) :(

Kažu da je Amex jedina kartica sa ovih prostora koja se i dalje može registrovati na Paypal-u. Trebalo bi to proveriti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...