Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

3 hours ago, Father said:

Ja platio 600 din 1m za dve kutije oko 180 vinila.

 

Znaci ovi sa 8 kutija su se dobro izduzili - 2400 dinara... Nije li to malo preterano?

Da li cemo doziveti na leto da ispred ulaza u Fabriku imamo ''male'' divlje trgovce koje ce komunalci da vijaju po obliznjem parku? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bilo je sjajno sa "legama" i "leginicama" u Osjeku koje su lepsa strana berze... Bas kao i u NS zene polako osvajaju berzu 👍

Docekani kao kod pravih domacina uz čašicu "domace" poziv da se vidimo najesen opet ... a od supruge jednog izlagaca poruka "Veceras Svi za Konstraktu! " 😃

20220514_101846.jpg

20220514_101902.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Berza procvetala u raznim bojama i u ritmu Haustorove pesme 😁

Dosao sam u za mene neuobicajeno vreme, prvih sat berze. Ucinilo mi se nesto manja poseta ali imam osecaj da su u tom momentu svi nesto i kupovali, to su verovatno oni najvredniji koji ne zele da im meko kupi nesto ispred nosa. Ja obicno dodjem kasnije kad alkohol smeksa prodavce 🤣. Laksi pregled ploca svakako kad je manja guzva. Krenulo leto, ne znam koliko je realan tempo od dve berze mesečno u letnjem periodu.

20220604_121702.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...