Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

...i sam se cudim,a imam bas dosta Grapellijevih ploča.Vidi se da nisam internet skupljač,a nekako mi Tidal nije za Grapellija-to se mora imati na čvrstom izdanju...a ovu ploču nisam dosad video na berzama u zadnjih stotinjak godina. Doduse zaista ne znam zasto bi neko i prodavao ovako nesto iz kuće.

Lepo je kad ovako nesto naleti sa zakasnjenjem...nije lose nekad:lol: biti neinformisan

Link to comment
Share on other sites

...a i Trinity session kao da sam prvi put u zivotu čuo...a slusao sa tidala nedavno. Vinil je tako brutalno odrađen da nemam reči...remaster je u pitanju sa originalne trake odrađen od strane muzicara.Nije remaster uvek losa stvar. ...i Lou Reed je radio neki nedavno,mislim za Transformer...i kad sam nakon toliko trazenja nasao Uk izdanje,mislim cak first press malo sam se ispuvao.I Van Morrisonov Astral week dobro zvuci na remasteru...ne mora to da bude losa stvar...da ne pominjem neka RVG izdanja.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kad se bojim radara na preko 33rpm :lol: 

Za ostale Robert Cray Band inace ... topla preporuka.Vrlo podcenjen gitarista i pevac,sa btw brutalno dobrom produkcijom i snimcima.

Pozdravljam ovom prilikom Borka(Yugovinyl) i Amonite koji su koliko sam primetio jedini od stalnih beogradskih izlagaca zapucali na put po ovakvom vremenu.SuperRespect :klanjanje 

Nije naravno nikom za zameriti sto nije dosao po kijametu,bice i lepog vremena i ploca na pretek.Cak i sam sam hteo da preskocim ovu berzu,ali kad sam dobio jedan sms da ipak ima berze resio sam da odkopam auto...jedan od 155 miliona :lol: 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ajmo prodavacice i prodavci koja bolje uglanca bolje ce da prodje u subotu,javili na dnevniku veliki rast standarda,svajcarci nam zavide  ( na pozitivnom stavu)  :D 

Panonski i dragi nam gosti mornari vidimo se na brodu Zeppelin !

Cheers!!! :cheers 

berza ns.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Berza sutra na brodu Zeppelin.Promenuli dan za nedelju,mozda i bolji dan od subote, ali mnogi ne znaju,navika je cudo... pa javljam.Dok sose spremaju rinflajš i kolače mi plovimo kroz vinile.Vidimo se, ponesite dobru volju nesto novaca i puno ploča

Cheers

Sondek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...