Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nije berza u BG-u, nego improvizovani buvljak pored pijace u Mitrovici, pohoÄ‘en danas. Sve ploÄe su u dobrom stanju, neke su kao nove, dva albuma su dupla, sve za 600 dindži, uz cenkanje sa tamnoputim burazerom :)

post-15454-0-26387000-1373799675_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Obavestavam sve zainteresovane da ce se sutra tj kao i svake treće subote u mesecu održati berza vinila u novosadskom klubu "Route 66" koji se  nalazi na Bulevaru Despota Stefana br.5 za sve informacije možete se obratiti administraciji kluba ili ovde na forumu možemo da razmenimo informaciju.

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem na informaciji tj. podsecanju.Za tu Berzu smo utvrdili da je svake 3.subote.Ujedno molim i ostale clanove da podele ovde informacije o berzama kad ih dobiju.U medjuvremenu bila je jos jedna u organizaciji kcns,izuzetno posecena kako cujem, za koju sam nazalost saznao dan posle.Verovatno ima ovde i trgovaca plocama,pa tim pre.

Vudimo se sutra  :cheers

 

P.s.Niska obavestajna sluzba funkcionise savrseno  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Tu berzu veći trgovci ploÄama iz BG drže za "glavnu" tako da je bolje posecena.Btw.Quarter,Fabrika,Routte 66 su svi na istom mestu Kineska Äetvrt nekad industrijski magacini danas alternative music klubovi.Predlažem novi naziv Vinilna Äetvrt.Ja sam cuo da će prva subota biti termin te berze al' svako pravilo ima svoje izuzetke.Javljamo kad potvrdimo.Hvala svakako na javljanju. Cheers!

P.s.može se motriti i Borkov sajt,on je redovan!

Link to comment
Share on other sites

Zdravo, a berza u Sonji, prve subote vise nije aktuelna?

:wave2

Ova berza prve subote je ta glavna iz Sonje sa istim "glavnim" prodavcima.Sonja vise nije aktuelna i bilo je lose, podrumsko mesto za vinile gde pojma nisi imao sta kupujes zbog osvetljenja,a bila je i dosta losa ventilacija.Fabrika je po meni dosad najbolje mesto zbog odlicnog prirodnog osvetljenja i velikog prostora i velike visine tako da imas osecaj maltene kao da si napolju.U Quarteru nisam dosad bio jer sam kasno cuo.Malo zaista deluje suvisno 2 berze po meni i konfuzno.Uhvatice se vec neki ritam nadam se.

Link to comment
Share on other sites

Al mi Bec uze plocu ispred nosa  :plakanje  ,htedoh da glavom proverim nosive stubove u Quarteru.Tako mi i treba kad ocu da se promuvam jedan krug pa onda vratim po plocu (Wes & Milt),"nije kom je namenjena vec kom je sudjena"...uzivaj kolega,uzivaj  :listen

P.S.prostor je zesca rupetina,bez prirodne svetlosti i uslova da se dobro vidi sta se kupuje,a mislim da su se prodavci zesce posmrzavali

Link to comment
Share on other sites

Al mi Bec uze plocu ispred nosa  :plakanje  ,htedoh da glavom proverim nosive stubove u Quarteru.Tako mi i treba kad ocu da se promuvam jedan krug pa onda vratim po plocu (Wes & Milt),"nije kom je namenjena vec kom je sudjena"...uzivaj kolega,uzivaj  :listen

Prijatelju , bar cu nekom prilikom da svratim do tebe , ponesem plocu , lepo je preslusamo ...ti je malo pomilujes i uzivas !!!

Link to comment
Share on other sites

Utesio sam se i kupio 3kom od tog prodavca zbog dusevne boli,a inace sam mislio da uzmem samo tu plocu jer sam u nevidjenoj besparici i da begam kuci,al kad je covek proklet da obidje da nema nesto sto "spasava planetu"...enivej kako i prodavcu rekoh drago mi je da je bar na pravom mestu.Nadam se da se vidimo sto pre  da poslusamo kod mene plocu, ima ovde i Milta i Wes-a ali ne zajedno.Cika i ja inace imamo vrlo slican ukus,pun je sjajnih naslova iz 60-tih,pokupovao bi mu bar jedno 50ploca bez da trepnem kakve su.Vidim da je i Borko odvadio bar 10-tak komada vrhunskog jazza.I ja sam vec dosta kupio ploce su mu stvarno mint,deluju nekad i neslusane uglavnom USA,ima i japanaca.Na osnovu tako dobrog izbora pomislih okoreli vinilas nema taj ni cd plejer u kuci,a kad mi covek rece da ima kuci 15.000 CD-ova odpade mi vilica.

Kupih dva dobra ciganska swinga i jedan Colleman Hawkins/Lester Yang..ni ja ne treba da se zalim sa plenom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...