Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

Bio sam danas u Gun Clubu na tzv. berzi ploÄa. Stigao sam oko 3, prodavci su se već pakovali i to zbog jako loÅ¡e posete i prodaje.

Pa nije ni Äudo da nisu niÅ¡ta prodali - ono je poslednje mesto na svetu gde je moguće prodati bilo Å¡ta. Polumrak, prljavÅ¡tina, par Äkiljavih svetala, sve okreÄeno u crno, crvene fotelje od skaja kao u kupleraju, Å¡ank na kome se služi samo toplo pivo ili viski po sumanutim cenama :screwy

Hvala vlasnicima na gostoprimstvu, ali ono je prostor za darkerske žurke - mi ljubitelji vinila želimo da se okupljamo u nekom kulturnom i svetlom prostoru. Kako da kupim ploÄu u mraku, alo???

U nadi da će se ubrzo pronaći neki pristojan prostor...

Link to comment
Share on other sites

Uh, koji Traffic?

When The Eagle Flies! Možda nije najbolji Traffic, ali je meni omiljen zato Å¡to je sav jazzy i romantiÄan i impresionistiÄki. A ovo je jedan od danaÅ¡njih trofeja:

Buckley.jpg

...Greetings From LA, ameriÄko izdanje, nepuÅ¡tano. Posle 30 godina sluÅ¡anja na kasetama, bugarskim CD-ovima, rezancima, mp3, najzad sluÅ¡amo Baklija onako kako je bilo zamiÅ¡ljeno. Produkcija je bila fantastiÄna, wall of sound.

Vidimo se u staklencu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bio sam danas prvi put na berzi. Izuzetna atmosfera, puno pravih ljubitelja muzike na malom prostoru i odliÄna ponuda ploÄa. Imao sam Äast i zadovoljstvo da upoznam Älana foruma - bec (Miroslav) koga sam "udavio" bar pola sata sa raznim pitanjima na konto muzike :)

Dva i po sata mi je proletelo u druženju i razgledanju, bar 1/3 ponude nisam stigao da pregledam a sada mi ostaje samo da skupljam pare i Äekam sledeću berzu.

Ono što bih izdvojio od mog današnjeg skromnog "ulova" je

Gordon-Giltrap-Visionary-251791.jpg

Peter-Gabriel-Passion-510786.jpg Hvala Koko Bilu ;-)

BOB-MARLEY-Live.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...