Jump to content


Kupovina gramofona od 100-250evra


IvanVladulov

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rezervisao crni AT LP-120USB. Noćas radim pa sutra idem da preuzmem. Crni je bio 330 dali su ga za 300 pošto je poslednji komad. PS: Za ženu je cena 200.

 

И пиво за Ð½Ð°Ñ Ð´Ð° ћутимо!   :cheers

Link to comment
Share on other sites

Da, bilo bi mi svejedno pošo bi bi mrtav i bilo bi mi mrak pošto bi mi ona zatvorila oba oka. :) Ljudi to sve mora da se uklopi sa tepihom, nameštajem, malom kutijicom u regalu, njenom pižamicom i adamom u ćošku ( Adam je cveće ). :)

Menjaj hobi :D

Link to comment
Share on other sites

Å to da menja hobi.

Ja sa mojom lepšom polovinom jako dobro funkcionišem glede Hi-Fi zavisnosti od koje svi ovde manje-više bolujemo.

Sve je cakum-pakum i uklopljeno u dnevnoj gde se sluÅ¡a muzika, tu je i gramofon koji se non-stop koristi, Äak i ona puÅ¡ta po neku ploÄu.

Sve se može dogovorom srediti, a najvažnije je da poštujete jedno drugo.

Link to comment
Share on other sites

Ja kad se zagrejem za neÅ¡to, smaram danima o tome, kako je dobro, odliÄno, ma nema bolje za te pare u 7 kraljevstva... Na kraju bi mi sama platila punu cenu samo da kako kaže "konaÄno možemo da priÄamo o neÄemu Å¡to nije Hifi". Ista priÄa je i za komponente za komp.  :D

Link to comment
Share on other sites

Odslusao sam par pesama extra je gramofon. Sve je u odnosu na onaj moj stari riz svemirski brod. Jedino moram da smislim nacin kako da umrtvim pod koji je karatavan pa kad klinci igraju dok svira, hoce zvucnici da izlete, ali o tome na drugom mestu, imam mermernu plocu od 2 kvadrata pa cu od nje da napravim jednu dobru policu.

 

HVALA VELIKO svim kolegama na sugestijama i predlozima... Odoh da proucim postavljanje slika uz muzikicu naravno

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pozdrav svima. Molim savet oko kupovine gramofona u cenovnom rangu iz ove teme. Prvi put kupujem gramofon, kao i ceo hi-fi sistem, i nemam iskustva, mada pratim i informišem se.

Tražim polovan gramofon, jer za moje zahteve ne treba mi nov, i ne planiram da dajem 300+ evra. Možda kasnije. Od trenutne ponude na KP izdvojio sam Technics SL-Q2, SL-2000, i SL-1500 sa upgradeom, koji malo probija budžet.

https://www.kupujemprodajem.com/Techniks-SL-Q2-28574879-oglas.htm?filter_id=

https://www.kupujemprodajem.com/TECHNICS-SL-2000-cene-130-190EUR--26022204-oglas.htm?filter_id=

https://www.kupujemprodajem.com/Technics-SL-1500-sa-Upgrade-om--28495157-oglas.htm?filter_id=

Koja je vaša preporuka? Možda nešto drugo iz trenutne ponude KP? Slušaću uglavnom rock i gitarsku muziku.

Od ostatka opreme odlučio sam da idem na nove Dali Zensor 3 zvučnike, i neki stariji integralac. Trenutno mi je za oko zapeo Harman Kardon HK-650 sa KP.

Svaki savet dobrodošao, i hvala!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...