Jump to content


Bi-Wiring


Recommended Posts

14 minuta ranije, Father said:

Tako je, i dovoljno je 1mm2 za plus i 1mm2 za minus.

Praksa je pokazala, ali samo u ovom slučaju. Važna je konstrukcija kabla slojevi, izolacija, dilatacija od folije materijal, perioda spiralne uvijenosti...

Ako uspe proba sa ovim 2x2x0.8 ja mislim da ću sledeći put uzeti onaj 20x2x0.6 ili 10x2x0.8 za zvučnike da probam. To mi deluje vrlo moćno. Jedino što nema šanse da im radijus savijanja bude manji od 0.5m.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minuta ranije, Nixie said:

Ako uspe proba sa ovim 2x2x0.8 ja mislim da ću sledeći put uzeti onaj 20x2x0.6 ili 10x2x0.8 za zvučnike da probam. To mi deluje vrlo moćno. Jedino što nema šanse da im radijus savijanja bude manji od 0.5m.

Nemaju oni sve te ezoterije. Ja probao da iščačkam kako izgleda 2x1mm ali na žalost nema iste slojeve i nema Al foliju ni drenažnu žicu, tako da ostaje samo ovaj 2x2x0.8mm kao najbolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Father said:

Nemaju oni sve te ezoterije. Ja probao da iščačkam kako izgleda 2x1mm ali na žalost nema iste slojeve i nema Al foliju ni drenažnu žicu, tako da ostaje samo ovaj 2x2x0.8mm kao najbolja opcija.

Ih naši prodavci, drže samo ono što ide najbolje. Morao bi kabal iste oznake da bude i iste konstrukcije sa svim tim slojevima, ali proguglaću ja malo da vidim gde čega ima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...