Jump to content


Prodavnica ploca u Berlinu?


branaR

Recommended Posts

U Berlinu ima najviÅ¡e shopova koji trguju secondhand ploÄe, i to u Kreuzbergu. Å to se tiÄe novih ploÄa u Berlinu dominira www.hhv.de domaći Å¡op sa ogromnim katalogom i novih polovnih izdanja. Trenutno imaju neki popust pa nek izvoli.

 

Edit infidel: ne citirati ceo prethodni post!

Link to comment
Share on other sites

U Berlinu ima najviÅ¡e shopova koji trguju secondhand ploÄe, i to u Kreuzbergu. Å to se tiÄe novih ploÄa u Berlinu dominira www.hhv.de domaći Å¡op sa ogromnim katalogom i novih polovnih izdanja. Trenutno imaju neki popust pa nek izvoli.

 

Hvala!

 

Evo i ovde mozes da potrazis prodavnicu: http://www.recordshops.org/

Za Berlin ili zeljeni grad.

 

Znam da postoji dosta sajtova za pretragu shopova po gradovima, ali sam mislio da li neko zna za neku proverenu radnju polovnih ploca, posto se drugar apsolutno ne razume, pa da znam da ce ploce biti ocuvane i sve proci kako treba.... Ali to nisam napisao u prethodnom postu, u svakom slucaju hvala...

Link to comment
Share on other sites

Hvala!

Znam da postoji dosta sajtova za pretragu shopova po gradovima, ali sam mislio da li neko zna za neku proverenu radnju polovnih ploca, posto se drugar apsolutno ne razume, pa da znam da ce ploce biti ocuvane i sve proci kako treba.... Ali to nisam napisao u prethodnom postu, u svakom slucaju hvala...

Sve ima u HHV imas i adresu gde je shop taÄno u Berlinu. Srećno.
Link to comment
Share on other sites

Hvala!

 

 

Znam da postoji dosta sajtova za pretragu shopova po gradovima, ali sam mislio da li neko zna za neku proverenu radnju polovnih ploca, posto se drugar apsolutno ne razume, pa da znam da ce ploce biti ocuvane i sve proci kako treba.... Ali to nisam napisao u prethodnom postu, u svakom slucaju hvala...

 

 

pretrazi malo forum bila je ranije tema za to+mozes uporediti sa tim listama sa interneta..nije bas nova tema,ima mozda 6-7 godina,vec i tada je bio problem (iz licnog iskustva govorim) da imas infomaciju sa interneta,kad odes na tu adresu poljubis neka vrata iza kojih ne postoji vise to zbog cega si isao,radnje nicu,i zatvaraju se vec po uobicajenim zivotnim stremljenjima...

 

kazi mu nek se raspita,ima neki buvljak gde se subotom(?) iznosi masa polovnjaka i da je to neki urnebes od ponude,sa povoljnim cenama..

 

:1038:

Link to comment
Share on other sites

 

kazi mu nek se raspita,ima neki buvljak gde se subotom(?) iznosi masa polovnjaka i da je to neki urnebes od ponude,sa povoljnim cenama..

 

:1038:

 

 

E to se zove korisna informacija :D 

 

P.S. trazio sam po forumu, ali nisam uspeo da nadjem konkretno za Berlin nista.

Link to comment
Share on other sites

Berlin ima super buvljake,turisticka su atrakcija nazalost ne stigoh da odem.Ja sam bio na pr u Rimu svojevremeno i pazario nekoliko Mint USA vinila,imali smo dobrog vodica koji nam je na buvljak skrenuo paznju.Evo na ovoj slici lik lista neke vinile,(to je u Berlinu)

 http://www.berlin.de/special/shopping/flohmaerkte/1998222-1724959-flohmarkt-am-mauerpark.html

Link to comment
Share on other sites

E to se zove korisna informacija :D

 

 

ko pita ne skita :)..salu na stranu,siguran sam da ce u prvoj prodavnici polovnjaka znati da mu objasne gde je to..fin grad (i) za ovaj sport,dobra ponuda,korektne cene u vecini slucajeva,nije mission impossible ko u nekim drugim velegradovima EU-a...

Link to comment
Share on other sites

Prjatelj je poceo da zivi u Berlinu, nije bas vican plocama, ali ima dobru volju. Da li neko ima iskustva sa kupovinom ploca u ovom divnom gradu? Trazi se rock, jazz, blues, pop... Hvala unapred na odgovorima... 

Posto je pocetnik, mozda mu Saturn u centru Berlina bude dovoljan kao start. Vratih se juce odande i ako me secanje ne vara ima svih pomenutih zanrova.

Btw, na spratu ispod par B&W 800D stoji uredno prikacen na Rotel elektroniku :( Burmester u dve tri kombinacije do 100k, cisto da ne bude samo hifi kozmetika :D

https://www.google.rs/maps/place/Saturn+Electro-Handelsgesellschaft+mbH+Berlin+Charlottenburg+Europa-Center/@52.504029,13.338593,2a,90y,90t/data=!3m5!1e2!3m3!1s-AB92oOuoYno%2FVNLQY8t-6uI%2FAAAAAAAAAAU%2FWYtII8PfT74!2e4!3e12!4m2!3m1!1s0x47a85055a26472c7:0x67d4d18840bfaa0c!6m1!1e1?hl=en

Link to comment
Share on other sites

Jos nesto, u istocnom Berlinu ima puno retro kafica zastalih u vremenu i prostoru u kojima se na gramofonima slusa muzika osamdesetih, uz nezaobilazne flipere i disko kugle...
Osim ploca i jeftinih koktela, tamo ce najpre pronaci duh savremenog Berlina jer puno mladih iz celog sveta ovde izlazi u vecernji provod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...