Jump to content


Hi Fi osigura�i


goxy62

Recommended Posts

razlike u zvuku ima dosta ali ja ne bih stukao 45 kad mogu kvalitetne schurter osigurace sa pozlacenim kapicama da kupim u Farnellu za cenu ispod 2 funte.

 

Nije bik, bikovi su stipse.

 

Evo mouser link http://eu.mouser.com/ProductDetail/Schurter/0001270422/?qs=%2fha2pyFaduhC9DzFCNnwKKJpFIite%252b2X7BDiCpnvMIEprBt%252bMxYHZg%3d%3d

Link to comment
Share on other sites

Ako verujete u kablove onda morate da verujete i u ocigurace. Kabl za napajanje dovodi struju do uredjaja a onda sva ta struja prodje kroz osigurac.

A ne mogu da verujem da verujete (  :)  )u  horoskopske znake.

 

QUANTUM-FUSE-632.jpg

ne bi verovo Å¡ta mi je žena videla koja Äita horoskop sa raÄunarskog programa 2 sata mi je priÄala ko da je rasla samnom

Link to comment
Share on other sites

razlike u zvuku ima dosta ali ja ne bih stukao 45 kad mogu kvalitetne schurter osigurace sa pozlacenim kapicama da kupim u Farnellu za cenu ispod 2 funte.

 

Nije bik, bikovi su stipse.

 

Evo mouser link http://eu.mouser.com/ProductDetail/Schurter/0001270422/?qs=%2fha2pyFaduhC9DzFCNnwKKJpFIite%252b2X7BDiCpnvMIEprBt%252bMxYHZg%3d%3d

Ma jesam bik i jesam stipsa al za hi fi se malo promenim Å¡to kaže žena Å¡tediÅ¡ na luku a menjaÅ¡ pojaÄala i zvuÄnike svake godine. usput kako da porućim ove Å¡to ih navodiÅ¡ jel Å¡alju u srbiju rado bih probao

Link to comment
Share on other sites

ne bi verovo Å¡ta mi je žena videla koja Äita horoskop sa raÄunarskog programa 2 sata mi je priÄala ko da je rasla samnom

Verujem.

Verujem da ti mislis da ti je svasta pogodila.

1. Ispricala ti je 1000 stvari ( oupstenih ) od kojih ( po zakonu statistike) 50-100 se mogu primeniti na tebe. Naravno zapamtio si tih 50-100 a 900-950 si zaboravio, odbacio, apstrahovao.

2.Ako je pravi majstort svog zanata ( a  vecina jeste) onda te je ( dok je pricala uopstene stvari) pomno posmatrala i ( neces verovati koliko uspesno) citala sve znake kojima si nesvesno reagovao na njene price. Mimiku, govor tela, pokrete ociju, sirenje zenica ( kojih nisi svestan a neke i ne kontrolises) a koji te pred majstorom cine potpuno transparentnim. S jedne strane ima pricu, sa druge tvoju reakciju na tu pricu , kojom je nedvosmisleno navodis da ti isprica sta hoces i sto ces odusevljeno pretstaviti kao vidovitost, magiju, sto god.

Link to comment
Share on other sites

Verujem.

Verujem da ti mislis da ti je svasta pogodila.

1. Ispricala ti je 1000 stvari ( oupstenih ) od kojih ( po zakonu statistike) 50-100 se mogu primeniti na tebe. Naravno zapamtio si tih 50-100 a 900-950 si zaboravio, odbacio, apstrahovao.

2.Ako je pravi majstort svog zanata ( a vecina jeste) onda te je ( dok je pricala uopstene stvari) pomno posmatrala i ( neces verovati koliko uspesno) citala sve znake kojima si nesvesno reagovao na njene price. Mimiku, govor tela, pokrete ociju, sirenje zenica ( kojih nisi svestan a neke i ne kontrolises) a koji te pred majstorom cine potpuno transparentnim. S jedne strane ima pricu, sa druge tvoju reakciju na tu pricu , kojom je nedvosmisleno navodis da ti isprica sta hoces i sto ces odusevljeno pretstaviti kao vidovitost, magiju, sto god.

Svašta. Otprilike koliko vremena treba da se savladaju te vještine, toliko je potrebno i da se uputi u astrologiju. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...