Jump to content


JM LAB Grande Utopia- Savršenstvo zvuka


Spartanbg

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sto se tice gorana novakovica, covek je bio ozbiljan diskofil davno pre nego sto je usao u biznis i politiku. svako ko je dolazio na berzu u SKC osamdesetih ga je mogao upoznati. usudjujem se da kazem da covek zna o muzici mnogo vise nego vecina "audiofila". kod njega su utopie dosle na kraju kao slag na tortu a ne (samo) kao nekakav dokaz uspeha i ne znam cega.

Link to comment
Share on other sites

Htedoh samo da skrenem paznju na Potpis. :)

Za berilijum znam, jos od one rasprave o Yamaha-ma. :)

 

Zanimljivo je samo koliko, i kakvih, komentara izrode ovakve teme. I to nije prvi put, vec skoro svaki identicno..

 

Ne moraju se brisati postovi, ali bi temu mozda moglo. :nerd

A moze i da se zakljuca, to jos nije ukinuto?

Link to comment
Share on other sites

. kod njega su utopie dosle na kraju kao slag na tortu a ne (samo) kao nekakav dokaz uspeha i ne znam cega.

Pre ili posle imenovanja? Nego da batalimo bivÅ¡eg i da se okrenemo temi. Ko je uopÅ¡te sluÅ¡ao ove zvuÄnike i kakvi su utisci (osim pokretaÄa teme)?

Link to comment
Share on other sites

Ne umem da se snadjem oko postavljanja jpg formata na forum, nekako sam uspeo da uploadujem i da u PP poÅ¡aljem linkove "kolegama" koji su izrazili žarku želju da vide slike GU, ne umem da kopiram linkove i da ih postujem ovde (ako neko ume da mi objasni na PP najlakÅ¡i naÄin da to izvedem bio bih mu zahvalan)
 

post-16800-0-52237200-1425642750_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...