Jump to content


Interconect kablovi sa snaznim i definisanom bassom


vlada10

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Verujete u kablove ko baba u lekove,reoma ne prolazi,a bar se pare troše.Stuku se pare u njih umesto da se sa njima uradi apgrejd tamo gde u sistemu škripi.

To isto i ja kazem... ali onda dodje covek i kaze da sa drugim strujnim i interkonekt kablovima uredjaji sviraju nekoliko klasa bolje :order  Kljucne reci su "nekoliko klasa bolje" :crno-na-belo

 

Ja licno bih pre probao sa drugacijim pozicioniranjem zvucnika pod uslovom da taj snagas moze da pokrene zvucnike kako treba. Ako ne moze onda ni od kablova ni od drugacijeg pozicioniranja kutija nema vajde.

Link to comment
Share on other sites

To isto i ja kazem... ali onda dodje covek i kaze da sa drugim strujnim i interkonekt kablovima uredjaji sviraju nekoliko klasa bolje :order Kljucne reci su "nekoliko klasa bolje" :crno-na-belo

Ja licno bih pre probao sa drugacijim pozicioniranjem zvucnika pod uslovom da taj snagas moze da pokrene zvucnike kako treba. Ako ne moze onda ni od kablova ni od drugacijeg pozicioniranja kutija nema vajde.

Evo ga Äovek koji to tvrdi!

I dalje to tvrdim!

Ako se nisi susreo sa takvim kablovima to ne znaÄi da ne postoje. Ako si "Äovek", napravi ove Å¡to sam preporuÄio u temi i preporodi i sebe i sistem. :)

S druge strane Sondek je u pravu. Korekcije zvuka sa kablovima nisu u redu.

Medjutim, bez dobrih kablova kako uopšte znaš šta ti hvali u sistemu?

Da li basa zaista hvali ili su gubici toliki da ne dolazi do izražaja?

Ja ne bih korigovao interkonektima, ali bih definitivno prvo napravio (kupio, pozajmio) dobar napojni kabl, pa zvuÄniÄke, pa tek onda vidio Å¡ta je problem.

Link to comment
Share on other sites

Medjutim, bez dobrih kablova kako uopšte znaš šta ti hvali u sistemu?

 

 

Добри каблови хвале ÑиÑтем? :D

Када ћете једном да Ñе опиÑмените! :order

Link to comment
Share on other sites

To isto i ja kazem... ali onda dodje covek i kaze da sa drugim strujnim i interkonekt kablovima uredjaji sviraju nekoliko klasa bolje :order  Kljucne reci su "nekoliko klasa bolje" :crno-na-belo

 

Ja licno bih pre probao sa drugacijim pozicioniranjem zvucnika pod uslovom da taj snagas moze da pokrene zvucnike kako treba. Ako ne moze onda ni od kablova ni od drugacijeg pozicioniranja kutija nema vajde.

 

Zaboravio si zvucnicke da navedes.

To je kablovski Trio Fantastikus, ne idu razdvojeni.

Treba uvek prvo probati, pogotovo na budzetskim sistemima.

Dobar Trio Fantastikus cini da uredjaji zaista sviraju nekoliko klasa bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...