Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Kursum :

Mladen je naveo cenu u jednom od svojih postova, sto dokazuje da ne citas pazljivo. i zakljucak ti je takav. Ja sam bio jasan. Znaci boli me ona stvar za poj..... radi dok radi. Kada crkne ja cu ga popraviti o sopstvenom trosku.

Vecini je zasmetala moja iskrenost. Pojedini traze dlaku u jajetu. Ja sam kriv za nastalu situaciju. Niko ne krivi Mladena, pa valjda je to jasno. ova cela tema gubi na smislu ako ne govorimo iskreno. ja sam to mozda jedini uradio na forumu. Nisam prebacivao krivicu ni na koga. Odgovarao sam smireno. Iz konteksa recenice  se moze svasta izvuci, i predstaviti pogresno. To nas udaljava od poente cele ove price. Nadam se da to niko nece uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...

Sad si me opet zagolicao...

Pitanje: Da li ti očekuješ da pošten prodavac mora temeljno da pregleda i istestira svaki uređaj i u sitna crevca 100% iskreno opiše uređaj i dokumentuje stanje?

Ako zaista smatraš da to ide tako, u žešćoj si zabludi, pošto to nigde na kugli zemaljskoj tako ne funkcioniše kada se prodaju polovne stvari.

Link to comment
Share on other sites

Gle ovo @parabolis, svaki uredjaj koji sam do sada kupio, kupio sam na slepo, od svakog prodavca prvi put, neko preprodavac neko prodavao licno svoje, nikad ni sa kim nisam imao problema. Ja to radim po sistemu ako me je prevario, neka je, ne bih se ni zalio. Mozda sam glup ali do sada moj sistem kupovine nije imao gresaka, ne kazem da mi se to jednog dana nece sve obiti o glavu, ali *ebes ga, jedan je zivot, uzivaj u stvarima koje su ti dostupne odmah i sada.

Stigne uredjaj, ubodem u struju, aha, radi sve, super, pot na deset i kez od uva do uva. Kad crkne, crklo je, vredi li da se popravlja, ne vredi-kanta. Skrpim 30 evra kupim dek, cd plejer, tjuner, sta god i teraj brate dok moze.

Tako da, ne vredi ti da se nerviras i prepires, mislim mozes, na kraju forumi i sluze za to, zato keep calm and listen some music :cheers

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, parabolis said:

Kursum :

Mladen je naveo cenu u jednom od svojih postova, sto dokazuje da ne citas pazljivo. i zakljucak ti je takav. 

Pročitao sam naravno, ali nismo o njegovom pisanju razgovarali, već o tvom.

No, nevažno. Vidim da rasprava ima efekta, gledajući poslednje postove i to je dobro. :-)

Link to comment
Share on other sites

Tehničke podatke i opis uredjaja možete videti klikom na KP IZLOG

Sve slike u oglasima su originalne slike uredjaja koji se prodaju     (nisu obradjivane i sredjivane, ono sto vidite na slikama to i dobijete)
Kao dokaz o ispravnosti uredjaja moguce slanje video zapisa putem Viber-a ili WhatsApp-a

NAVEDENI UREDJAJI SE PRODAJU SA RADNOM GARANCIJOM. 


BEZ ZAMENE. . .

 

OVO PISE U MOM OGLASU sto se i moze procitati u zadnjih godinu-dve dana otkad imam viber

I kako onda da te neko prevari,mozda neko to i radi ali ja ne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...