Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Ne odgovarja mailom a telefonom ga necu viÅ¡e zlati jer imam veÄ sad telefonski raÄun viÅ¡i od 100 eur zadnji pot mi je rekel da je unutra sve najbolje.I ne vidni zaÅ¡to bi mi vraÄao pare ili vratio moje stvari a koliko sam razbrao iz drugo foruma vidi samo svoj interes a za sve ostalo ga boli....

Link to comment
Share on other sites

Ne odgovarja mailom a telefonom ga necu viÅ¡e zlati jer imam veÄ sad telefonski raÄun viÅ¡i od 100 eur zadnji pot mi je rekel da je unutra sve najbolje.I ne vidni zaÅ¡to bi mi vraÄao pare ili vratio moje stvari a koliko sam razbrao iz drugo foruma vidi samo svoj interes a za sve ostalo ga boli....

 

 

cekaj, ti si ocekivao da ces povratiti pare? pa to smo ti odmah rekli. ali si nas bar lepo zabavio ovde pa ti hvala na tome...

 

18604559.jpg

Link to comment
Share on other sites

ОЧИ ГЛЕДÐЛЕ ОЧИ ПЛÐКÐЛЕ изрека коју кориÑте препродавци возила је Ñтигла и у аудио Ñвет. Па ја Ñам одушевљен! :banana

Link to comment
Share on other sites

Vidim brisanje postova radi.istina boli?

Radi, radi, itekako...meni sinoć nestala 2 u ovoj temi...izgleda da je nekome u interesu da se više ne piše, da ode tema "pod tepih"...

 

Ðије ми јаÑно зашто је мој поÑÑ‚ обриÑан у којем Ñам Ñамо поÑтавио питање?

 

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ergo, tom razgovoru nije mesto ovde.

 

Ja sam to tek sad primetio.Do sad sam bio ubedjen da je ono "ko je koga....losa iskustva sa propreprodavcima".

 

Ovakve teme unistavaju forume,teraju ljude sa istih,zato je pozeljno da se u skorije vreme nadje neko resenje,ali van foruma.Da sam na mestu moderacije zakljucao bi temu.Ima "susedni","majstorski" forum pa nek se pokretac teme registruje,ako nema nalog.Tamo se javio,ako sam dobro ispratio covek koji mu je prodao uredjaj.

Link to comment
Share on other sites

"Gm 70 je pravio Dusan Markovic iz Beograda. Pravio ga je za sebe, otud samo najkvalitetniji delovi unutra. Trafoe je specijalno po Dusanovoj specifikaciji za gm-70 pravio cuveni Ljuba iz Zemuna, koji je svojevremeno pravio trafoe za VTL. Tezina je valjda zbog masivnih dual power trafoa I izlaznog trafoa, kvalitetnih delova te solidnog kucista. Islo se na no-kompromise resenja, zato je valjda sve tako veliko I tesko. Naravno I zvuk je bez kompromisa."

 

.......

 

Poenta je u gore bold-ovanom.

Ne o autoru ovih SET monoblokova, o Dusanu M. koga sam imao prilike i licno upoznati i cuti ove uredjaje kod njega sa tada Fostex driverima u Jordan horni.

Mozemo/mozete sada "disecirati" njegov rad, ovde u temi "samogradnja" i meditirati sta bi bilo bolje, a sta ne bi, bilo bolje ugraditi/pregraditi/izgraditi u tim mono blokovima.

 

Zakljucak : ovako "bombasticno" opisivanje ( bold-ovano ) na KP oglasima je i dovelo do svega ovoga.

To ne bi proslo drugi put na e-bay-u, a ni ostalim oglasnim sajtovima u "okruzenju".

Ovaj prodavac bi najverovatnije snosio sankcije za nesto sto je napisao ( bold-ovano ), a da to u stvari i nije tako.

 

Btw, dobro je da i dalje TCP/IP protokol radi i da sam po ko zna koji put spoznao da pojedini ljudi imaju "djon" umesto obraza. :)

Link to comment
Share on other sites

Treba da se piše o ovakvim stvarima, da se audiofili spuste na zemlju !

Sve kao neko nekog drugi vara - najviše pri kupovini polovnih motornih vozila, a ovde haos i ludnica.

Bez ljutnje - za 1700e idem ako treba u Egipat da ispitam i vodim poznavaoca sa sobom - o svom trošku !

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡to sam uredno prijavio i nije bilo odgovora da pitam i javno: zaÅ¡to je ovaj razgovor o prodajnoj lepezi (izmeÄ‘u ostalog) bgpro@njuÅ¡kalo u odeljku za „samogradnju“? Kako se meni Äini nije reÄ o tome ko je izgradio (i kakav) ureÄ‘aj. Ergo, tom razgovoru nije mesto ovde.

Da dodam, da me se ne bi pogrešno razumelo: Ergo, tom razgovoru nije mesto ovde, u odaji za „samogradnju“. Samograditelj je (po)(o)davno nepostojeći u ovom razgovoru. Ako je (uopšte) u njemu i bio. Moje mišljenje je da (i) nije. Nit' luk jeo nit' luk miris'o...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to tek sad primetio.Do sad sam bio ubedjen da je ono "ko je koga....losa iskustva sa propreprodavcima".

 

Ovakve teme unistavaju forume,teraju ljude sa istih,zato je pozeljno da se u skorije vreme nadje neko resenje,ali van foruma.Da sam na mestu moderacije zakljucao bi temu.Ima "susedni","majstorski" forum pa nek se pokretac teme registruje,ako nema nalog.Tamo se javio,ako sam dobro ispratio covek koji mu je prodao uredjaj.

Tamo se odjavio covek koji mu je prodao uredjaj.

Link to comment
Share on other sites

Bez ljutnje - za 1700e idem ako treba u Egipat da ispitam i vodim poznavaoca sa sobom - o svom trošku !

 

Ma jasno ko dan,komsija.Nego koliko nam je zinulo d za lovom uskoro cemo voditi poznavaoca na pijac da kupimo kilo paprika,zato sto je neki strucnjak zarad dobre zarade prodavao otrovne.

Ovakva teme jesu korisne,ali i hiljade ovakvih tema nece spreciti da se desi i hiljadu i prva prevara,a u mnogim stvarima podsecaju na "farme" i "bratove",a tako nesto ne ocekujem ovde.Covek je kvarljiva roba,koliko god da se okreces d ti je i dalje pozadi.

Link to comment
Share on other sites

A gdje mogu ja onda neÅ¡to da kažem nego na audio forumu.A ni jednom nisam hteo vreÄ‘ati g.DuÅ¡ana MarkoviÄa I njegov rad nije problem u njemu veÄ u prodajalcu IliÄu I njegovom oglasu jer ako može sve to napisat a Kad hoÄeÅ¡ reÅ¡it reklamacija on ti kaže nisam znano za mene je to beskompromisan ureÄ‘aj sve u njemu je top ja stojim za teme a onda kad sam to objavijo na forumu sad sam ja pa... Å¡to sam oblaÄno njegovo ime

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...