Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

ÄŒovek oÄito ne želi da bude kontaktiran, jer njegov broj mobilnog viÅ¡e ne postoji u opcijama oglasa.Možda bi bilo u duhu foruma da neki od Babylonovih poznanika liÄno razgovara i objasni svu veliÄinu novonastale situacije, pa se nekako naÄ‘e zadovoljavajuće reÅ¡enje. Ja jesam upoznao Babylona, ali nemam kontakt sa njim, niti se poznajemo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Sto je banovan ?

 

bio je ozbiljan fajt u koji sam bio ukljucen jer sam reagovao na foliranje i glumatanje nevinog forumasa ovde, iako je zapoceo temu sa ociglednom namerom navlacenja na kupovinu odredjenih stvari sa njegovog oglasa. zavrsilo se teskim vredjanjem i lazima na moj racun, tipa da sam od njega za racun forumskog poznanika iz makedonije kupio uredjaj po jednoj ceni a prodao po nekoliko puta vecoj. to (lazi i klevetanje) se inace desava i van foruma sto naravno nije tema za ovo mesto ali je svejedno toliko ruzno da lepo govori o kakvom se coveku radi.

 

nakon sto je banovan babylon se registrovao pod drugim nickom ovde pa je provaljen u roku od odmah... i tako.

 

inace sam slusao taj GM70 pre par godina, no comment.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒovek oÄito ne želi da bude kontaktiran, jer njegov broj mobilnog viÅ¡e ne postoji u opcijama oglasa.Možda bi bilo u duhu foruma da neki od Babylonovih poznanika liÄno razgovara i objasni svu veliÄinu novonastale situacije, pa se nekako naÄ‘e zadovoljavajuće reÅ¡enje. Ja jesam upoznao Babylona, ali nemam kontakt sa njim, niti se poznajemo dobro.

Koliko ja vidim na onom oglasu za AR kutije i dalje je moguće videti broj ako se ide na opciju "kliknite za broj telefona". Jedino je cenu sklonio.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim svrhu objavljivanja broja telefona. Prvo isti broj uredno se može videti u njegovim oglasima na KP, drugo nije dozvoljeno javno ostavljati tuđe brojeve, a već je jednom moderator reagovao u ovoj temi zbog toga.

Na kraju mogao si na pp da mu poÅ¡aljeÅ¡, mada ni tome ne vidim svrhu, jer Äovek oÄigledno ima broj, al' mu se ovaj ne javlja.

Link to comment
Share on other sites

Ak je ispravan nek objasni kaj se desilo . možda nije bilo zle namjere u cijeloj priÄi ? .

Kako kad je banovan?

Btw, dokoni i besposleni "preki sud" foruma je kao i obicno bez mnogo razmatranja jednostrano i po inerciji "optuzenog" proglasio krivim. Cemu sad javljanje?

P.s.

Ti si vec jednoga na jednoj drugoj temi "branio" pa si videl kak si prosel i kat ti se "branjeni" zahvalil i oduzil. Zakaj opet guras pimpeka kud ne mere uci?

Link to comment
Share on other sites

Ja mu lepo rekoh, ako misli da je prevaren (a mi o tome ne možemo da donesemo ispravan sud, jer nemamo priÄu druge strane), ima opciju na KP da prijavi prevaru, ne vidim Å¡ta drugo.

Å to se oglaÅ¡avanja prozvanog tiÄe, neko je na drugom forumu postavio link ove teme, pa može tamo da se izjasni, tamo nije banovan.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒovek oÄito ne želi da bude kontaktiran, jer njegov broj mobilnog viÅ¡e ne postoji u opcijama oglasa.Možda bi bilo u duhu foruma da neki od Babylonovih poznanika liÄno razgovara i objasni svu veliÄinu novonastale situacije, pa se nekako naÄ‘e zadovoljavajuće reÅ¡enje. Ja jesam upoznao Babylona, ali nemam kontakt sa njim, niti se poznajemo dobro.

 

Pero evo kao sto rece u duhu foruma neki od njegovih poznanika da se javi. Kao sto je poznato vrlo je nezahvalno uplitati se u tudje sporove i ja to u ptincipu izbegavam i ne volim da radim tako da bi zamolio kolege da ovo ne shvate kao svrstavanje na neciju stranu jer to necu da radim u ovako delikatnoj  situaciji vec kao prenosenje Babylonovih pogleda na ovu novonastalu ruznu situaciju u kojoj se nasao. . 

 

Culi smo se i videli sinoc posle duzeg vremena jer smo se vec neko  vreme dogovarali da dodje do mene i cuje moju novu PHONO sekciju jerr ga je zanimalo kako se cuje i usput mi je prepricao neke stvari povodom ove situacije i prodaje koju je obavio sa nasim novim kolegom. speci - jem

 

Babylonu je jako krivo sto se ovako nesto uopste i dogodilo jer  ( napominjem samo prenosim njegove reci ) kaze  da je insistirao na LICNOM preuzimanju i slasanju kao i svim vrstama proveravanja pre bilo kakve trgovine pomenutih  GM 70 lampaskih mono blokova nasta mu je kolega odgovorio da on u njega ima poverenja a i da veoma slabo poznaje Beograd a Ilke mu je odgovorio da je i rad da ga saceka negde na ulazu u Bgd i da ce ga sprovesti do njega kuci da cuje i sve proveri oko GM 70 i kasnije i  vratiti do neke lokacije na auto putu odakle bi se kolega lakse vratio kuci obzirom da je iz inostranstva , mislim  da je Slovenija u pitanju ali je i to odbijeno iz ponovo istog navedenog razloga da on u Ilketa ima poverenja iako ne poznaje coveka. 

 

Na pitanje kolege speci  - ja kakav je kvalitet   ugradjenih delova u GM 70 Ilke je naveo ono sto su mu je naveo i predhodni vlasnik od kogga je on kupio  i da za ostalo ne moze da mu garantuje jer ga nije otvaro i nije ga preterano ni zanimalo da ga otvara jer nije tehnicko lice i ne zna sta bi mogao da vidi a da pritom zna jel ti delovi valjaju ili ne valjaju. Speci je je nakon donosenja i probanja uredjaja kuci zvao Ilketa zahvalio mu se i pohvalio kako GM 70 odlicno radi samo malkice ima brum za koji mu je I Ilke rekao da je to vezano za neki kabal i za nekakvo uzemljenje jer su lampe osetljive na takve stvari . Ilke kaze da se uvek javljao na telefon i da nije bilo nikakvih skrivanja koja su se ovde pominjala i da je uvek bio na usluzi oko svih pitanja vezanih za GM 70 

 

Problem je Ilke kaze nastao kad ga je Speci nazvao posle 7-8 sati slusanja uredjaja zajedno sa nekim drugarom koji je inace tehnicko lice koji je Speciju rekao da kvalitet ugradjenih delova nije na nivou i da ce on o svemu ovome pisati na forumu sto je Babylon doziveo kao vrsu pretnje i podigao ton i desilo se sta se desilo ......mrzi me vise da pisem smaraju ovoliki tekstovi . Mogao bi malo W .. .  Wallas da pripomogne kad su dugi tekstovi u pitanju   :lol: 

 

Eto tako stvari izgledaju i sa druge strane a sta je tu istina samo oni znaju  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pero evo kao sto rece u duhu foruma neki od njegovih poznanika da se javi. Kao sto je poznato vrlo je nezahvalno uplitati se u tudje sporove i ja to u ptincipu izbegavam i ne volim da radim tako da bi zamolio kolege da ovo ne shvate kao svrstavanje na neciju stranu jer to necu da radim u ovako delikatnoj situaciji vec kao prenosenje Babylonovih pogleda na ovu novonastalu ruznu situaciju u kojoj se nasao. .

Culi smo se i videli sinoc posle duzeg vremena jer smo se vec neko vreme dogovarali da dodje do mene i cuje moju novu PHONO sekciju jerr ga je zanimalo kako se cuje i usput mi je prepricao neke stvari povodom ove situacije i prodaje koju je obavio sa nasim novim kolegom. speci - jem

Babylonu je jako krivo sto se ovako nesto uopste i dogodilo jer ( napominjem samo prenosim njegove reci ) kaze da je insistirao na LICNOM preuzimanju i slasanju kao i svim vrstama proveravanja pre bilo kakve trgovine pomenutih GM 70 lampaskih mono blokova nasta mu je kolega odgovorio da on u njega ima poverenja a i da veoma slabo poznaje Beograd a Ilke mu je odgovorio da je i rad da ga saceka negde na ulazu u Bgd i da ce ga sprovesti do njega kuci da cuje i sve proveri oko GM 70i kasnije i vratiti do neke lokacije na auto putu odakle bi se kolega lakse vratio kuci obzirom da je iz inostranstva , mislim da je Slovenija u pitanju ali je i to odbijeno iz ponovo istog navedenog razloga da on u Ilketa ima poverenja iako ne poznaje coveka.

Na pitanje kolege speci - ja kakav je kvalitet ugradjenih delova u GM 70 Ilke je naveo ono sto su muje naveo i predhodni vlasnik od kogga je on kupio i da za ostalo ne moze da mu garantuje jer ga nije otvaro i nije ga preterano ni zanimalo da ga otvara jer nije tehnicko lice i ne zna sta bi mogao da vidi a da pritom zna jel ti delovi valjaju ili ne valjaju. Speci je je nakon donosenja i probanja uredjaja kuci zvao Ilketa zahvalio mu se i pohvalio kako GM 70 odlicno radi samo malkice ima brum za koji mu je I

Ja znam za istu pricu ali sam zamoljen da se ne mešam.

Postujem na temi jer mi psihologija gomile i zakon linÄa idu ozbiljno na Q.

U tom smislu jos jednom respect za Kursuma, pogodio je u centar mete - u ostalom to se od njega i ocekuje. Jbg, nick nosi h dozu odgovornosti. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam ga na kuÄni broj I joÅ¡ uvjek kaže da su unutra najkvalitetnejÅ¡e delovi ja Äu poslikat uredjaj pa da vidite sami to,I da je uredjaj beskompromisan a ne daje nikakvih informacija o njemu.Ako kupjeÅ¡ firmu zna se Å¡to je unutra a samogradnju sa top djelovima vjerujeÅ¡ Äloveku I kad mu kažéš da unutra nije to on kaže da je unutra sve najkvalitetnije a neÄesa da ti da nikakve informacije o njemu ni vlasnivima prije toga

In

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...