Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Ja sam ih hvalio na forumu (doduse mladjeg, ne starijeg).

Cinjenica je da imaju robu koja je zanimljiva i lepo izgleda.

Posle mi ljudi rekose da moje pohvale i nisu bile dobro utemeljene - nekada su cene bile nize, a nema garancije da je unutra sve kako treba (spolja obicno jeste, sto je u svakom slucaju dobro).

Tako da je mozda ipak bolje da se uzdas u svoju sposobnost procene nego u moje pohvale.

Link to comment
Share on other sites

Eh, to spada u filozofske aporije.

DoduÅ¡e, jedan je bio kupio jabuku za 5 dinara pa je onda pažlivo oprao i uglaÄao pa prodao za 10 dinara.Onda je kupio dve jabuke pa i njih pažljivo pripremio i prodao za 20 dinara.Onda je kupio 4 jabuke i nastavio dalje a na kraju se obogatio.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovako je glasio sada obrisan oglas:

post-9727-0-44093000-1340299860_thumb.jp

Ovo je bila kasnija prepiska nakon moje uplate i prijema pošiljke:

post-9727-0-24582000-1340301064_thumb.jp

U sledeći post ide par slika onoga šta je zapravo stiglo...

Editovao sam sliku, izbrisao sam br. racuna i generalije, promaklo mi prvi put...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stiglo:

post-9727-0-09298200-1340299992_thumb.jp

Farban poklopac u crnu sjajnu boju pa izgreban priliÄno...

post-9727-0-64632600-1340300022_thumb.jp

Da da... vrhunske AZ glave... u oglasu je navedeno "neispravna glava" a ne da je zamenjena...

post-9727-0-86185500-1340300100_thumb.jp

Ovo je već manje bitno ali je u oglasu pisalo da je dek "odliÄno oÄuvan"...

Meni pukne film i nisam na sebe ponosan Å¡to sam u poslednjoj poruci spominjao lekove ali rodjaci, nekome dok se ne opali preko ledja taj neće nauÄiti...

Totalna sramota i Äovek za izbegavanje i ... Da samo znate koliko se suzdržavam da ne lanem i svaÅ¡ta napiÅ¡em... ÄŒak smo se i Äuli, kaže on " Å¡ta sam i oÄekivao za 15 Eura", pa sunce mu njegovo, samo ono Å¡to je napisao u oglasu, niÅ¡ta viÅ¡e i niÅ¡ta manje...

LOPOV I PREVARANT!!!

Zoran, Ćuprija.

064/661-841-4

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stiglo:

post-9727-0-09298200-1340299992_thumb.jp

Farban poklopac u crnu sjajnu boju pa izgreban priliÄno...

post-9727-0-64632600-1340300022_thumb.jp

Da da... vrhunske AZ glave... u oglasu je navedeno "neispravna glava" a ne da je zamenjena...

post-9727-0-86185500-1340300100_thumb.jp

Ovo je već manje bitno ali je u oglasu pisalo da je dek "odliÄno oÄuvan"...

Meni pukne film i nisam na sebe ponosan Å¡to sam u poslednjoj poruci spominjao lekove ali rodjaci, nekome dok se ne opali preko ledja taj neće nauÄiti...

Totalna sramota i Äovek za izbegavanje i ... Da samo znate koliko se suzdržavam da ne lanem i svaÅ¡ta napiÅ¡em... ÄŒak smo se i Äuli, kaže on " Å¡ta sam i oÄekivao za 15 Eura", pa sunce mu njegovo, samo ono Å¡to je napisao u oglasu, niÅ¡ta viÅ¡e i niÅ¡ta manje...

LOPOV I PREVARANT!!!

Zoran, Ćuprija.

064/661-841-4

Da li taj model treba da ima dva kapstana?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nisam bukvalno mislio da je lud :) Ali je tezak za saradnju i cene su mu naduvane.Ako si ti imao pozitivno iskustvo sa njim to je ok.

Gledao sam neki HK amp pa otisao do coveka.Klasican preprodavac koga hifi ne zanima,tako da kad ti bude nesto trebalo sve ce to raditi posao,samo izaberi ono dokle cenovno mozes da dobacis(iz njegovog ugla).Ja ga zamolio da mu ostavim pare za amp pa da ga dobijem na probu jedan dan barem ali ovde je situacija da kad das pare tu se saradnja zavrsava.I naravno u kuci preprodavca svaki uredjaj je odlican,zvucno i vizuelno.Jer ako nije :order

Ne kazem da je saradnja sa covekom nemoguca,ali kad vec (koliko toliko) mogu da biram pre cu kupiti od npr Fidelity-ja nego da se zezam sa ovim tipom.

Link to comment
Share on other sites

Beži brate od Fidelityija, koga god da znam da je iÅ¡ao kod njega svi se žale, krÅ¡ roba, neće da vrati, nepriznaje, ono kupiÅ¡ i posle sedneÅ¡ i plaÄeÅ¡

Ja sam imao jako pozitivno iskustvo sa Mladenom. Nisam cuo za njega nista lose, dok za druge velike prodavce, nisam bas siguran.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...