Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Korato izbegavam u sirokom luku.Zasto?

Pre tri-cetiri godine sam se lomio izmedju zv.kutija BW 602 S3 i Infinity delta 40.Cene su bile tu negde,mozda malo jaca kod infinity-ja .Slusao sam sve sto ima u gradu u tom rangu cena.Super-finale resavam u Koratu.Covek mi pustio rotela i ono stvarno fino radi.U jednom trenutku ja se otvorim prodavcu i kazem oko cega se lomim.Kad on smeker ,mrtav ladan,kaze "Infinity ? Nikad cuo.E,tad nesto puce u meni i pravac 500m nize ka Slaviji u Radix .Ljudi normalni,opusteni,100 pitanja ,200 odgovora.

Posle sam saznao da se tip iz Korata zvao Guta.Razumem da svaki Ciga svoga konja hvali,ali taj nadobudni ton me oterao zauvek od Korata.

I nisam se pokajao,svasta sam menjao ali kutije su ostale.A imale su i protivnike koje sam kupovao:Magnat vector 6,canton fonum 2000,jbl ti 200.

Za pohvalu je Dejan Dobrin ,Dayens.Ljubazan ,cinilo mi se bez granica.

Slucajno znam tog Gutu, klasican tenkre. Ko zna zasto radi u Koratu. Zivot je komplikovan.

Neko bi trebao da vlasnicima Korata skrene paznju na njega, u najboljoj nameri.

Dok zec dokaze da nije bik, odose muda.

Link to comment
Share on other sites

Bar jedan od vlasnika Korata imao je (i) zvucnike Infinity pre nego sto je Korato osnovan. Isao po njih i Technics SL-110 u Ameriku...

Moja iskustva sa njima su izuzetno prijatna iako sam im ostavio vrlo malo maraka i evra. Ukljucujuci i g. Gutu koji uopste ne zna za to poznanstvo. (Kako biti siguran da je on cuo za Infinity?)

Ovakvi konflikti nastaju i otud sto kupci cesto ocekuju specijalan, besplatan psiholoski tretman cime se oni uopste ne bave.

Ako nije cuo za Infinity, treba da prodaje krompir a ne HiFi.

Ima i psychokupaca i to mnogo, ali taj posao su izabrali.

Link to comment
Share on other sites

moracu da odem do kurata da upoznam tog gutu, mora da je neki gotivan lik cim su ovi skocili na njega. a infinity su ionako najgori zvucnici ikada proizvedeni pa se covek potrudio da ih zaboravi pre nego sto ih je zapamtio.

e koji ste vi likovi, u radnji stoji nautilus i technics 1000 u obsidian kucistu a vi pricate o guti. ma fantasticno!

Link to comment
Share on other sites

moracu da odem do kurata da upoznam tog gutu, mora da je neki gotivan lik cim su ovi skocili na njega. a infinity su ionako najgori zvucnici ikada proizvedeni pa se covek potrudio da ih zaboravi pre nego sto ih je zapamtio.

e koji ste vi likovi, u radnji stoji nautilus i technics 1000 u obsidian kucistu a vi pricate o guti. ma fantasticno!

Anubis, lupas al' nema veze, nije ti prvi put.

Idi, druzi se sa Gutom. :wave2

Link to comment
Share on other sites

moracu da odem do kurata da upoznam tog gutu, mora da je neki gotivan lik cim su ovi skocili na njega. a infinity su ionako najgori zvucnici ikada proizvedeni pa se covek potrudio da ih zaboravi pre nego sto ih je zapamtio.

e koji ste vi likovi, u radnji stoji nautilus i technics 1000 u obsidian kucistu a vi pricate o guti. ma fantasticno!

Pa da ,bez tebe ne moze.

Za tebe ce biti vrlo gotivan.

Link to comment
Share on other sites

anubis je zadovoljan i prija mu razvoj svesti forumskog basibozuka (http://en.wikipedia.org/wiki/Bashi-bazouk) narocito ovih sto se sa tehniksom 1200 fantisticno razumeju u VTA.... jedino sam nesrecan sto ne pisu malo vise, bas je zabavno

@pionir

ako je ovaj forum ogledalo prosecnog kupca, izvinjavam se svim prodavicima koje sam ikada ovde pljuvao i zajebavao. da sam na njihovom mestu ja bih tog prosecnog kupca tuko ciglom u glavu dok kupuje opremu.

Link to comment
Share on other sites

ako je ovaj forum ogledalo prosecnog kupca, izvinjavam se svim prodavicima koje sam ikada ovde pljuvao i zajebavao. da sam na njihovom mestu ja bih tog prosecnog kupca tuko ciglom u glavu dok kupuje opremu.

Tukli bi i oni ali lova je kamen spoticanja.Ne daju dzabe.

Sta mislis ,sta bi tebi prosecan kupac radio? Ne moras odmah,razmisli malo.

Link to comment
Share on other sites

Tukli bi i oni ali lova je kamen spoticanja.Ne daju dzabe.

Sta mislis ,sta bi tebi prosecan kupac radio? Ne moras odmah,razmisli malo.

ja mislim da nije lova kamen spoticanja nego kamen. zar nije logicno?

ako ti kazem sta bi meni prosecni kupac mogao da uradi, rekao bih da sam vulgaran a nisam. znaci ne provociraj anubisa kada je dobro raspolozen! :wave2

Link to comment
Share on other sites

A sta je tu dobar potez? Da bi se likovi poput Anubisa navukli ili nesto drugo?

Mislio sam na to da je medj' Srbljem odomacena navika da sve sto je domace ne valja a sve sto je s' one strane grane je vrh. Nece ljudi/proizvodjaci da se zamlacuju.

Pogledaj malo, tek po neko kupi domaci hifi proizvod a posle dok ga proda, sto neko rece, rodi mecku ili obara cene do besmisla. Ta roba ovde nije na ceni i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...