Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Od Ivice sam kupio risiver, sve je bilo kako je napisano u oglasu i kako je rekao u telefonskom razgovoru kad smo se čuli. Otišao kod njega u stan, poslušao 10-tak minuta, kupio. Cenu nije hteo da koriguje uz objašnjenje da nema prostora. Mada mu je cena bila korektna za taj uređaj što sam kupio, pitao sam više reda radi... Za drugi uređaj koji je imao u ponudi koji me takođe interesovao je hteo da spusti cenu za 20 evra. Za tih desetak minuta "druženja" ne može da se stekne neki utisak ali mislim da je ok čovek. Imao je dosta opreme u stanu, delovalo mi je da je sve u dobrom stanju kozmetički, da nije "ispalo iz kamiona"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 30.10.2020. at 1:39, CoyoteKG said:

Je l’ kupovao neko od Žoleta iz Banja Luke?

Interesujem se za one Sonus Faber Venere 1.5

 

Ja znam Zeljka iz Banja Luke, veoma korektan, ima dobrih sprava, razume se, bio jedan od organizatora hifi sajma u BL pre par godina. Prodaje sad na KP interesantan mi amp Primare A 34.2.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav svima!

Gledam kupiti bratu nove slušalice za poklon, i zanima me samo koja prodavnica nudi najpovoljnije cene?

Da li je to KupujemProdajem, Amazon.de, Thomann.de, ili neka druga?

Voleo bih kupiti bratu BeyerDynamic DT 770 Pro, ili AKG K371, pa bih voleo da znam koje prodavnice preporučujete.

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kakav oglas!!!

Prica ide ovako : drugar prosle nedelje u porukama kontaktira ovog vascelog prodavca/deratora sa upitom za cenu kabela Lin K20 i pitanjem zasto se ovde kod njega taj kabel prodaje po ceni od 16 eura po 1m, kad je cena napolju u inostranstvu oko 6 eura.....da ne prepricavam celu prepisku , nije bila ni malo prijatna....Elem,epilog cele price je rapidno smanjenje cene kabela Linn K20 sa 16 eura  na vascelih  8 eura!!!!!

 

Graphic1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je to Ok i sto mu je neko poslao poruku, a i sto je on posle toga spustio cenu. Mogao je da je ignorise i nastavi sa starom cenom.

Ja sam slicno uradio kad sam video da se prodaje jedan falš Linn kabl koji je ustvari neka kineska kopija tj.kabl koji ima oznaku Linn i oznaku modela nalik linnovim ali proizvod uopste ne postoji.Lukava kineska prevara.Poznajem prodavca licno i to sam mu javio i on je istog momenta ispravio oglas da se ne radi o originalnom Linn kablu. Linn se btw. tim vračkama oko kablova uopste ne bavi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...