Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Evo apsolutno pozitivnog iskustva. Firma se zove Mkabl sa Novog Beograda. Čovek (Dejan) prodaje skup i dobar HiFi. Dva puta sam preko interneta kupio neke stvari koje koštaju reda veličine par hiljada RSD. Čovek me je oba puta maksimalno ispoštovao kao da sam pazario za par hiljada evra. Kulturan i uljudan u komunikaciji. Svaka čast!!!

Slučaj drugi. Pre par godina sam od druge naše poznate firme kupio DAC. Relativno jeftin, kao što sam i ja. DAC je bio potpuno OK, ali komunikacija. Ne mogu ništa konkretno da ......... prosto se osećalo da tipa baš zabole tukson i za mene i za jeftini DAC!!!

Neću da napišem ime firme jer to ne bi bilo u redu. Ipak je to pojedinačni slučaj.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošle godine kupio DAC preko KP-a od nekih momaka iz Novog Sada. 

Digital Trigger aka Fantasterrific

Inače ih oni donose iz Mađarske.

DAC radio super 8 meseci i crkne. Ja se setim da imam garanciju na njega 1 god.,nazovem ljude i objasnim problem. Kažu mi da ga spakujem i pošaljem im ga.Reče čovek da će srediti DAC za 4-5 nedelja.

Posle 5 nedelja su mi poslali potpuno nov uređaj sa još 365 dana garancije i čak su i poštarinu platili !

Bio sam prijatno iznenađen profesionalnošću. Eto ima na KP-u i pozitivnih iskustava.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ivanp said:

Evo apsolutno pozitivnog iskustva. Firma se zove Mkabl sa Novog Beograda. Čovek (Dejan) prodaje skup i dobar HiFi. Dva puta sam preko interneta kupio neke stvari koje koštaju reda veličine par hiljada RSD. Čovek me je oba puta maksimalno ispoštovao kao da sam pazario za par hiljada evra. Kulturan i uljudan u komunikaciji. Svaka čast!!!

Dejan je gospodin kakav se retko sreće medju trgovcima hi fi opreme :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Peter said:

Ja sam prošle godine kupio DAC preko KP-a od nekih momaka iz Novog Sada. 

Digital Trigger aka Fantasterrific

Inače ih oni donose iz Mađarske.

To su braća, više puta sam se dopisivao i kupovao od njih, svaki put su bili maksimalno korektni i predusretljivi.

Čak su im i cene odlične, tako da ih toplo preporučujem!

Link to comment
Share on other sites

Ja  kad sam kupovao neke uredjaje od ovde aktivnih zvaničnih firmi, za male pare, reda veličina  par stotina evra, svi su mi, neću ih imenovati, ne samo skroz izašli u susret finansijski jer znaju da sam trenutno onesposobljen i po tom pitanju, nego su mi sve te uredjaje donosili u kuću, na probu, uz uobičajene darove. Dakle, kudos za naše distributere. neka bi i druge tretirali kao što su mene. hvala im. 

Link to comment
Share on other sites

Evo miki marantz kupio covek od mene bez reci marantz PM 14 i tuner iz te serije.Dosao covek bez mnogo cenjkanja izbrojao lovu i odeee.

Salim se ja imam stvarno dobro iskustvo sa mikijem i zato sam se iznenadio kada sam video temu za  MA7000 (mozda stvarno nije znao) moj marantz je bio mint bez skrivenih mana i on ga je tako preprodao.Mozda je neko njemu uvalio takav a on ga samo prosledio. U tom slucaju ja bi vratio coveku pare doduse posto je kvar odmah ustanovljen.

Link to comment
Share on other sites

ja samo da se prikljucim pohvalama Dejana iz firme M kabl,distributer iego,wireworld,manger,raidho,lindemann,anzus,hifi tuning,mbl...

u vise navrata fenomenalna saradnja  a cifre nikad nisu bile za polomiti se oko nekoga.

Dejane i javno HVALA i nadam se i ubuduce saradnji na obostrano zadovoljstvo :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, ivanp said:

Eto čovek ima potrebu da se istovaruje po svemu i svakome. Neka ga sila tera. Možda ima neku muku?!

Ok, odjavljujem se na neko vreme.

Ako je ovo upućeno meni...

Moja zajebancija je široko usmerena. ne znam ni ko si ti pa tebi nije namenjena.

Ako si se našao pogodjenim, šta da ti radim, trpi.

No, to me ne sprečava da kažem: izvini.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Oglas:

Cabasse Prame 226, full range, visoke efikasnosti - 99db , idealno za SE direktno grejane triode malih snaga. O zvuku necu da pisem, procitajte sta kazu drugi. Legendarni drajver 24b25c. .. .
Sto rece , "neko", : ako hocete pravi high end sound, a necete da potrosite zilione, kupite Cabasse Prame 226. .. .. Stanje drajvera - PERFEKTNO.  
Bez dopisivanja, samo poziv. Hvala

Pokušaj:
 
13.04.2019 15:23h moja malenkost
Zdravo,
Zaista mi je žao. Sve najbolje.
Pozdrav.

13.04.2019 13:20h Prodavac
Ima dokonih, svakakvih, i ne komuniciram s njima, niti mi njihove pare trebaju. Nađite nekog drugog za dopisivanje. Pozdrav

13.04.2019 12:04h moja malenkost
Zdravo,
Ozbiljno pitanje, znam da ima dokonih, koliko je cena?
Pozdrav.

Zaključak:

Toliko o tome... Zaista, baš želim te zvučnike... ;( Ako znate nekoga ko ih ima i želi ih prodati, kome ne smetaju moje pare, javite... Ne, i ja ne želim da se dopisujem, verujte. Nisam želeo, čak, i da se cenjkam, naravno, ako je cena odgovarajuća.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, zika said:

Oglas:

Cabasse Prame 226, full range, visoke efikasnosti - 99db , idealno za SE direktno grejane triode malih snaga. O zvuku necu da pisem, procitajte sta kazu drugi. Legendarni drajver 24b25c. .. .
Sto rece , "neko", : ako hocete pravi high end sound, a necete da potrosite zilione, kupite Cabasse Prame 226. .. .. Stanje drajvera - PERFEKTNO.  
Bez dopisivanja, samo poziv. Hvala

Pokušaj:
 
13.04.2019 15:23h moja malenkost
Zdravo,
Zaista mi je žao. Sve najbolje.
Pozdrav.

13.04.2019 13:20h Prodavac
Ima dokonih, svakakvih, i ne komuniciram s njima, niti mi njihove pare trebaju. Nađite nekog drugog za dopisivanje. Pozdrav

13.04.2019 12:04h moja malenkost
Zdravo,
Ozbiljno pitanje, znam da ima dokonih, koliko je cena?
Pozdrav.

Zaključak:

Toliko o tome... Zaista, baš želim te zvučnike... ;( Ako znate nekoga ko ih ima i želi ih prodati, kome ne smetaju moje pare, javite... Ne, i ja ne želim da se dopisujem, verujte. Nisam želeo, čak, i da se cenjkam, naravno, ako je cena odgovarajuća.

 

Nisam razumeo samo jedno, da li si zvao prodavca?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Zexx said:

Nisam razumeo samo jedno, da li si zvao prodavca?

Ne, naravno, jer ne sejem phome# svuda a prilika je da bi se više vremena potrošilo na poziv nego na nekolikocifreni broj u poruci.

Da ne pominjem ostale nevolje u takvim dogovorima samo phone-om... Mea culpa. Ostadoh bez zvučnika.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zika said:

Ne, naravno, jer ne sejem phome# svuda a prilika je da bi se više vremena potrošilo na poziv nego na nekolikocifreni broj u poruci.

Da ne pominjem ostale nevolje u takvim dogovorima samo phone-om... Mea culpa. Ostadoh bez zvučnika.

Tako sam i mislio, ofirao si čoveka bez ikakve potrebe.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, siroma said:

Sad ispade Neša kriv što nisu ispoštovani uslovi komunikacije koje je postavio.

Gde sam ja napisao da je on kriv?

Mislite li da sam svojim pokušajem, jasnim i najjednostavnijim mogućim, ograđujući se da ne želim dopisivanje, zaslužio:

Ima dokonih, svakakvih, i ne komuniciram s njima, niti mi njihove pare trebaju. Nađite nekog drugog za dopisivanje.

?

Kad se, samo, setim kakve sam sve razgovore morao voditi kod nekih kupovina. Da je moglo pisano bilo bi mnogo brže. To što sam, onda, popustio i trpeo ne verujem da me obavezuje da to učinim uvek.

Over&out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...