Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

1 sat ranije, RingeRaja said:

Što se tiče Boga, ja ga pišem sa velikim slovom iz poštovanja, vernik sam. Koliko znam, to nije regulisano pravopisom.

Izvini Ringe nisam ništa loše mislio. Poštujem verska uverenja i osećanja drugih.
I mislim da je ipak regulisano pravopisom.

Link to comment
Share on other sites

Pa sa ovog foruma je rasterano 90% clanova koji su imali stosta pametno da kazu i posavetuju, sta vredi kad to izgleda nije svrha .
Zasto sve to tako, pitanje je za vlasnika foruma kojem izgleda smeta svako ko ne misli isto kao i on.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Willi Studer changed the title to Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme
3 sati ranije, Spachek said:

Pa sa ovog foruma je rasterano 90% clanova koji su imali stosta pametno da kazu i posavetuju, sta vredi kad to izgleda nije svrha .
Zasto sve to tako, pitanje je za vlasnika foruma kojem izgleda smeta svako ko ne misli isto kao i on.

 

što, ko da je na nekom audio forumu u srbiji drugačije? piši gde možeš dok možeš. i ne ljubi svinju u dupe makar ne jeo čvaraka.

Link to comment
Share on other sites

On 9.11.2018. at 21:10, Spachek said:

Pa sa ovog foruma je rasterano 90% clanova koji su imali stosta pametno da kazu i posavetuju, sta vredi kad to izgleda nije svrha .
Zasto sve to tako, pitanje je za vlasnika foruma kojem izgleda smeta svako ko ne misli isto kao i on.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Ja odavno ne ulazim u diskusije na forumu, pa samim tim ni ne znate moje mišljenje, niti šta je suprotno mom mišljenju... 

Banovani su samo oni koji su vređali druge. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se sto god neko od nas napise može protumačiti ovako ili onako u zavisnosti od stavova “cenzora”.
Poznajem gospodina @Kursum (mišljenja sam da on “nije sposoban” da vređa), pratim njegove postove i kao i gospodin Spachek nisam primetio u njegovim komentarima ništa sto bi moglo da se protumači kao vređanje opet napominjem iz mog ugla gledanja.

Link to comment
Share on other sites

I ja smatram da je Kursum jedan od vrednijih na forumu. Pomogao je mnogima pa i meni, na cemu sam mu zahvalan. Verovatno se secate ko je bio imenovan za "sudiju" u temi POKLANJANJE UREDJAJA? Videlo se da covek i nije bio odusevljen titulom sto dokazuje njegovu velicinu. Ne smatram da je zasluzio banovanje u fudbalskoj temi. U svakom slucaju, pozdravljam ga, kao i sve ostale.:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...