Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Слажем Ñе... питао Ñам за Ñтање и речено да је Ñве ок. Када је Ñтигло деловало је Ñолидно где 5 канала ради али 6. не како треба. Када је отворено видело Ñе да проблем није мали. Ðе браним га, Ñамо Ñам рекао да је коректно ако жели да плати поправку. Ипак, профеÑионалац не би требао да дозволи да до тога дође.

Link to comment
Share on other sites

Изгледа излазни транзиÑтори пошандрцали... човек од кога Ñам купио каже да је требао да га боље теÑтира. Платиће трошкове и извињава Ñе за Ñитуацију. Звучи као поштен човек.

Link to comment
Share on other sites

Kao Å¡to rekoh, ne sumnjam u njegovu korektnost (Å¡to je danas ipak retka pojava, pa je za pohvalu), ali ne mogu da shvatim da neko ko živi od (pre)prodaje ureÄ‘aja ne testira kako treba ono Å¡to prodaje, poÅ¡to nije laik (Äim se time bavi) i ne treba mu negativan marketing.

A ovde je samo trebao da proveri sve izlazne kanale i video bi da nešto ne valja.

Na kraju, ipak imaš sreće što je prodavac korektan i hoće da pomogne, dobar deo ovih prevaranata sa KP bi se pravili ludi.

Link to comment
Share on other sites

U neku ruku poÅ¡teno Å¡to se Äovek prihvatio da plati kvar, moja predzadnja kupovina mi je izbila iz džepa toliko da mi se joÅ¡ vrti u glavi i joÅ¡ muku muÄim da ga popravim... naravno prodavac se pravi lud.. i posle Å¡etanja od majstora do majstora odluÄih da poruÄim sva 4 tranzistora i velike elektrolite i joÅ¡ neke tranzistore za stabilizaciju napona . Kad je bal nek je maskenbal.

Link to comment
Share on other sites

Изгледа излазни транзиÑтори пошандрцали... човек од кога Ñам купио каже да је требао да га боље теÑтира. Платиће трошкове и извињава Ñе за Ñитуацију. Звучи као поштен човек.

Trgovao si sa GORAN $$$ ?

Link to comment
Share on other sites

Тако некако...

 

И који конкретно појачавач Ñи пазарио?

 

Дај Ñлику отвореног!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

ИÑти као Ñа оног линка који Ñи дао, Rotel RB-976.

Како Ñе гледа Ñлика, Ñредина деÑни канал је проблематичан.

Link to comment
Share on other sites

Уоквирено добро проверити, виде Ñе нагорели отпорници.

 

Провери драјверÑке транзиÑторе и Ñве око њих.

 

post-10714-0-82624300-1407846181_thumb.j

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ðа то је указао и мајÑтор код кога је појачало на каналу...

 

Јављај шта је Ñве поцркало!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Хехе.... може. :)

Ово је наменÑки узето за Ñуроунд звучнике, за предња три тражи Ñе нешто друго. ;)

Link to comment
Share on other sites

Појачало Ñишло Ñа канала, Ñве Ñређено, продавац уплатио новац за поправку. ИÑпао је фер и коректан, те га ипак могу препоручити за Ñарадњу.

Вероватно убудуће неће продавати Ñкроз неиÑпитани уређај.

Link to comment
Share on other sites

jako je teÅ¡ko za neÅ¡to dati garanciju ili ne znam ni ja Å¡ta. ja sam sluÅ¡ao Yamaha A-960 II dva dana na maximalnom forsiranju i niÅ¡ta se nije dogadjalo i kad sam ga prodao posle samo 1 dan je izdimilo i to Å¡ta?? mf filteri ... platio sam zamenu istih i evo Äovek gruva i dan danas... kaže Predator " shets happens" :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...