Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

  • 1 month later...

Питао Ñам да ли га неко познаје, какав је као човек, коректан и поштен... Видео Ñам уређај занимљив за мене Ротел вишеканални Ñнагаш и тако.

Видећемо Ñутрадан о чему Ñе ради. :)

Link to comment
Share on other sites

Питао Ñам да ли га неко познаје, какав је као човек, коректан и поштен... Видео Ñам уређај занимљив за мене Ротел вишеканални Ñнагаш и тако.

Видећемо Ñутрадан о чему Ñе ради. :)

 

Ðко је из Београда он нема у оглаÑима вишеканални Ротел. Бар Ја ниÑам видео.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Питао Ñам да ли га неко познаје, какав је као човек, коректан и поштен... Видео Ñам уређај занимљив за мене Ротел вишеканални Ñнагаш и тако.

Видећемо Ñутрадан о чему Ñе ради. :)

Tebe interesuje ovaj snagaš?

http://www.kupujemprodajem.com/Rotel-RB-970BX-MKII-14634174-oglas.htm?filter_id=88366

Jeste Rotel, ali nije višekanalni...

Link to comment
Share on other sites

Тражим Ñнагаша за додатне канале а уÑкоро и за предња 3. Вишеканални би требао да је јуче поÑлат.

Link to comment
Share on other sites

Мени је пажњу привукао RB993. Ðема много троканалних Ñнагаша, макар ниÑам чуо.

Имаш препоруку за вишеканални процеÑор/преамп?

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno imam RTC 970 , to je baka , ili deda od ureÄ‘aja, al ima 5. 1 ulaz pa sve Å¡to može DVD i ini dekoderi on obavi ! , ustvari prenese. Imam i 2 izlaza  971RB . Za centar i sub imam nekakvo Vtrack pojaÄalo jer ga sluÅ¡am u Phantom modu. ZnaÄi on " izmisli " centar (prirodnije mi zvuÄi) . Uglavnom , imam i dobar stereo , (nije hi end ) i isto tako viÅ¡ekanalni zvuk. Ponekad nisam siguran kaj mi se viÅ¡e sviÄ‘a ? :). To je zastarjela varijanta . Mislim da je model 1080 , ili neÅ¡to slabiji 6 kanalni (RB) rijeÅ¡enje za Tebe uz naravno dobar procesor .

Link to comment
Share on other sites

Мени је пажњу привукао RB993. Ðема много троканалних Ñнагаша, макар ниÑам чуо.

 

Има на:

 

http://www.ebay.com/itm/Rotel-RB-976-3-Channel-Power-Amplifier/221516811384?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D24895%26meid%3D8909067387536590995%26pid%3D100005%26prg%3D10500%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D301244641950&rt=nc

 

Једино је поштарина 124$.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

 

Мени је један такав Ð´Ð°Ð½Ð°Ñ Ñтигао. Визуелно Ñолидан, Ñа 2 мале, на први поглед неприметне тачке горе. Проблем који Ñе јавио је крчање на једном од 6 канала, када Ñе појача.

Очишћени Ñу потенциометри и прекидачи али изгледа није до тога. ОÑтали канали раде како треба.

Link to comment
Share on other sites

Проблем који Ñе јавио је крчање на једном од 6 канала, када Ñе појача.

 

Ма Ñредићемо, немој да Ñе Ñекираш   :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Занимљиво да Ñе то крчање, шта већ, чује при теÑÑ‚ тону из авр. Када иде музика не примећује Ñе или га звук тотално надјача.

Откривено је да Ñу два отпорника баш на том каналу отишла Ñа вредноÑтима док на Ñвим оÑталим Ñу како треба.

Пробано је као Ñнагаш за 2 предња звучника, МРRX2, где је Онкио авр преамп, а Ñа универзалног плејера пуштани аудио цд и Ñацд.

Ради веома Ñимпатично, топло, лежерно... проÑтор је ту, чују Ñе детаљи, Ð±Ð°Ñ Ð¿Ñ€Ð¸Ð¼ÐµÑ‚Ð°Ð½... толико је пријатан за Ñлушање да је то невероватно. Само неко пиће и лежаљка, хехе...

Link to comment
Share on other sites

Појачало ипак морало на канал... отпорници Ñу ок али нешто им Ñмањује Ñтрују... и баш Ñе греје плоча где иде пут за то појачало.

Link to comment
Share on other sites

Човек је рекао да ће платити поправак, у том делу за Ñада је коректан. Ипак је требао појачало детаљно иÑпитати па тек онда оглаÑити.

Link to comment
Share on other sites

To Å¡to će on sada da plati popravku uopÅ¡te nije za pohvalu, s obzirom da je kvar takve prirode da je problem mogao da se detektuje samim ukljuÄivanjem pojaÄala, bez nekog specijalnog testiranja.

A to da nije znao ne može niko da me ubedi, iako postoji Å¡ansa da ga nije uopÅ¡te ni ukljuÄivao, Å¡to opet pokazuje odsustvo profesionalizma, jer koliko sam primetio, njemu je to profesija.

Link to comment
Share on other sites

Човек је рекао да ће платити поправак, у том делу за Ñада је коректан. Ипак је требао појачало детаљно иÑпитати па тек онда оглаÑити.

 

Можда квар и није у излазним Ñтепенима. ПоÑтоје и прекидачи (3 ком. двоÑтруких) за бриџ-Ñтерео као и три двоÑтрука пота.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...