Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Beži brate od Fidelityija, koga god da znam da je iÅ¡ao kod njega svi se žale, krÅ¡ roba, neće da vrati, nepriznaje, ono kupiÅ¡ i posle sedneÅ¡ i plaÄeÅ¡

Ok,to je tvoj stav i ja ga postujem.

Ja sam sa Mladjom imao prilike da saradjujem par puta i bio je korektan(da ne ispadne da ga hvalim).Mogu svi ti "ljudi koji su isli kod njega" da pricaju isto sto i do sada ali ako ikada budem dosao u situaciju da izaberem izmedju 2 pomenuta prodavca necu se dvoumiti.

Naravno,izbor je mnogo veci od 2 coveka pa ko voli nek izvoli...

Link to comment
Share on other sites

Kako si lepo obavešten,CCC...

oprosti ti meni, ja neznam i nisam kupovao, znam liÄno dva Äoveka koji su kupili uredjaje. doÅ¡li kući iz Loznice, pustili a ono nesvira baÅ¡ kako bi trebalo.Otvorili su pojaÄalo a tamo haos,lemljeno krpljeno, sve fuÅ¡ neoriginal,izlaz izgoreo, zvali Äoveka on ih oladio, nije hteo ni da ih sasluÅ¡a.

ZnaÄi drži vodu dok majstori odu

Link to comment
Share on other sites

oprosti ti meni, ja neznam i nisam kupovao, znam liÄno dva Äoveka koji su kupili uredjaje. doÅ¡li kući iz Loznice, pustili a ono nesvira baÅ¡ kako bi trebalo.Otvorili su pojaÄalo a tamo haos,lemljeno krpljeno, sve fuÅ¡ neoriginal,izlaz izgoreo, zvali Äoveka on ih oladio, nije hteo ni da ih sasluÅ¡a.

ZnaÄi drži vodu dok majstori odu

E sad kad tako vec pišeš,moraš prvo da budeš siguran dali su bili kod mene u Loznici (Lešnici) ili kod nekog drugog,ima nas bar petorica koji prodajemo hi-fi.

Bilo ko da dodje kod mene ja mu otvorim uredjaj da pogleda unutra šta se nalazi,tako da je svaka polemika oko toga suvišna.

Nemam nameru da branim samog sebe ali ne volim ni da me olajava bilo ko a pogotovo ne neko ko me ne poznaje niti je bio kod mene.

Da si bio kod mene ti ili bilo ko od tih koji su ti se žalili mogli bi samo da pricate o tome kako ste lepo doÄekani, da ste puni utisaka o tome kako ste videli i Äuli sve ono Å¡to bi ste teÅ¡ko gde mogli videti i Äuti.

Ali opet to je tvoje mišljenje i tvoj novac kao i pravo da ga trošiš tamo gde ti hoćeš.

ja se drugarski izvinjavam, ja govorim o Fidelitiju iz Loznice, aktivan je na KP, donosi uredjaje od preko

Pa naravno da sam aktivan na KP i donosim uredjaje od preko,ne donosim sa Bubanj Potoka.

oprosti ti meni, ja neznam i nisam kupovao, znam liÄno dva Äoveka koji su kupili uredjaje. doÅ¡li kući iz Loznice, pustili a ono nesvira baÅ¡ kako bi trebalo.Otvorili su pojaÄalo a tamo haos,lemljeno krpljeno, sve fuÅ¡ neoriginal,izlaz izgoreo, zvali Äoveka on ih oladio, nije hteo ni da ih sasluÅ¡a.

ZnaÄi drži vodu dok majstori odu

E sad ti lepo kaži tvojim drugarima da provere broj koji su zvali i ako su zvali mene i kupili od mene budz (a nisu) a ja ih oladio,ja ovde javno mogu da napišem da ću iznos koji su dali za uredjaje da pomnožim sa 2 ako sam ja taj.

Link to comment
Share on other sites

Ja do sad nisam imao problema sa Mladenom - uzeo sam njegove DY MSP 400 . Moze se desiti da nekad ni on ne zna sta mu stigne pa se zalomi zato covek i daje da se uredjaj otvori i pregleda sto je ok. Toliko uredjaja stigne , ode dalje kupcima tesko je to kontrolisati pa nije nemoguce da se I PONEKAD potkrade neki propust. Koliko znam uvek je otvoren za dogovor ako slucajno nesto nije u redu

Link to comment
Share on other sites

E sad kad tako vec pišeš,moraš prvo da budeš siguran dali su bili kod mene u Loznici (Lešnici) ili kod nekog drugog,ima nas bar petorica koji prodajemo hi-fi.

Bilo ko da dodje kod mene ja mu otvorim uredjaj da pogleda unutra šta se nalazi,tako da je svaka polemika oko toga suvišna.

Nemam nameru da branim samog sebe ali ne volim ni da me olajava bilo ko a pogotovo ne neko ko me ne poznaje niti je bio kod mene.

Da si bio kod mene ti ili bilo ko od tih koji su ti se žalili mogli bi samo da pricate o tome kako ste lepo doÄekani, da ste puni utisaka o tome kako ste videli i Äuli sve ono Å¡to bi ste teÅ¡ko gde mogli videti i Äuti.

Ali opet to je tvoje mišljenje i tvoj novac kao i pravo da ga trošiš tamo gde ti hoćeš.

Pa naravno da sam aktivan na KP i donosim uredjaje od preko,ne donosim sa Bubanj Potoka.

E sad ti lepo kaži tvojim drugarima da provere broj koji su zvali i ako su zvali mene i kupili od mene budz (a nisu) a ja ih oladio,ja ovde javno mogu da napišem da ću iznos koji su dali za uredjaje da pomnožim sa 2 ako sam ja taj.

e baÅ¡ ću da sad taÄno proverim i onda ću ti javiti, priÄali su da su iÅ¡li i baÅ¡ se sećam zadnjeg sluÄaja, bilo je neko Sansui pojaÄalo, nije dobro radilo, u Loznici su ga malo posluÅ¡ali , Äovek je bio u žurbi, i kad su doÅ¡li kući, posle viÅ¡e pokuÅ¡aja zamene zvuÄnika, otvorili su ga i fleÅ¡irali se.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da se radi o pogresnom coveku, naime drugar je trazio pojacalo i igrom slucaja tad bio u Loznici i tek je kod clana Fidelity sa KP pazario jer mu je receno da postoji nekoliko poznatijih preprodavaca u tom gradu ali da jedini sto valja i sto stoji iza onog sto prodaje je gorepomenuti.

vrlo verovatno, bilo je to pre par godina, taj tip od koga su kupili posle nekog vremena nije više ni radio

Link to comment
Share on other sites

e ja sam rekao da neznam ko je fideliti, ko je Mladjo,ko je Mladen, krenula je rasprava o povecanju cena uredjaja na tržištu i to sam i sam uvideo i neko je spomenuo i dao link za tog Srecka i spomenut je fideliti.

Pošto je ovo forum gde svako stavlja svoje misljenje i iskustvo, ja znam od dvojice drugara da su isli u Loznicu i neki fideliti se spominjao i ostalo sto sam naveo da sad opet nestavljam.

Ako je Mladen Älan na ovom forumu sa nickname fideliti new i ako nisu bili kod njega njemu se izvinjavam, gde tacno su bili neznam, ali znam da sam od tada skeptik po pitanju hifi uredjaja kad vidim na KP fideliti.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja licno kupio od njega,nisam bio zadovoljan i necu nikad vise! Sta sad? Dosta mi je glupe price,neko je zadovoljan neko nije,neka tako i ostane!!!

Pa bolje je da se priÄa!!! I da se zna poneÅ¡to i o preprodavcima!!!

UopÅ¡te nije glupo Å¡to si nam rekao da nisi bio zadovoljan, jer si ti uvaženi Älan ovog foruma i tvoje miÅ¡ljenje nije za bacanje. Pa ti sad vidi da li je glupo... Ja ću tvoje miÅ¡ljenje uvažiti.

Link to comment
Share on other sites

Pa bolje je da se priÄa!!! I da se zna poneÅ¡to i o preprodavcima!!!

UopÅ¡te nije glupo Å¡to si nam rekao da nisi bio zadovoljan, jer si ti uvaženi Älan ovog foruma i tvoje miÅ¡ljenje nije za bacanje. Pa ti sad vidi da li je glupo... Ja ću tvoje miÅ¡ljenje uvažiti.

Ne bih ja da se moje misljenje uvazava na taj nacin. On ,covek,pokusava da zaradi za zivot sto je legitimno. Izgleda da je u poslednje vreme poceo da shvata kako je nacin na koji prodaje vazan i da ce mu doneti vecu zaradu ako svoj posao bude obavljao korektno. Ja samo u svoje ime govorim da vise nikad i nista necu kupiti od njega a za ostale ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja licno kupio od njega,nisam bio zadovoljan i necu nikad vise! Sta sad? Dosta mi je glupe price,neko je zadovoljan neko nije,neka tako i ostane!!!

Istina

Poslao sam Sony uredjaj (pre 5-7 godina) bez Jog dugmeta,kad sam cistio uredjaj pre slanja spakujem uredjaj a ne stavim Jog (u zurbi zaboravio).

Kasnije sam ga slao AKS-om ali kupac je rekao da Jog nikad nije stigao.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja da se moje misljenje uvazava na taj nacin. On ,covek,pokusava da zaradi za zivot sto je legitimno. Izgleda da je u poslednje vreme poceo da shvata kako je nacin na koji prodaje vazan i da ce mu doneti vecu zaradu ako svoj posao bude obavljao korektno. Ja samo u svoje ime govorim da vise nikad i nista necu kupiti od njega a za ostale ne znam.

Kupio si ti dosta mojih uredjaja (hvalio si se bas ovde) ali ne direktno od mene nego od drugih koji su tebi dalje preprodali i debelo zaradili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...