Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Pozdrav svima

Citam tu vrlo interesantne stvari i dogadaji,

Ali da vam dam moje iskustvo

Uvek kupac se postuje itd....

kupac moze da dode kod mene, da slusa neki sistem : i da nista ne kupi : i to je normalno

a sta kad kupac slusa kod mene , pa kupi polovno na internet : izvinjavam se ali to nikako,

Prodavci su cesto bezobrazni , ali dosta kupaca su jos gori

U Srbiju kao i svuda (mislim) , ne zivi se samo od ljubav i od sveze vode.

Ima u srbiju ljudi koji znaju vrlo dobro da rade.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

Citam tu vrlo interesantne stvari i dogadaji,

Ali da vam dam moje iskustvo

Uvek kupac se postuje itd....

kupac moze da dode kod mene, da slusa neki sistem : i da nista ne kupi : i to je normalno

a sta kad kupac slusa kod mene , pa kupi polovno na internet : izvinjavam se ali to nikako,

Prodavci su cesto bezobrazni , ali dosta kupaca su jos gori

U Srbiju kao i svuda (mislim) , ne zivi se samo od ljubav i od sveze vode.

Ima u srbiju ljudi koji znaju vrlo dobro da rade.

Stvarno se izvinjavam ako sam te povredio sa moj nacin pisanja, ako hoces mogu da pisem na francuskom.

Jedno pitanje : dali si ti onaj kupac gori od prodavca , BRE ?

Gruzanin sam ja :listen

Link to comment
Share on other sites

a sta kad kupac slusa kod mene , pa kupi polovno na internet : izvinjavam se ali to nikako,

A što da ne, i šta si ovim uopšte hteo da kažeš??

Nemoj se brinuti, ne možeš ti mene povrediti i piši na jeziku na kojem ti volja, samo još bolje bi bilo kad bi to tvoje pisanije krasila gramatika i malo bolji smisao ;-) ...

Link to comment
Share on other sites

I još nešto. Čemerno je to, što oni, koji vole da lupaju minuse i misle da druge ljude ti isti minusi treba nasekiraju, nisu našli za shodno da kažu da ti srpski nije maternji, a znali su to od ranije.

. . .

Molim sve vas, koji ne znate gde da potrošite svoju dnevnu kvotu minusa - dajte je meni, hvala :D ...

Link to comment
Share on other sites

Cane je clan Foruma... zasto nas nije upozorio? :-o

Ma nisam hteo da pored ovoliko pozitivnih iskustava ispadnem neko ko ga pljuje.Covek je u stanju da napise svasta u svoju odbranu.Sve sto sam napisao je potpuno tacno Bog mi je svedok a i jedna osoba koja je isla samnom nije mogla da veruje.Ne znam kakve veze lepljenje vesanja ima sa kalotom ispucalim magnetima i razvaljenim safovima na istim?????I to vesanje koje je menjao je rekao da je kupio na ebay a u stvari je najobicnije farbano tusem,znaci i to je slagao!Cenu mi je skinuo za 20e pa to ne znaci da treba da mi uvali!Nisam isao kuci kod njega da slusam jer znam kako rade ti zvucnici a on je tvrdio da je sve 100% fabricki pa sam verovao coveku na rec jer je veoma slatkoreciv i prijatan.Pitam se kako je sa jedne strane sivo a sa druge narandzasto ako je original i ako nije farbano a i tvrdo je kao kamen!Druge kutije koje je poneo je vec dogovorio samnom par sati ranije ali nije imao gde da ih stavi kada sam preuzimao ove velike jer ih je doneo Yugo Kabrioletom tako da je i to slagao da mi je skinuo cenu u povratku.Ipak su ljudi ovde na forumu pametni!I treba da se zna kakav je ko i uopste ne mislim da ovde u glavnom padaju ogovaranja!Ipak postoji dobra strana da se zna kako treba u buduce raditi sa ljudima.Izvinjavam se ako je tekst malo poduzi,em sam prevaren em moram da se branim. :cheers:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...