Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Ko kaže? Neverovatan je procenat AmeriÄke populacije nepismen.

A ni mi ne zaostajemo.

Ja sam, doduÅ¡e pre 15-tak godina, na železniÄkoj stanici "PanÄevo Aerodrom", u izlogu jedne trafike nalateo na cedulju sa porukom "Imamo FAJFERT pivo!"

(FAJFERT = WEIFERT)

Međutim, GREJFUT rulzzzz...

Link to comment
Share on other sites

Pa West nam je doneo i Survivore i Velikog brata al za turbe folk smo se sami snasli, niko nam nije pomog'o.

I jos nesto, nisam ja ni ÄŒiko ni Zagor

Spremi se , jos veca g..na su ovde na TV-u pa ako se primi pelcer eto srece za raju . Sva sreca da imam Filmnet , Discovery ,NG i dnevnik inace bih TV sudeci po redovnom programu mogao potpuno da izbacim iz zivota.

Link to comment
Share on other sites

...uh-uh-uh...iliti gramatiÄki ispravnije ufufuf...

otegla se tema, ko da je Lalinska...

@Chowek je u pravu, dok trepneÅ¡, eto ti Å¡es' strana foruma o Ognjenu, a sad kad se kliniÄka slika (is)komplikovala sa Kursadžijama i njihovim trijumfalnim pohodom na Jug, mislim da će brzometno da padne joÅ¡ jedno osam strana offtopica...

SONY FTA 220 by Ognjen=60EUR

nikola tesla WS350Y=offtopic=priceless

Dajmo se Gospodo uozbiljiti.

Evo, ja sam neozbiljan, i važim za ljenjog i neozboljnog preprodavca kojekakve opreme...i zahvaljujući samo mojoj neozbiljnosti ne uspeva mi mesecima da preprodam par lowther EX2 zvuÄnika koje sam pazario nove iz fabrike. Srećom, oni su sad u Subotici na probi. Nadam se da ih neće krstakom niko otvarati niti izduvavati iz njih praÅ¡inu usisivaÄem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pa o pismenosti naseg naroda govori i to sto se u vreme prikazivanja cuvene serije Kasandre pisala peticija predsedniku vlade te drzave da se doticna pusti iz zatvora :lol:

Zatim i gomilu nasih "vidovnjaka " od kojih je najpoznatiji brat gospodin "Milan Tarot". Pa mozda i nama pomogne ako nam pregori neki w350 Y. Jednostavno stavimo spravu na glavu i vrtimo se u krug i vicemo "tarot, tarot" :) .

Takvom auditoriumu je veoma lako nametnuti kursadjije , veliku bracu i ostale bolestine , bilo da vode poreklo od "preko" ili je to " kupujmo domace"

Link to comment
Share on other sites

Pa o pismenosti naseg naroda govori i to sto se u vreme prikazivanja cuvene serije Kasandre pisala peticija predsedniku vlade te drzave da se doticna pusti iz zatvora :)

Zatim i gomilu nasih "vidovnjaka " od kojih je najpoznatiji brat gospodin "Milan Tarot". Pa mozda i nama pomogne ako nam pregori neki w350 Y. Jednostavno stavimo spravu na glavu i vrtimo se u krug i vicemo "tarot, tarot" :lol: .

Ćut bre, ne huli... i skrnavi... !!!

ZaboravljaÅ¡ da smo mi jeli goldish viljuÅ¡kama, dok je Barbarosa Äerupao rukama, masnim... :):) ...

Link to comment
Share on other sites

Ćut bre, ne huli... i skrnavi... !!!

ZaboravljaÅ¡ da smo mi jeli goldish viljuÅ¡kama, dok je Barbarosa Äerupao rukama, masnim... :):) ...

Ma lako cemo mi za ove na dvoru sto su imali zlatne viljuske, nego da li je i obican narod jeo viljuskama ili su ipak radili prsti? Blagostanje neke drzave se ne odrazava po onome kako zivi 10 % najbogatijih nego kakav standard ima onih preostalih 90%.

Link to comment
Share on other sites

Ma lako cemo mi za ove na dvoru sto su imali zlatne viljuske, nego da li je i obican narod jeo viljuskama ili su ipak radili prsti? Blagostanje neke drzave se ne odrazava po onome kako zivi 10 % najbogatijih nego kakav standard ima onih preostalih 90%.

Pa kakav standard ocekujes pre 600 godina i kod njih i kod nas? Svi su jeli rukama, osim onih par procenata koji su se gostili na dvorovima. To je cinjenica. :lol:

Link to comment
Share on other sites

StatistiÄki gledano, veoma greÅ¡ite kada govorite o 10%, o procentima uopÅ¡te. Sve pojave o kojima govorite se ne mere procentima već promilima. Nagradno pitanje: koliko ima osoba sa zavrÅ¡enim fakultetom u Srbiji po poslednjem popisu pre "dogaÄ‘anja" 80-ih godina? Da ne ulazimo u taj broj, sada, nakon svih "dogaÄ‘anja"...

Link to comment
Share on other sites

StatistiÄki gledano, veoma greÅ¡ite kada govorite o 10%, o procentima uopÅ¡te. Sve pojave o kojima govorite se ne mere procentima već promilima. Nagradno pitanje: koliko ima osoba sa zavrÅ¡enim fakultetom u Srbiji po poslednjem popisu pre "dogaÄ‘anja" 80-ih godina? Da ne ulazimo u taj broj, sada, nakon svih "dogaÄ‘anja"...

Postoji neÅ¡to Å¡to se zove "prirodni talenat", ne trebaju Å¡kole i sliÄno, a ovde toga ima u izobilju !!!

Link to comment
Share on other sites

Ma lako cemo mi za ove na dvoru sto su imali zlatne viljuske, nego da li je i obican narod jeo viljuskama ili su ipak radili prsti? Blagostanje neke drzave se ne odrazava po onome kako zivi 10 % najbogatijih nego kakav standard ima onih preostalih 90%.

Dakle Alex. Ma ne mogu da verujem. Ti stvarno misliš da su oni jeli zlatnim kašikama???!! :heat:):lol::):):)

Pa to je plod iste onakve propagandne mašinerije koja je proizvela qrcadžije, jbt.

Link to comment
Share on other sites

StatistiÄki gledano, veoma greÅ¡ite kada govorite o 10%, o procentima uopÅ¡te. Sve pojave o kojima govorite se ne mere procentima već promilima. Nagradno pitanje: koliko ima osoba sa zavrÅ¡enim fakultetom u Srbiji po poslednjem popisu pre "dogaÄ‘anja" 80-ih godina? Da ne ulazimo u taj broj, sada, nakon svih "dogaÄ‘anja"...

Jel bese 4%? Tako nesto je bilo, ali to je podatak od skora, cini mi se...

Link to comment
Share on other sites

Jel bese 4%? Tako nesto je bilo...

2%, ako se ja dobro sećam. Dakle, vodite raÄuna kada izvodite, razne, zakljuÄke, da li se, možda, ne krećete u ostrvcetu "težine" promila, gledano u odnosu na populaciju... Jedan par zlatnih kaÅ¡ika nije hranio mnoga usta...

ali to je podatak od skora, cini mi se...
Ovo je dodato... Da, zato sam i postavio pitanje za brojanje pre "dogaÄ‘anja". I sama Äinjenica da je broj udvostruÄen je zanimljiva, po sebi, no, nije, ovde, nit' vreme, nit' mesto za to... Primer sa fakultetom je dat samo kao neÅ¡to Å¡to je lako povezati sa stvarnošću i lako proveriti...
Link to comment
Share on other sites

Ali, situacija se rapidno popravlja. "Megatrend" ima 20.000 studenta, otvara se i veliki univerzitetski (unezveritetski) centar u Jagodini.

Dakle, bice diplomiranih idiota za tasna-masna torbarske biznise da ne mozes da se odbranis.

Ko neobrazovan? Daj odmah pet diploma! ("Ko to tamo peva", prilagodjeno).

Bice uskoro bar 120 % stanovnistva sa diplomom! Crna Gora - 600.000 gradjana, 2.000.000 mobilnih telefona!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...