Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Xexexexe,pa istina je ta da ja jesam naivan,skoro sam se registrovao na forum i nisam jos dobro upoznat sa materijom.Istina je i da je ovde prisutna gomila proovokatora,preprodavaca i ostalih koji pokusavate biti duhoviti zbog moje pocetnicke naivnosti.A duhoviti ste toliko da moram glasnim grohotom da se nasmejem na svaki vas post u kojim indirektno pokusavate da omalovazite mene zbog neke sitne greske koju sam napravio :cheers .Procesljao sam dobar deo foruma i procitao postove VAS koji se pravite pametni i razvlacite temu o pravopisu ko zvaku ovde na forumu :) .Nije mi samo jedna stvar jasna,kako mozete druge da kitikujete kada i sami pravite brdo pravopisnih gresaka :D .Kada bih citirao vase postove sa pravopisnim greskama gospodo,trebalo bi mi par stranica da to stane :D.Da rezimiramo opismenjena gospodo,svaki pojedinac koji ima strasnu zelju da me kritikuje neka se vrati na svojih nabubanih par stotina postova na forumu,neka u svoje postove stavi tacku,zarez,veliko slovo gde treba da se stavi, pa onda neka kritikuje mene :D.Koja je to sramota :D .Sami pravite brdo gresaka i ispravljate druge :D.A sto se tice preprodavaca i saucesnika njihovih koji deluju na forumu,manite se samoodbrane putem pp poruka :eek .Cinjenica je da svaki pojedinac moze na ovoj temi i uopste na ccelom forumu da vam sroza ugled do samog dna,ovaj forum i ova tema je vasa bolna tacka.Da nema ovog foruma,ko zna koliko bi vise mogli da uvaljate poluispravne hi fi opreme i koliko bi porastao procenat ojadjenih kupaca!!!Forum je odlican kao i ova tema,samo sto je pretrpan pametnjakovicima,koji samo citiraju tudje znanje.Negde su culi da je neko rekao nesto o necem,i onda su postavili na forum zakljucak o necemu sto nisu ni videli ni culi :D Ja sam na prvom postu u temi napisao moje iskustvo u trgovini sa preprodavcem,sto i jeste tema.Zadovoljan trgovinom imao sam potrebu da pomenem ime coveka sa kojim sam istrgovao i to je to.Zadnji moj post na ovoj temi,drzacu se one narodne da pametniji popusta :listen

Link to comment
Share on other sites

Covek ima fantasticnu moc procene ljudi.

Pridruzio se forumu 15. februara i vec je stigao da oceni vecinu clanova foruma. Drugima to nije uspelo ni posle vise godina provedenih na forumu.

Svaka cast.

A prosto je fascinantno koliko je postova napisano na racun jedne transakcije od fascinantnih 60 Evra. Sta bi tek bilo da je u pitanju 70?

Link to comment
Share on other sites

Covek ima fantasticnu moc procene ljudi.

Pridruzio se forumu 15. februara i vec je stigao da oceni vecinu clanova foruma. Drugima to nije uspelo ni posle vise godina provedenih na forumu.

Svaka cast.

A prosto je fascinantno koliko je postova napisano na racun jedne transakcije od fascinantnih 60 Evra. Sta bi tek bilo da je u pitanju 70?

mozda bi bilo sjajno uraditi uporedni test izmedju tog uredjaja i WS350 Y :cheers

Link to comment
Share on other sites

Covek ima fantasticnu moc procene ljudi.

Pridruzio se forumu 15. februara i vec je stigao da oceni vecinu clanova foruma. Drugima to nije uspelo ni posle vise godina provedenih na forumu.

Svaka cast.

A prosto je fascinantno koliko je postova napisano na racun jedne transakcije od fascinantnih 60 Evra. Sta bi tek bilo da je u pitanju 70?

Ne procenjujem ja ljude po forumu,sami se izdajete i pokazujete koliko kolicinu zlobe i netolerancije posedujete :listen Ja da sam hteo,mogao sam uzeti i pojacalo od 1000e,ali hvala bogu u zivotu uvek ima mnogo lepsih stvari na koje cu potrositi tih 940e sto mi ostane!

A opet i ovaj djokan, sto je opsednut g."ognjen"-om..je previse nervozan i agresivan za jednog zadovoljnog kupca! :eek:cheers

Niti nervozan,niti agresivan..Moglo bi se pre reci iznenadjen.Iznenadjen sto vas ima takvih i toliko...

Zflazar,nos u svoje postove i ispravljaj tamo velika i mala slova koja si progutao,kao i zareze i tacke...Veliki si filozof i mas poprilicnu kolicinu pravopisnih gresaka u postovima,vrati se na njih i uredi to :D .Procitao sam dobar deo tvojih postova :D

Rekoh da se necu vracati na ovu temu,a kad videh da je sve junak do junaka,koliko pameti moze da izcuri iz pojedinih Vip member-a i Hi fi frikova,to postaje za mene izazov.Hehehehe,hajde da jos jednom ponovim i vratim se na temu.Kupljeno Sony taf 220 pojacalo od preprodavca,placeno 60e.Pojacalo u fabrickom stanju,netaknuto...Probano na zvucnicima Kef Coda 9 i na zvucnicima od Hsr-a 140.Pojacalo sasvim pristojno i lepo svira za date pare...Preprodavac se zove Ognjen,grad Sabac...Vidim da ova poslednja informacija izaziva odredjenu dozu nervoze kod pojedinih clanova,ali mora i to da se napomene :D

Link to comment
Share on other sites

Preprodavac se zove Ognjen,grad Sabac...Vidim da ova poslednja informacija izaziva odredjenu dozu nervoze kod pojedinih clanova,ali mora i to da se napomene :cheers

...ljudi kritika je urodila plodom, znaci Ognjen, znaci Ognjen ali ovog puta sa velikim O, i ne zaboravite..O g nj e n...samo sa Ognjenom trgujte, svi ostali su prevaranti..znaci Ognjen... :eek:D:listen:D:D

Link to comment
Share on other sites

Predlazemdasesveovoprebaciunovithreadognjen

Slazem se sa predlogom,koliko se vec pominje to ime postace najpopularniji preprodavac na forumu :cheers.A mozde ce mi kod sledece kupovine nekog uredjaja oboriti cenu i do 50%,obzirom koliko sam mu digao rejting.A mozda mi pokloniti i neki uredjaj u znak zahvalnosti... :listen

Link to comment
Share on other sites

@djokan:

Vidi ovako! Prvo, ne moras da se u roku od deset dana od kad si se prijavio na ovaj forum posvadjas bas sa svima. Ljudi se malo

sale, a ti posto ne prihvatas salu i sve ozbiljno shvatas..postajes idealna zrtva za sprdnju, jbg. Drugo, ima ovde clanova koji imaju

i 3-4000 postova, a pri tom nigde ne stavljaju veliko slovo, pitali smo ih u cemu je caka, nemoj misliti da nismo, odgovor je bio: da

im je to princip i njihov zastini znak ovde na forumu, ok postujemo. Mada, princip je veoma delotvoran, jer tako nikada nece pogresiti

u pravopisu, a i ne mora da se brinu kad treba da stave veliko slovo, lukavo zar ne? :listen

E' sad dolazimo do tebe! Veruj mi da nije problem u tvom pravopisu i niko ti to nece uzeti za zlo. Vecina ljudi sa ovog foruma su

inzenjeri i ljudi iz elektro struke, a priznaces da ta bransa i nije bas vicna sa perom u ruci, to nam nije primarno stvar. Ipak smo mi

vise prakticari, a pisanija i filozofiju ostavljamo dokonim i zalutalim likovima ovde na forumu, kojih je u zadnje vreme sve vise i vise.

Elem, problem je u tome sto ovde, prvo ja, a verijem i vecina ostalih clanova neveruje u onu tvoju fanatasticnu pricu o Sapcu, pojacalu

i Ognjenu...Jel' sad kapiras sta hocu da kazem? :cheers

Pozzz

:D

Link to comment
Share on other sites

@djokan:

Vidi ovako! Prvo, ne moras da se u roku od deset dana od kad si se prijavio na ovaj forum posvadjas bas sa svima. Ljudi se malo

sale, a ti posto ne prihvatas salu i sve ozbiljno shvatas..postajes idealna zrtva za sprdnju, jbg. Drugo, ima ovde clanova koji imaju

i 3-4000 postova, a pri tom nigde ne stavljaju veliko slovo, pitali smo ih u cemu je caka, nemoj misliti da nismo, odgovor je bio: da

im je to princip i njihov zastini znak ovde na forumu, ok postujemo. Mada, princip je veoma delotvoran, jer tako nikada nece pogresiti

u pravopisu, a i ne mora da se brinu kad treba da stave veliko slovo, lukavo zar ne? :listen

E' sad dolazimo do tebe! Veruj mi da nije problem u tvom pravopisu i niko ti to nece uzeti za zlo. Vecina ljudi sa ovog foruma su

inzenjeri i ljudi iz elektro struke, a priznaces da ta bransa i nije bas vicna sa perom u ruci, to nam nije primarno stvar. Ipak smo mi

vise prakticari, a pisanija i filozofiju ostavljamo dokonim i zalutalim likovima ovde na forumu, kojih je u zadnje vreme sve vise i vise.

Elem, problem je u tome sto ovde, prvo ja, a verijem i vecina ostalih clanova neveruje u onu tvoju fanatasticnu pricu o Sapcu, pojacalu

i Ognjenu...Jel' sad kapiras sta hocu da kazem? :cheers

Pozzz

:D

Samo tri smajlija ovoga puta, o brate?

Kokan se, eto, nije sa mnom posvadjao, osetio je dobru nameru, je li tako Kokane?

Lukavi clanovi, prave ljisice, treba dopuniti pravila.

Ovo "neveruje" i uopste razdvajanje slogova, klasicna je zamka srpske gramatike, o braco moja.

Link to comment
Share on other sites

Samo se glagoli NISAM, NEMOJ, NECU, NEMAM, NEDOSTAJATI, NESTATI, NEGODOVATI i mozda jos neki (nadjite sami) pisu sastavljeno. Kada bi svakome cesljali gramaticke greske, ovo bi bio forum lingvistike, a ne hi-fija kojim se pretezno bave varioci i lemioci. Mada, mnogi ga smatraju plemenitim hobijem, za tezu burzoazijsku gospodu s lepim manirima i visokim obrazovanjem. Ima istine u tome...Ne moze ni svaki majstor da glumi prefinjenog audiofila. :cheers

Link to comment
Share on other sites

@djokan:

Vidi ovako! Prvo, ne moras da se u roku od deset dana od kad si se prijavio na ovaj forum posvadjas bas sa svima. Ljudi se malo

sale, a ti posto ne prihvatas salu i sve ozbiljno shvatas..postajes idealna zrtva za sprdnju, jbg. Drugo, ima ovde clanova koji imaju

i 3-4000 postova, a pri tom nigde ne stavljaju veliko slovo, pitali smo ih u cemu je caka, nemoj misliti da nismo, odgovor je bio: da

im je to princip i njihov zastini znak ovde na forumu, ok postujemo. Mada, princip je veoma delotvoran, jer tako nikada nece pogresiti

u pravopisu, a i ne mora da se brinu kad treba da stave veliko slovo, lukavo zar ne? :D

E' sad dolazimo do tebe! Veruj mi da nije problem u tvom pravopisu i niko ti to nece uzeti za zlo. Vecina ljudi sa ovog foruma su

inzenjeri i ljudi iz elektro struke, a priznaces da ta bransa i nije bas vicna sa perom u ruci, to nam nije primarno stvar. Ipak smo mi

vise prakticari, a pisanija i filozofiju ostavljamo dokonim i zalutalim likovima ovde na forumu, kojih je u zadnje vreme sve vise i vise.

Elem, problem je u tome sto ovde, prvo ja, a verijem i vecina ostalih clanova neveruje u onu tvoju fanatasticnu pricu o Sapcu, pojacalu

i Ognjenu...Jel' sad kapiras sta hocu da kazem? :D

Pozzz

:D

Konacno jedna prijateljska poruka i savet :D .Pa zar to nije ranije moglo na prijateljski i lep,a ne na provokatorski nacin pojedinih clanova...Ili je pojedinim clanovima manjka humora na forumu,pa su nasli na meni da istresaju sopstveni smisao za humor :cheers ...A i dalje mi nije jasno ovo sto si stavio da mi neverujete u pricu o Sapcu :eek.A zasto mi neverujete???Prica je prosta,trebalo mi je pojacalo,otisao sam na kupujem-prodajem,nasao to Sony pojacalo i licitirao na 50e,posle toga stavio sam na 60e i tu sam se cuo sa covekom i dogovorio oko isporuke...Najgore od svega je to sto ja nisam upucen bio u celu tu pricu sa preprodavcima i tako neiskusan pao sam u njihovu zamku oglasa na netu..Pa sta vi mislite,da sam ja verovao da ce mi za 60e stici kuci Sony pojacalo,maltene u fabrickom stanju neogrebano za 60e :listen Isao sam na rizik obzirom da 60e nije nikakva para,sta se moze kupiti za te pare...Cim mi je stigao paket,izvadio sam pojacalo iz kartonske kutije,uzeo krstak srafciger i odvrnuo poklopac i stvarno video da nista nije dirano,lemljeno i popravljano,cak ni prasina iznutra nije izduvana...Povezao sam pojacalo odmah sa kompom i sve je radilo besprekorno,linearnost izlaza odlicna,nijedan potenciometar neskripi,sve perfektno :D Pre ove licitacije hteo sam da uzmem kod Fidelity-a isto iz Sapca pojacalo Kenwood ka-7010.Postavljena cena je bila 155e i ja sam licitirao sa 130e kada mi je stigao mail da mu posaljem podatke i da se cujemo oko slanja uredjaja.Tu trgovinu nisam realizovao jer se nismo dobro sporazumeli i to je to.Ako mi neki clanovi neveruju za ovu pricu kao sto Michaels rece,evo ja cu dati adresu onom ko neveruje,neka dodje kod mene na pice,neka pregleda,otvara pojacalo neka mu radi sta hoce...Mada i pored mog dobrog iskustva u ovoj trgovini,nikada vise to necu raditi!!!Sednem u kola i direkt kod prodavca na test uredjaja,da ja vidim gde on zivi i dobro se uverim u ispravnost uredjaja,AKS-OM na nevidjeno vise nikako,a posebno ne kad budem uzimao zvucnike za malo vece pare!HVALA Michaelsu na jednom neprovokatorskom pristupu i savetu :),lepa rec i gvozdena vrata otvara... :D

Link to comment
Share on other sites

...ljudi kritika je urodila plodom, znaci Ognjen, znaci Ognjen ali ovog puta sa velikim O, i ne zaboravite..O g nj e n...samo sa Ognjenom trgujte, svi ostali su prevaranti..znaci Ognjen... :D:):D:D:eek

Рко је тај Огњен :D ?

:listen зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Рко је тај Огњен :D ?

:cheers зеоÐ_Ридер

Ja najmanje znam ko je Ognjen, niti sam ga video,samo sam se par puta cuo telefonom da bi mi potvrdio ispravnost uredjaja.Cak mi je rekao da ga nazovem i da mu nesaljem mail zato sto je imao losa iskustva sa istim...Delovao mi je po glasu kao stariji covek i ne bas puno iskusan trgovac,a sad sta znam da li je moja procena dobra... :listen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...