Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

1 sat ranije, alI_Zée said:

Лепа преписка само да Ненад Прокић и Предраг Ајздековић не виде ово.    :heat

Kakve veze ima pominjanje Nenada Prokica sa ovim napisanim gore prostotama ? 

Na kraju krajeva, i P. Ajzejkovica ? 

Koju to ti traumu nosis covece, pa se ovako olako hvatas Nenada Prokica, sjajnog Profesora FDU i coveka sa zaista impresivnim CV-jem ? 

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, Dubwiser said:

Da je uvazeni clan dokon i zainteresovan, ima vec debelo materijala za klasicno sudsko gonjenje.

A gde da ga pokrene...u Srbiji ili BiH? Ne verujem, da je to toliko lako...i uz to...ko ima živaca, vremena i para, da se bode sa ovim stvorom?!...to je nažalost konstatacija, na koju "poštovani" Rijad - #&X**!¤<Ł÷€!!!:mad:...i to dvaput!!! - sigurno računa.

Ja bih pre bio za predloge kako tom odurnom, nepismenom, prevarantskom i siledžijskom individuumu sprečiti poslovanje.

Link to comment
Share on other sites

2 fotke su skinute sa neta e sad da li se to moze kvalifikovati kao obmana/prevara,  s obzirom da nije navedeno u tekstu... ne znam.

Sem toga ako bas zelis da znas, ja sam pokrenuo postupak za zalbu protiv tipa koji se na Limundu oglasava ka "Mladjowar".

Tip je prevarant, videcemo sta ce da kazu Limundovci.

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, Krca44 said:

2 fotke su skinute sa neta e sad da li se to moze kvalifikovati kao obmana/prevara,  s obzirom da nije navedeno u tekstu... ne znam.

Sve (4) fotke su skinute sa neta!...uz to ne sa istog sajta. U tekstu je naveo da se uređaj nalazi u extra vizuelnom stanju - i čime to dokazuje potencialnom kupcu...fotkama, od SD 9000 i SD 9000 DBX!.

I, ne, ne želim da znam (bar zasad) da li si pokrenuo postupak za žalbu protiv "Mladjowar-a". Želim da znam, šta ćeš uraditi u vezi pomenutog oglasa (govorim o oglasu, pošto je taj jedina činjenica Rijadovog poslovanja...osim što mu je gospodin Zoki dao negativnu...a i Rijadove poruke su samo dokaz prostakluka a ne prevare).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...