Jump to content


lg 5.1 home . kako ga pokrenuti bez originalnog dvd. 9pin din konektor


filip86

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preplatio si ga. Nekompletan zavisni sistem obiÄno ne vredi ni koliko težinski kao elektronski otpad.

a jeste .... jel racunas i 5 zvucnika kao otpad.???  svaki po 5 kila ima.... jel to djubre za tebe za samo 2400 dinara....

nisu dajwu i daiwa,,sonashi penasonic,,,lg je.

post-32429-0-31838000-1423488648_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste Ä‘ubre ako ne radi i ako nije kompletno.

 

Bez obzira koliko lepo veliko i teško izgledalo, teško ćeš to naterati da radi bez originalnog centralnog (a samim tim i kontrolnog) uređaja. Zbog toga je toliko povoljna cena, a i ona je prevelika ako ne uspeš da nađeš centralni.

 

Naravno, niko te ne spreÄava da pokuÅ¡aÅ¡ da naÄ‘eÅ¡ to Å¡to ti treba. Uz malo sreće, možeÅ¡ to naći u bescenje. Ali, trebaće ti baÅ¡ to, sreća.

 

Samo za sebe, to nećeÅ¡ naterati da radi bez prepravki i bez nekog predpojaÄala. Može ti se desiti samo da spržiÅ¡ neÅ¡to jer ko zna koji signal je LG predvideo da putuje kroz taj multifunkionalni kabel. Da ti ponovim, to je interni standard LG-a i bez Å¡eme ili struÄnijeg ispitivanja, možeÅ¡ samo da nagaÄ‘aÅ¡ (i neÅ¡to zadimiÅ¡).

 

MožeÅ¡ te zvuÄnike da koristiÅ¡ i kao posebne na nekom drugom sistemu ili miniliniji, bez korišćenja pojaÄala u sub-u, ali obiÄno su ti sistemski sateliti dno dna ako rade bez svog woofera.

Link to comment
Share on other sites

svejendo vredi te pare.,makar zvucniici..a ako nadjem risiver bice extra. na e bay ih ima...malo njih salje ali nadje se ko hoce... kacio sam ih na moju yamahu kao 5.1 veruj mi da nisu dno dna... ovaj komplet je kostao oko 800 e nov,tako da nisu dzumare od zvucnika,

pre nego sto se upustim u veci trosak sa e bay,,mozda nesto izleti po oglasima.

Link to comment
Share on other sites

naletece neki risiver za iste pare.. pa onda nece biti ''djubre''

 

Дај боже, ал' Ñве ми Ñе чини да ће и он бити зрео за Ñређивање. Тако то бива, марфијев закон.

Link to comment
Share on other sites

Prvo imaÅ¡ konzervu a nemaÅ¡ otvaraÄ, a posle dobijeÅ¡ otvaraÄ a izgubiÅ¡ konzervu.

 

                                                                                                  Patak DaÄa

Link to comment
Share on other sites

jebes ti ovaj forum!!!

neka me izbaci admin,zabole me *****!!!

goxy nije ti grad seljacki nego si ti seljacina,

 

Eh sad, Å¡to se jediÅ¡? Zbog nekog sa foruma? ÄŒuvaj živce, trebaće to da naÄ‘eÅ¡ taj dividi u radnom stanju, al' bez zvuÄnika. Mislim, možeÅ¡ ti kupiti ceo komplet sa eBay za 30eur, ali ti opet ostaju ti raspareni zvuÄnjaci.

 

Zato, nemoj se spuÅ¡tati nisko u forumskim raspravama, već se potrudi da nas demantujeÅ¡, da naÄ‘eÅ¡ nedostajuću komponentu, pa da ti zvuÄnici postanu korisni. I da nam natrljaÅ¡ na nos da si bio u pravu. U suprotnom, imaÅ¡ sasvim dobar kamen za kupus, od 20kg. A i lepo izgleda.

Link to comment
Share on other sites

jebes ti ovaj forum!!!

neka me izbaci admin,zabole me *****!!!

goxy nije ti grad seljacki nego si ti seljacina,

aj Å¡ta si se potreso zbog 20 evra nećeÅ¡ da umreÅ¡, razumem te polakomio si se kao super ozvuÄenje za sobu al kad god neÅ¡to izgleda super povoljno treba dobro razmisliti zaÅ¡to je to tako.

Link to comment
Share on other sites

jebes ti ovaj forum!!!

neka me izbaci admin,zabole me *****!!!

goxy nije ti grad seljacki nego si ti seljacina,

Sta ti je bre covece? Ne mogu da verujem kako si se lako primio na prvog koji je poceo da te provocira. Bez obzira ko je proizvodjac i koja cifra je u pitanju uvek ce se naci neko ko ce ti reci da je to sto imas krs, kanta, dno dna itd. Jednostavno ignorises takve gluposti i fokusiras se na ono zbog cega si i dosao na forum, a to je da saznas dali se to sto imas moze pokrenuti bez original uredjaja. Saznao si da ne moze i sada lepo pogledas oznaku uredjaja koji nedostaje i potrazis ga po oglasima ili aukcijama. Ako ga nadjes i odgovara ti cena kupujes, a ako ti je skupo kazes 'fala lepo, ne treba. U pitanju je model iz 2007-me cije ces i slike jako tesko naci na netu. Ovo je taj sistem:

 

http://www.cnet.com/au/products/lg-lh-rh9695ia

 

Dakle nije moguce pokrenuti ga bez original uredjaja, a takodje nije moguce ni napraviti nesto sto bi imalo takvu istu ulogu tako da imas jednostavan izbor. Ili prodas takvo kakvo je ili koristi zvucnike uz neki drugi risiver. Ukoliko imas risiver sa izlazom za pasivni subwoofer taj aktivni LG koji imas ne moras da prepravljas i skidas elektroniku vec samo izvuces zice od drajvera i provuces ih kroz npr bass reflex otvor i zakacis za risiver. Ako naletis na original uredjaj samo skines te zice i vratis one originalne i sve je kao sto je i bilo. Simpl ez det :order

Link to comment
Share on other sites

Sta ti je bre covece? Ne mogu da verujem kako si se lako primio na prvog koji je poceo da te provocira.

 

poÅ¡to se osećam oznaÄenim da odgovorim, neradi se o nikakvoj provokaciji već o poÅ¡alicama i ubijanju dosade. naravno uvek me je nerviralo Å¡to neko poÅ¡to poto hoÄe da uradi neÅ¡to a iskusniji Älanovi mu govore da je to ne moguće i ne isplativo. al džabe naÅ¡ ti je Äovek Äudo

Link to comment
Share on other sites

Ma pricam generalno, ne odnosi se na tebe. Normalno je da se zezamo, ljudi smo, ali ne vidim cemu vode ti komentari u vezi LG-a? Ako neko misli da su krs ili preciznije receno elektronski otpad, ok ali mislim da bi bilo fer da se takvo misljenje zadrzi za sebe. Tema je nesto sasvim drugo. Ako mozete da pomognete coveku savetom pomozite mu i ponekad je korisnije ne napisati nista nego iznositi svoja misljenja koja opet nemaju veze sa temom. Koliko puta pocnem da citam neku temu da bih nasao resenje neke dileme i posle 8 strana vidim da je prva strana i deo druge u vezi sa temom, a ostalih 6-7 su prepucavanje izmedju clanova foruma o necemu sasvim levom. Ovde je pocelo isto. Prve dve strane donekle u vezi teme, a sad pocinju komentari clanova koji su u "LG je krs" fazonu pa dokle se dogura.

Link to comment
Share on other sites

jebes ti ovaj forum!!!

neka me izbaci admin,zabole me *****!!!

goxy nije ti grad seljacki nego si ti seljacina,

 

Malo off-a:

Ovaj forum kakav je takav je, al na njemu ne procitah psovku ohohoh vremena. Tnx, razbio si ucmalost i malo uzmutio zabokrecinu :moon .

 

A na temu: generalno se slazem da za 20 evra JESI dobio puno hardvera. E sad, ako ne volis da se zezas sa tehnikom, onda... steta.

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...