Jump to content


Formula 1


Srle

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

31 minuta ranije, siroma said:

Šta to menja na stvar?

Na zalost, i pored najbolje volje, ne znam sta znaci ova recenica, 

 

37 minuta ranije, siroma said:

Keke bio šampion  sa mizerniom učinkom (u pobedama)

Za Keke-a si prvo tvrdio jedno, sad malo drugacije, pitanje je kakvo ce tvoje misljenje biti do kraja nedelje 

U F1 se ne racunaju samo pobede, vec i mnogo drugih stvari, tako da neki vozaci koji nikad nisu bili sampioni ostanu upamceni, za razliku od mnogih koji su po rezultatima bolji ali veoma diskutabilni po stvarnoj vrednosti

34 minuta ranije, stoN_Cold said:

 

Ма какав црни Кеке, зна се ко је најуспешнији.

 

Ko je najuspesniji ? Vicesampion (po bodovima) iz '96. koji je diskvalifikovan iz tog celog prvenstva zbog nesportskog ponasanja ?

Link to comment
Share on other sites

Ja od polovine sezone mislim da se "namešta" trampa Fetel - Hamilton. Hamilton je cele sezone bio nekako meta celog Mercedesovog tima, a poziv i naređenje Pedi Louva pred kraj trke u Abu Dabiju samo potvrđuje moje razmišljanje.

Hamilton je odavno pokazao želju da vozi za Ferari, a kako može da se pročita između redova, iz izjava čelnika tima, Ferari nije zadovoljan Fetelom.

Videćemo šta će doneti naredna dva meseca.

A saglasan sam sa @siroma da odavno nije bilo ljigavijeg tima od Mercedesa.

Uvek sam govorio da niko u F1 nije uzeo titulu slučajno ili na sreću, pa neka tako ostane i ovaj put.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odavno prešao na praćenje Indy Car racing-a, i naravno navijam za ludog kolumbijca Montoju.

Svojevremeno sam išao i u Budimpeštu na trke F1, ali u zadnjih par godina sam totalno izgubio interesovanje. U Indy-ju se ne zna pobednik svake trke unapred, mnogo dinamičnije takmičenje i imaš osećaj da gledaš auto trke, a ne sapunicu iz padoka.

Malo je bezveze što su prenosi obično kasno nedeljom na Areni, ali kad pogodim termin, retko kad se razočaram u ono što odgledam.

Naravno, ja sam najveći fan WRC-a, što se tiče automobilizma, ali to nije tema.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, black coffe said:

Tako odlaze gospoda ? . Valjda mu se zgadila "ekipa" (njegova).

 

56 minutes ago, Zexx said:

Tako odlaze kukavice, a ne znam što bi mu se zgadila ekipa bez koje ni u najluđim snovima ne bi došao do titule?!

 

A da vi probate po Vuku - "citaj kako je napisano"

"Tokom 25 godina trkanja, od moje šeste, to je bio moj san, moja 'stvar', da postanem šampion Formule 1. Uz mnogo truda, bola, žrtvi, to je bio moj cilj. Uspeo sam"

Kraj.

i

KRALJ! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...