Jump to content


Koji CD za rezanje


generalna_skupstina

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na cemu si gledao? Mozda bi trebao da napravis poredjenje na vise monitora pa bi se pojavila neka razlika.Da li si gledao ujutru ili uvece? Koliko je bio zagrejan laser na pocetku testa,a koliko kada si ubacio zadnji disk?Jesi probao da okrenes polaritet suko uticnice pa onda da testiras?I kad smo vec kod toga,koji kabl si koristio?

hehehehehe sala naravno

Kako na cemu, pa na ekranu:P A bez brige hladan je laser bio jer cim se zagreje i namirisem topljenu plastiku ja to spustim u jednu kofu vode da se ohladi hehe Salu na stranu jesam jedan od onih koji zele da odvoje malo vremena i isprobaju sve i svasta cisto da znam na cemu sam.

Posto ima ljudi koji tvrde da ima razlike mislim da nije tesko ni tebi ni meni da isprobamo tu njihovu tvrdnju i napisemo svoje misljenje, zar ne? Ne zbog nas vec zbog ljudi koji zaista zele da znaju ima li razlike ili ne, a jednostavno ne zele da gube vreme trazeci je ukoliko je ima. Pricam o razlici u zvuku ukoliko je muzika u pitanju.

Sto se tice dugotrajnosti izneo sam svoje misljenje kako (i dali) rade pojedini diskovi posle 10 godina. Ukoliko jos neko prati ovu temu mogao bi da napise svoje iskustvo sa pomenutim diskovima, dali rade i kako, dali se pojavljuju flekice na njima itd. Pretpostavljam da bi mnoge vise to zanimalo nego mladez ispod dude one plave sojke koja je pokazivala mnogo vise pre neku godinu dok se bavila malo drugacijim biznisom:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Bez kiksa, lossless :)

More, kako to da ti je pojacan bass na rezancu? Kad sam ja davno rezao diskove na te Verbatim singlice, secam se da je vazilo pravilo da se rezu na najmanjoj mogucoj brzini kojom rezac moze rezati, plus nikako na laptop rezacu. Savet kao i obicno, uostalom. Da neki disk dodaje bass, ne cuh nikad, pravo da ti kazem.

Link to comment
Share on other sites

Bez kiksa, lossless :)

More, kako to da ti je pojacan bass na rezancu? Kad sam ja davno rezao diskove na te Verbatim singlice, secam se da je vazilo pravilo da se rezu na najmanjoj mogucoj brzini kojom rezac moze rezati, plus nikako na laptop rezacu. Savet kao i obicno, uostalom. Da neki disk dodaje bass, ne cuh nikad, pravo da ti kazem.

 

Ne znam iskreno Å¡ta se desilo al zaista mi je bas pojaÄan za nijansu da ne pretjerujem ;) kako i zaÅ¡to nerazmem :roll: Ono Å¡to sam narezao je neki milchbar a znam poneku pjesmu iz kolekcije kako zvuÄi pa mi Äudno... Interesantno je da je i drug uzeo ovo pakovanje i primjetio istu stvar .

 

post-29243-0-27635900-1441989082_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Ko ce ga znati? Gremlini, Merkur u odnosu na Mesec, jaca struja iz elektrane, seo si nize na fotelji dok slusas nego obicno? Jedan od onih dogadjaja koji se svrstavaju u misteriozne pojave, ne sekiraj se, ima i ozbiljnih, jedan tvrdi da privreda belezi rast i da standard raste a nije nemac nego lokalni neki glumac.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Ko ce ga znati? Gremlini, Merkur u odnosu na Mesec, jaca struja iz elektrane, seo si nize na fotelji dok slusas nego obicno? Jedan od onih dogadjaja koji se svrstavaju u misteriozne pojave, ne sekiraj se, ima i ozbiljnih, jedan tvrdi da privreda belezi rast i da standard raste a nije nemac nego lokalni neki glumac.

More bit :)

Link to comment
Share on other sites

Danas slucajno naletih na verbatim vinyl cd-r (uzeh pakovanje 10 kom) Narezao sam jedan i snimak ima toliko bas-a kao da sam upalio loudness :(

 

To Jegere eve mojih tema,da i ja neshto izjavim za Dnevnik.

 

El si ti merio taj rezalec.Ako nisi garantiram ti da ima nabudzen bass i rupchagu u srednjim,a visoki rade samo ksssss,ksssssss.

 

Ako nije do rezaleca onda ti je Windouz 10 updejt instaliro neki andrak za borbu protivu piraterije,pa ti sad snimak nije bit ekzakt nego budzi bassss.

 

Pozdrav :wave2

Link to comment
Share on other sites

To Jegere eve mojih tema,da i ja neshto izjavim za Dnevnik.

El si ti merio taj rezalec.Ako nisi garantiram ti da ima nabudzen bass i rupchagu u srednjim,a visoki rade samo ksssss,ksssssss.

:wave2

Cime bre da merim ? :) Ma mora da je flac bio los ... zrtvovao sam jos jedan u dobrotvorne svrhe bit ce ovo ok , barem se nadam . Vrnuo sam se na win seven .
Link to comment
Share on other sites

Ma znam da si se vrnuo na 7-icu,ali sam chuo da 10-ka zakrka u bios telepromtovani vazduplohov i posle ta god da instalirash oni te shpijuniraju i zahebavaju kad rezhesh pirateriju.

 

Evo Strikana od kad je instaliro 10-ku tri puta navatali da pije pivdzan u magacinu i odbili mu tri puta po deset od sto od plate,a on i dalje ne zna kako su ga provalili.

Link to comment
Share on other sites

Ma znam da si se vrnuo na 7-icu,ali sam chuo da 10-ka zakrka u bios telepromtovani vazduplohov i posle ta god da instalirash oni te shpijuniraju i zahebavaju kad rezhesh pirateriju.

Evo Strikana od kad je instaliro 10-ku tri puta navatali da pije pivdzan u magacinu i odbili mu tri puta po deset od sto od plate,a on i dalje ne zna kako su ga provalili.

I ti si mi sumnjiv kao da si iz googleta :)

Link to comment
Share on other sites

Evo Strikana od kad je instaliro 10-ku tri puta navatali da pije pivdzan u magacinu i odbili mu tri puta po deset od sto od plate,a on i dalje ne zna kako su ga provalili.

Strikan ne moze ni cigare da unese u magacin... stoju na ulazna dvokrilna vrata i pretresaju, ne primaju mita i biju u glavu. Disco Head kaze da nije bilo ovako u njegovo vreme, sto znaci da ni u najstarijem Rimu nisu ovako maltretirali nas robovi.

Sta fali desetki, meni sve isto ko na osam point jedan? Prati li me ko, ne videh, a osvrtao se nisam toliko. Ako ce apse, ce robijam, nemam platim. Kad izidjem sa apsa, umlaticu im sve po biosu, a i sire.

Link to comment
Share on other sites

Strikan ne moze ni cigare da unese u magacin... stoju na ulazna dvokrilna vrata i pretresaju, ne primaju mita i biju u glavu. Disco Head kaze da nije bilo ovako u njegovo vreme, sto znaci da ni u najstarijem Rimu nisu ovako maltretirali nas robovi.

Sta fali desetki, meni sve isto ko na osam point jedan? Prati li me ko, ne videh, a osvrtao se nisam toliko. Ako ce apse, ce robijam, nemam platim. Kad izidjem sa apsa, umlaticu im sve po biosu, a i sire.

Imas fore mjesec dana za razvod :)

Link to comment
Share on other sites

Disco Head je primljen za stalno pre osam dana, po godinama može u penziju po zakonu dogodine. Nije nezadovoljan toliko da postane trajno neprijatan, svestan je sta se desava ali je pozitivan. Sjajan lik, pokusava me pouciti zivotnim mudrostima ali ja sam dovoljno poucen unatoc tome sto sam mladji od njega cijelih 30 vekova. Smejemo se svemu, od muke.

Link to comment
Share on other sites

Ma insaliram sve redom i samo drrrrrrrrrrma.

Od nas je i Bog digo ruke i emigrantiro u Nemachku,a kamoli Majkrosoft i eNeSeA.Da trose resurse na ludake.Zamisli da chitaju sta sam sve izlupeto nocas na vorumu,pa taj bi sin nesretni odmak zavrsio u invalidskoj penziji sa shes rupa u mozgu.

Ne spominji rupe ako boga znas ... sad ce diagram :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...