Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Kako se u ovoj temi o Sony-ju, gde se traži pomoć, vidi slovo ć, a u drugim naslovima gde su č i š i dalje stoje oni hijeroglifi?

 

p.s. izgleda da je problem samo sa starim materijalom, nečitljivi su svi postovi pisani ćirilicom, kao i slova čćšđž u latiničnim postovima.

Edited by Kursum
Link to comment
Share on other sites

Nisu znali kako drugačije da neutrališu destimulaciju :lol:

 

Aaaa možda Vule faulirao Forum na neku foru? Po principu, nećete od moje kože da pravite bubnjeve, pa sve ćirilične postove pocepo ko novine!? :blink:

... onako, čisto naglas razmišljam?

Usput ne nalazim ni dugme za najnovije postove/objave ... kako se ono zvaše? Gde se to dugmence nalazi sada?

Link to comment
Share on other sites

Ja kucam ok na Androidu.  LG G3.  Čekam da prvo reše ovo sa slovima pa ću sutra da radim na detaljima. 

 

Sad videh ovo. Ako može mali offtopic? Kakav je LG G3?

Imam ponudu za taj tel i po onome što sam čitao trebalo bi da je OK...međutim, ne verujem puno u rivjue, a ne poznajem nikoga ko ga ima...pa ako može lično iskustvo u 2 reči?

Link to comment
Share on other sites

 

Kad se izabere topic preko tel . ucitava pocetnu stranicu umjesto zadnji post ... Kolko se sjecam to je ranije funkcionisalo il je do preglednika?

Ako klikneš na naslov, učitava prvu stranu, ali ispod naslova imaš strelicu sa brojem posledje strane, kad klikneš na to onda otvara poslednji post. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...