Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Može se videti New content na mobilnom tako što se ide u padajući meni u gornjem desnom uglu, pa klik na more...pa activity stream, pa tu podesiti u levom gornjem delu na topic (a to mora svaki put da se uradi, ne pamti podešavanje, pride ga tretira kao search, pa kad ga otvoriš prvi put, moraš da čekaš 10-15 sekundi da bi promenio prikaz). Tako izađe spisak tema sa poslednjim promenama. Može i pojedinačni postovi da se prate, a ima i drugih opcija.

Ali to rešenje je skroz nesretno. Nema podešavanja od ranije da se prate teme sa novim postovima u poslednja 24h ili nedelju, mesec dana, kao što postoji na desktop verziji (doduše neupotrebljivo, jer ne da da čekiraš drugu opciju od poslednje posete, na koju je zakucan).

Užasan je novi mobilni interface. A ni ovaj desktop nije bolji.

Edited by Kursum
Link to comment
Share on other sites

Sve ovo sto je Kursum naveo u prethodnom komentaru je bilo i sinoc, sa istim problemima kao i danas.

Prilicno lose resenje za koriscenje sa telefona, za dve klase losije od proslog. Ubedljivo najveci problem mi je katastrofalan response kod kucanja teksta... Posle dva slova zakoci na dve tri sekunde, pokusaj vracanja kursora na neko mesto ranije u recenici rezultira pauzom od pola minuta. Apsolutno neupotrebljivo za koriscenje! Telefon LG L5 II.

Edit: sad probam preko te obicne internet aplikacije za android, kuca normalno, mada i dalje sa izvesnom sporoscu. Opisani problemi iznad su sa firefox aplikacijom, totalno nemoguce koristiti. Ovo ne nameravam da upotrebljavam jer su mi u firefoxu svi oni zgodni tabovi i ostalo sto koristim za internet, tako da ja odustajem od foruma dok se ne sredi stanje za normalno koriscenje preko telefona jer ga tako pratim 99% vremena.

 

Edited by trotter
Link to comment
Share on other sites

Ja imam fensi telefon, pa je isto bzvz. :D

Elem, neke opcije koje na kompu nisu radile u Exploreru, sa Operom sam uspeo da oživim. Ipak, ostajem pri tome da je ova promena na forumu korak unazad.

I vratite mi slovo š!  :angry:

 

p.s. jedino što je bolje (eto da ne bude da samo kukam) je što sad i sa mobilnog interfejsa mogu kad pišem poruku da ubacujem smajliće klikom na željeni, a ne da kuckam i pamtim simbole za isti. Mada su emoticon-i oskudniji sad.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Plugin za oglase ne radi na novoj verziji pa ćemo  verovatno da se vratimo na stari oblik oglasa. Kao teme... 

Starija verzija je bila bolja, ovo sa posebnim malim oglasima nije bilo zazivelo. Zasto nemam pojma, al videlo se i po kolicini oglasa koje su bile na njima.

Oglasi kao tema su odlicni, i to ce biti update u odnosu na prethodnu verziju.

Link to comment
Share on other sites

Cenis da je stvarno zbog telefona, ne zbog neprilagodjenosti firefox-a ovoj verziji foruma?

,

 

Ma nema veze ni sa telefonom ni sa pretraživačem koji koristiš. Pristo je ova verzija foruma takva za sve pretraživače na androidima i mobilnim čudima + nije još sve kako valja podešeno nakon promene. Probao sam i osnovni pretraživač koji ide uz android i Chrome i isto je. 

Na kompu pak, bolje radi sa modernijim verzijama pretraživača.

Edited by Kursum
Link to comment
Share on other sites

Ja se inace tesko navikavam na nove stvari , mozda to ide i sa godinama   ali  kad je nesto bilo dobro i dobro funkcionisalo zasto ga menjati. Ajd videcemo kad se zavrsi ta nadogradnja , dotle lakse mi je da  iskuliram i sacekam da vidimo nasta\ ce to sve da izadje

Mnogo je zajebano kad se naviknes na nesto pa posle treba da se prilagodjavas. Mada ima i ono sto kazu  da su navike opasna stvar, ako ih ne ubijes one krenu lagano tebe da ubijaju 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...