Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Ili što je još verovatnije, usled ove zbrke sa slovima, vidi s i š kao jedno te isto slovo, pa je zbunjen.

Da ti kazem ja neshto Profesore,meni sve ovo lichi ko da je SUPPORT Dark Magician,a UPPGRADE radi opaki Destabilizacija,brrrrr zima mi okosrca pri samoj pomisli na tu misao.

El ako opaki Destabilizacija ugradi onaj njegov chhip JS AK4999 ode forum u onaj natpis na autobuskoj stanici u gradu gde zivi Lepi Sale,levo od Bajchetine i onda kad nam ajsne forum izgibosmo ko Manchester.

Link to comment
Share on other sites

 

Drugari, ne pomažete pa odoh da spavam. Evo sad avatari više nisu okrugli nego kvadratni.

Forum u backgroundu još konvertuje privatne poruke, slike u galerijama itd... to će naravno potrajati.

Laku noć

Ljubo Pobratime nema nama pomoci.Ono malo pametnijeh zbrisalo,a ostali mi sa otpusnim listama sa 13. ili 14. sprata WMA klinike - eeee zaboraviJo sprat.

Nema vishe ni vodoinstalatera,ni elektrichara,pa ni krshtena konobara da popijesh kavu sabajle,a da ti je ne iskipa u krilo.Pre neki dan dovedem nekog konpententnog vodoinstalatera da povezhe ajne noje waschmaschine za sudove,pusti je on u pogon,schiba wasser nasve strane,a on veseloca gleda ume i kaze "Eli zemljak dje se ovo gasi".

Zato se i brinem shta da budne sa ovaj nash forum,sve mi ovo mirishe na katastrophen.A dje cu posle ako forum rikne kukala mi kuka.

Laku noć i tebi Ljubo,meni ova noć posvemusudeci nece biti laka.

Edited by D i g i t a L
Link to comment
Share on other sites

 

Pa to sam uradio, ali video si šta mi piše. Kao da neko drugi koristi to ime. Kao da je ova promena registrovala Kursum i Kuršum kao dva različita usera.

Pa to sam uradio, ali video si šta mi piše. Kao da neko drugi koristi to ime. Kao da je ova promena registrovala Kursum i Kuršum kao dva različita usera.

Пробај Ћирилицом.

 

Edited by stoN_Cold
Link to comment
Share on other sites

Дешавањa на форуму ("нетехничке" природе) 

Ovo ja vidim kao naziv teme....prva po redu posle Forum-tehnički problemi. I svuda gde su naši karakteri vidim znakove kao npr.  Forum - tehniÄ�ki problemi

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro.

Molim vas da danas preskočimo šalu i komiku na ovoj temi, već da ovde pišete isključivo o bagovima koje eventualno doživljavate.

Dakle, napišite tačno šta ste uradili i koju error poruku ste dobili.

Hvala.

Kao što već napisah, sem ovih ćčđšž koji se u postovima vide a u naslovima ih menjaju neki hijeroglifi, ja se susrećem i sa sledećim problemima:

- ne mogu da vratim š u display name (pretpostavljam da š i s vidi kao isto slovo pa mi prijavljuje da je ima već u upotrebi)

- u new content ne mogu da čekiram dailz view već je zakucano na poruke od moje poslednje posete

- nema interfejsa na srpskom.

Link to comment
Share on other sites

Dalje:

- Ne dozvoljava mi da izmenim post

- Na mobilnom nema više opcije da se bira između desktop view i mobil view

- Na mobilnom ne mogu da otvorim ovu temu recimo, prijavljuje grešku, druge mogu

- Takođe slova čćšđž vidim u postovima samo u ovoh temi, u drugim temema su i dalje hijeroglifi.

Link to comment
Share on other sites

Tapatalk je trenutno isključen.

Problem sa slovima je prosleđen teh podršci.

Da, zaista nema na mobilnom "new content".

Što se tiče srpskog, mislim da ćemo morati sami da radimo novi prevod. Ima li dobrovoljaca :)

A heba ga zec ! čirilica ko u "enigmi" , Znakovi sa interpukncijom " čitaj odokativno " ? . Kak se veli skoro me šagrialo jutros ,em se nis mogel "uštekati"  , em hiloljeglifi po vascelom forumu ! . AL i Magare se nauči na batine :) ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...