Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Destimulacija je napisao preko 700 postova ...

 

Kako se raspisao  po svim temama i usao u njih kao virus    :blah  ne bi zagadio samo forum - on sa njim vec bio otrovan  par meseci , nego bi clanovi postali ko zombi ,   da  je osto jos  koji  mesec naguro bi do 2.000 - 3.000  postova  i na kraju bi oborio i forum jer nijedna tema ziva  ne bi ostala ,  sto mu je i bila krajnja  zelja . 

 

Glumi pametnjakovica a isao kod Majde na casove , krao znanje  iz Elektro tehnike a  posle za hvala   pljuje onako   po coveku i zakiva eksere u ledja . Prosto mi coveka bilo zao sta mu je radio i koliko ga je provocirao, navlacio i omalovazavao. Strasno

 

Na kraju price hvala BOGU  DOBRO uvek pobedi ZLO   a mrtvaci i zivi lesevi koji setaju po balkanskim hi - fi  i diy forumima odu tamo gde im je i mesto 

Link to comment
Share on other sites

OpuÅ¡teno, pa svi koji su iole proveli neko vreme na forumu znaju za Vuleta kostolomca, Äuvenog kao C zaÄin. Ne se nervirati. Vratiće se Vule u drugaÄijem agregatnom stanju na forum :banana

Predlažem da ga neko angažuje u Srpskoj verziji Top Gira da pljuje po tehnici, kao Å¡to je onaj veselnik Jeremy Clarkson pljuvao po skoro svim automobilima koji nisu extremno skupi ...

 

 

post-15818-0-09990800-1444338734_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Svako ko je seo u juga i proveo vise od 30 sekundi, da ga ne opljune kad god mu je prilika nije normalan.Tom bi vozilu trebalo zabraniti upotrebu.Nosi glavu u torbi ko god sedne u njega.

Yugo je Å¡erpa. Ovaj kojeg vozim je devedeseto godiÅ¡te. MeÄ‘utim stvarno, ali stvarno mrzim kada se ispred mene naÄ‘e neki baÅ¡ normalan auto a ja moram iza njega da kontroliÅ¡em nogu na gasu, a to bude veoma Äesto.

Link to comment
Share on other sites

Kako se raspisao  po svim temama i usao u njih kao virus    :blah  ne bi zagadio samo forum - on sa njim vec bio otrovan  par meseci , nego bi clanovi postali ko zombi ,   da  je osto jos  koji  mesec naguro bi do 2.000 - 3.000  postova  i na kraju bi oborio i forum jer nijedna tema ziva  ne bi ostala ,  sto mu je i bila krajnja  zelja . 

.............................

 

Na kraju price hvala BOGU  DOBRO uvek pobedi ZLO   a mrtvaci i zivi lesevi koji setaju po balkanskim hi - fi  i diy forumima odu tamo gde im je i mesto 

 

 

ImaÅ¡ apokaliptiÄne vizije k`o Tarabići. :)

Link to comment
Share on other sites

Msm, vratite Vuleta, izgibosmo od dosade!

 

+1

 

https://www.youtube.com/watch?v=jJOoYG8Efdw

 

 

El zbog ovoga "otisho"

 

Изгледа да има поÑебан пик на Ð²Ð°Ñ Ð¸Ð· Сомбора, ниÑи једини ојађен из тог краја..

Мада, воли он да зајебе и комшије..

Link to comment
Share on other sites

Msm, vratite Vuleta, izgibosmo od dosade!

 

Sto bi strikane  voleo samo jednom da se spandjas sa njim da ti dodje u kucu  ,  dal u goste kao satro drugar kao sto je uostalom kod svih i dolazio  , dal slucajno odnosno pre  namerno kao kod mene  preko kp . Veruj mi na rec   <_<  ne bi  ti  on bio tako zanimljiv kao sad . U pitanju je pre svega izuzetno los covek,  bez obzira kako ga ti i neki ovde dozivljavaju

 

Ja se sa njim  nisam poznavao i druzio i ispijao kafe  kao Sonic , Ston ,  Kursum , Grozni , Doktor , Prpi , Majda  i ostali da ne nabrajam ima ih po dosta ,  pa posle  piva i rakije da se ogovaramo i opanjkavamo i zabijamo sekirice  - u stvari zabija sekirice ,  jer samo on to radi i njemu je to svojstveno kao nuli od  coveka. Ti si cini mi se skoro u nekom postu o tome pisao ili mozda i Gox kako te to ne zanima itd.. itd.. zaboravi vec , znas nasta mislim

 

Jedini covek sa kojim je ostao u relativno normalnim odnosima je trenutno Boki Toki Voki i prosto mi je neverovatno da nije pljuvao i slajmirao po njegovim  diy spravama ali opusteno , ima vremena  i za to . Nece ni  on biti izuzetak u odnosu na druge , samo je pitanje vremena i njegovog trenutnog raspolozenja kao i Nick Naim - a  u kom se tad bude nalazio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...