Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Iz teme:

Exposure 3010s2 ili Naim

Nait 5si ili Marantz PM8005

Scorpio

pogledaj sta Mixer ekipa u prosirenom sastavu radi na temi Utsisci o sajtu - vec dve ili tri strasne senluce, divljaju i diskutuju o tome ko vecera, ko jede i sa kim skembice po kafanama, ko nije dosao a bio je pozvan, ko je kakav na forumu i van njega, ko prezvakava mnogo puta ispricane price i slicno. Zar ne mislis da bi bilo dobro otici malo do te teme i pobrisati gluposti (ovo valjda nije za brisanje i nije spustanje na licni nivo komunikacije?) ili bar zamoliti nekoga od kolega moderatora da to uradi? Mislim ako je tebi nepriojatno jer sa doticnima sedis i pijes pivce na istom tom Mixeru?

A sa kim ti piješ pivce? Šta misliš da se možda pobrišu i njihovi postovi (tih sa kojima piješ pivce) o tebi i robi iz AV Impulsa?

p.s. a to Å¡to tuÄ‘e reÄi nazivaÅ¡ glupostima već treći put u dva dana, primetiće valjda joÅ¡ neko sem mene.

Link to comment
Share on other sites

A sa kim ti piješ pivce? Šta misliš da se možda pobrišu i njihovi postovi (tih sa kojima piješ pivce) o tebi i robi iz AV Impulsa?

p.s. a to Å¡to tuÄ‘e reÄi nazivaÅ¡ glupostima već treći put u dva dana, primetiće valjda joÅ¡ neko sem mene.

 

Ne pijem pivo.

Ne pijem ga cak ni sa ovima koji pisu o meni i robi iz Av Impulsa.

 

p.s.

imas ti neku drugu prigodnu rec za istu sustinu?

Link to comment
Share on other sites

Hvala Zustroy,jako mi znaci podrska mladih,ne iskvarenih clanova kao sto si ti.Ako vam treba pomoc za vas sam uvek tu,

 

oqRlUGY.jpgSc836p0.jpg                 F R A K   O F F

 

Nisam imao nameru da se vecerasa javljam posto ce uskoro "kraj utakmice",pa znas gledao si fudbal ekipa koja gubi sa 5:0 pochinje sa uvodjenjem "rezervnih igracha"(koji jure po terenu ko muva bez glave,reko bi covek sad ce da daju gol,a oni prime loptu,sapletu se i padnu - zato su i rezervni igrachi) i grubim startovima,pa bih da sacuvam "noge" za naredne zanimljivije utakmice,jer je ova za mene zavrsena.

 

Istina je da sam "pre nekog vremena" bio mnogo zanimljiviji,jer sam kao i mnogi dosao ovde da se druzim sa ljudima koji uzivaju u muzici kao i ja,da razmenim iskustva,nauchim nesto novo i bio odushevljen sa mnogim ljudima koje sam upoznao na ovom forumu.Medjutim kao i u svakoj "bajci" sunchan dan su pocele da menjaju munje i gromovi,poceo je da pada sneg.A kad padne sneg onda on ne pada da prekrije breg,nega da svaka zverka pokaze trag.

 

Pocele su zalbe mladih clanova koji su ekspres brzo dobijali na ovom forumu preporuke za kupovinu polovnih uredjaja,da se ti uredjaji brzo kvare,a onda jos ekspresnije preporuke ko da im te uredjaje popravi.U pocetku su bila makar pitanja tipa kolika soba,sta slusas od muzike itd. kao uvertira u predlog za kupovinu.Kasnije vise nije bilo ni toga,nego bap direktno - kupi ove zvucnike i ovo pojacalo.Ja sam to kosto rece jedan iz druzine "pazljivo snimao dok sam sedeo za monitorom" i postalo mi je zanimljivo da odradjeni majstori veoma dobro poznaju uredjaje koje su mladi clanovi kupili,veoma brzo su ih popravljali na opshte odusevljenje musterija kojima su uredjaje popravljali,ostavljajuci utisak da su odlicni serviseri.

Medjutim vremeno sam shvatio da su oni te uredjaje popravljali vise puta i da ih "poznaju u dushu",tako da znaju unapred gde je kvar i zato ga lako poprave.

Kap vode koja je prelila casu je veliko ne zadovoljstvo clana don Tajsona sa uredjajima koje su mu prodali(razbijeno pojacalo) odredjeni preprodavci i njihov navalentan odnos pre nego sto uredjaj prodaju(zivkanje svaki cas) i kasnija posleprodajna ne zaintersovanost(nemaju vremena,u zurbi) kad se postave pitanja sto je ovo ovako i sto ovo ne radi.

Ne bih se ja mesao u sve ovo(slicne stvari sam iskusio i na vlastitoj kozi),znam da ovaj svet nije idealan,ali sto rece Zika u "Jagodi u supermarketu" i don Tajson pre neko vece

 

BOLI ME NEPRAVDA - DOSTA VISE

 

SVIM MLADIM NE ISKVARENIM CLANOVIMA

 

DOBRO OBRATITE PAZNJU KAD KUPUJETE POLOVNE UREDJAJE.NEMOJTE TAKO OLAKO PRIHVATATI PREPORUKE SA OVOG FORUMA.POVEDITE SA SOBOM POUZDANOG,POZNATOG COVEKA "KOJI ZNA DA ZAVIRI ISPOD HAUBE".

 

Pozdrav od Digitala

 

phil_04.gif     Flying.gif

 

Pa dobro boli i mene nepravda ali tebe i ivana kao sto vidim  za to nije briga  - pa lagano pocinjem da se pitam sta se sve krije iza toga  .

 

Iznosis zakljucke iskljucivo sagledavajuci stvari  iz jednog  ugla a pri tom nisi salusao drugu stranu i  mislis da je to u redu  - pa naravno da nije . Da rascistimo neke stvari  Jel ti  znas kad  je Tajson od mene kupio pojacalo Pioneer  A 777 Reference koje sam ja dobio u razmeni od  druga za svoj cd player Klasse cdp.5  , vidim da ne znas  - pa covece pre  skoro 2 godine i to potpuno  tehnicki savrseno ispravno sa kojim se ovde po forumu dupetao kako dobro radi i kako sa njim rusi zidove ( PA TO CEO FORUM ZNA ) a onda se izazvan sujetom jer se neko usudio da uporedi svoje zvucnike  sa neuporedivim  i najboljim zvucnicima na svetu  -  zvucnicima MD okomio na mene   . Posle 2 godine koriscenja pojacala otkriva  neku naprslinu  kod ulaza za slusalice koju ja dok je pojacalo bilo kod mene nisam ni primetio a on je to uocio posle ravno 2 godine. I jjos jedno da znas , ja ne trgujem hi - fi opremom  vec kao i svi vi prodajem svoje viskove , hirove ,  igracke sa kojima se zadovoljim i istestiram u svom sistemu  . Oce to neko mozda da mi zabrani , e pa nece,  kao ni tebi, kao ni nikom 

 

Da li ti znas da me je covek zvao 10x dnevno  da mu delim savete , preporucim kasete  ( usput i snimim bez pogovora ) - ne znas , e pa eto da znas . Nije ni to problem  ali jbte pa sve ima neku svoju granicu. Pa ja imam i svoj zivot , svoju porodicu, svoj posao ,  svoje obaveze  i opet sam nekako gledao da nadjem nacina i vremena da mu odgovori  i za to sam dobio asov za vrat I OSUDE SUJETE U NEDOGLED  jer ''  sam se jedini usudio da pomislim da uporedim zvucnike sa zv... MD i tu je nastala srz problema  .

 

Sto se  tice zvucnika MD  , ovde su vec izneseni neki stavovi od kolege Beat  - a koji ih je slusao , ja nisam a kad  ih budem cuo reci cu svoje misljenje

 

Pojavili su se usput teorije zavere  ,  gospodari prstenova , ljudi iz senke , nekakve mixer ekipe, pukotine u svemiru a ja sam se nasao na mlecnom putu do planete KRIPTON . Stvarno mi je muka vise od svega 

 

Jedno je sigurno   <_<  kuju se planovi  da se urusi forum , uveliko se sastanci  ,  pozivaju se kolege privatnim porukama i kace se podrske rupama u svemiru , vrsi se regrutacija  , pravi se i priprema klima za sveopstu svadju , itd, itd...

 

Moja podrska kao i pomoc mladjim kolegama je uvek bila dostupna i krajnje iskreno rado davana,  tako ce i ubuduce biti dokle god sam ovde  .  Slazem se i sa time da treba da im se pruzi maximalana podrska starijih clanova  da se kvalitetno integrisu na forum, da se njihova misljenja  i  stremljenja pazljivo saslusaju 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro boli i mene nepravda ali tebe i ivana kao sto vidim  za to nije briga  - pa lagano pocinjem da se pitam sta se sve krije iza toga  .

 

Iznosis zakljucke iskljucivo sagledavajuci stvari  iz jednog  ugla a pri tom nisi salusao drugu stranu i  mislis da je to u redu  - pa naravno da nije . Da rascistimo neke stvari  Jel ti  znas kad  je Tajson od mene kupio pojacalo Pioneer  A 777 Reference koje sam ja dobio u razmeni od  druga za svoj cd player Klasse cdp.5  , vidim da ne znas  - pa covece pre  skoro 2 godine i to potpuno  tehnicki savrseno ispravno sa kojim se ovde po forumu dupetao kako dobro radi i kako sa njim rusi zidove ( PA TO CEO FORUM ZNA ) a onda se izazvan sujetom jer se neko usudio da uporedi svoje zvucnike  sa neuporedivim  i najboljim zvucnicima na svetu  -  zvucnicima MD okomio na mene   . Posle 2 godine koriscenja pojacala otkriva  neku naprslinu  kod ulaza za slusalice koju ja dok je pojacalo bilo kod mene nisam ni primetio a on je to uocio posle ravno 2 godine. I jjos jedno da znas , ja ne trgujem hi - fi opremom  vec kao i svi vi prodajem svoje viskove , hirove ,  igracke sa kojima se zadovoljim i istestiram u svom sistemu  . Oce to neko mozda da mi zabrani , e pa nece,  kao ni tebi, kao ni nikom 

 

Da li ti znas da me je covek zvao 10x dnevno  da mu delim savete , preporucim kasete  ( usput i snimim bez pogovora ) - ne znas , e pa eto da znas . Nije ni to problem  ali jbte pa sve ima neku svoju granicu. Pa ja imam i svoj zivot , svoju porodicu, svoj posao ,  svoje obaveze  i opet sam nekako gledao da nadjem nacina i vremena da mu odgovori  i za to sam dobio asov za vrat I OSUDE SUJETE U NEDOGLED  jer ''  sam se jedini usudio da pomislim da uporedim zvucnike sa zv... MD i tu je nastala srz problema  .

 

Sto se  tice zvucnika MD  , ovde su vec izneseni neki stavovi od kolege Beat  - a koji ih je slusao , ja nisam a kad  ih budem cuo reci cu svoje misljenje

 

Pojavili su se usput teorije zavere  ,  gospodari prstenova , ljudi iz senke , nekakve mixer ekipe, pukotine u svemiru a ja sam se nasao na mlecnom putu do planete KRIPTON . Stvarno mi je muka vise od svega 

 

Jedno je sigurno   <_<  kuju se planovi  da se urusi forum , uveliko se sastanci  ,  pozivaju se kolege privatnim porukama i kace se podrske rupama u svemiru , vrsi se regrutacija  , pravi se i priprema klima za sveopstu svadju , itd, itd...

 

Moja podrska kao i pomoc mladjim kolegama je uvek bila dostupna i krajnje iskreno rado davana,  tako ce i ubuduce biti dokle god sam ovde  .  Slazem se i sa time da treba da im se pruzi maximalana podrska starijih clanova  da se kvalitetno integrisu na forum, da se njihova misljenja  i  stremljenja pazljivo saslusaju 

 

Niko nije "dupetao" i hajpovao po forumu koliko si to radio ti.. i to se uvek dešavalo kada si nešto prodavao na KP.. uvalio si spravu koja je popravljana i sada zamenjuješ teze, podmećeš Tajsonu da je sujetan, napadaš njega da bi se odbranio.. trulo je to i provaljeno.. govoriš o teorijama zavere a sam ih iznosiš.. ova o kovanju planova za urušavanje foruma je priceless.. težak trip..

 

i nemoj o iskrenosti.. nije priliÄno.. prvo Äoveku nadoknadi Å¡tetu, pa onda debatuj o moralu i pusti nove Älanove da se "integriÅ¡u" sami, bez hajpa prema spravama koje ti i tvoji prijatelji prodajete..  

Link to comment
Share on other sites

Šuco, ne poznajemo se, a može tako i da ostane. Ne volem kad se uvaljuju uređaji, poluispravni, neispravni i potpuno je sve jedno koliko koštaju. Treba biti iskren pa reći.

 

Mislim da gosn Tajson nije popizdeo zbog zvuÄnika MD. Oni su u celoj priÄi nebitni.

Interesantno je kako se na mene okomila ekipa, bilo je i zanimljivih etiketa, tobože se ne odnose na mene.

I niko ne pravi zaveru da "sruši " forum, besmisleno je.

Forum je meni a verujem i većini evo već skoro 10 godina izvor mnogo korisnih informacija. Ako sam i sam pomogao nekom svojim ipak skromnim znanjem, utoliko bolje.

 

Uostalom mislim da je Woland ubo srž problema, tako da je svaka dalja diskusija ...................................

Link to comment
Share on other sites

Woland :wave2  :thumbsup2   svaka Äast,ubo si u srž problema,koji oni pokuÅ¡avaju da zamaskiraju.

Do sada nisam hteo da bilo Å¡ta piÅ¡em o poseti Älana Beatgoseon,ali poÅ¡to  vidim kakve nebuloze piÅ¡e ovde i pritom se za to kaÄe pojedinci,kao npr.Å uca ,jer im sad trenutno to odgovara,a kad im viÅ¡e ne bude trebao,pustiće ga niz vodu,kao i mene,prvo i prvo,Äovek je ostao zakucan u fotelji kad je Äuo zvuÄnike MD i sam je tada rekao dok smo tako sedeli i sluÅ¡ali muziku ,da ovakvo neÅ¡to u životu nije Äuo.E posle je malo po malo poÄeo da preokreće priÄu ,prvo kao na nivou neutralnosti,a posle ove frke na forumu odma je brže bolje skoÄio na vaÅ¡u stranu u podrÅ¡ci i naglo preokrenuo priÄu u vaÅ¡u korist.Toliko o njegovom iskustvu.Pa ne može da se doÄ‘e kod Milana samo da bi posle na forumu mogao taj neko da kaže "bio sam i nije to niÅ¡ta!",jer je on poslat od strane prozvanog dela foruma da doÄ‘e ,da bi mogao posle da pljuje po zvuÄnicima MD,a oni će ga odma brže bolje podržati,mada oni nisu liÄno ni bili,a to se i primeti po postovima Å uce,koji sad stalno citira te postove dotiÄnog Älana i kaÄi se za njih kao merodavne u njegovim ocenama,neÄega,Å¡to on liÄno nije ni Äuo i sad ni neće,ja mu to kažem,jer su se mnogi ovih dana najavili da doÄ‘u i posluÅ¡aju te zvuÄnike,mada je tu bilo i krajnje normalnih.  Posle tog iskustva kod MD dobili smo poziv od tog istog Älana da doÄ‘emo kod njega i posluÅ¡amo njegov sistem u nameri da mu Milan da neke savete kako Å¡to bolje da unapredi svoj sistem.E tad sam video i Äuo neÅ¡to ,Å¡to je teÅ¡ko opisivo,jer u životu nisam doživeo da je neko utukao toliko para u sistem,a da iz njega ne da nije niÅ¡ta izvukao,nego Äak Å¡ta viÅ¡e unazadio je totalno sve komponente svog sistema,toliko,da je to zloÄin prema tim jadnim ureÄ‘ajima.Veruj te mi svi ovde da bolje zvuÄi obiÄna polupana trandža iz kuhinje moje prababe.E,poÅ¡to znam da će sad krenuti napad na ovaj moj post,želim svima da kažem da se lepo skupe u Å¡to većem auditorijumu i da svi lepo odemo kod dotiÄnog Älana da vidite o Äemu priÄam.Opet vas savetujem da sednete kad doÄ‘ete kod njega ,jer će vam se izmaći tlo pod nogama kad budete videli i Äuli ovo Å¡to vam priÄam.A posle toga ćete mu svi uputiti istu reÄenicu:"pa Å¡ta ti ima da komentariÅ¡eÅ¡ bilo Äiji sistem na forumu!"

Link to comment
Share on other sites

a ti Å uco vidim pozivaÅ¡ se na porodicu i poslovne obaveze,kao razlog zbog kojeg nisi mogao da priÄaÅ¡ samnom,a kako ti onda to nije pravilo toliko problema dok nisam kupio tvoje pojaÄalo? Kako se tada nisi pozivao na sve te obaveze dok si ti mene zvao 10 puta dnevno? znaÄi ,dok nisi prodao meni tvoje pojaÄalo zvao si me 10 puta dnevno i tad nisi imao porodicu i poslovne obaveze,a kad samo istrgovali onda odjednom imaÅ¡ porodicu i poslovne obaveze!?ma da,kako da ne! A usput,nije u pitanju neka pukotina kod ulaza za sluÅ¡alice,nego polupan levi donji ćoÅ¡ak od pojaÄala u Äijoj blizini se i nalazi ulaz za sluÅ¡alice,koje takoÄ‘e ne rade zbog toga,pa to joÅ¡ sve lepo zamaskirano crnom izolir trakom.BaÅ¡ lep komad audiofilskog znanja.Kako je to tebi ,velikom audiofilu,to promaklo?Nije ti promaklo,nego si me zato i zvao 10 puta dnevno dok mi ga nisi uvalio,a posle si me odma zaboravio i pomislio"evo joÅ¡ jedna ovÄurina"!ha,ha,ha.Nadam se da ti je bilo lepo dok si troÅ¡io moje pare i smeÅ¡kao se svojoj audiofilskoj filozofiji.

Link to comment
Share on other sites

E baÅ¡ bih voleo da vidim da li bi se ti Å uco tako lako pomirio sa nekim,ko ti je napravio ovakvu situaciju? Ne verujem.Pa ti ovde tako žuÄno raspravljaÅ¡ o nekim manje bitnim stvarima,a kako bi to tek onda radio kad bi ti neko uvalio polupan ureÄ‘aj?ha,ha,ha verovatno bi ga ugrizo za nogu!

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro boli i mene nepravda ali tebe i ivana kao sto vidim za to nije briga - pa lagano pocinjem da se pitam sta se sve krije iza toga .

Iznosis zakljucke iskljucivo sagledavajuci stvari iz jednog ugla a pri tom nisi salusao drugu stranu i mislis da je to u redu - pa naravno da nije . Da rascistimo neke stvari Jel ti znas kad je Tajson od mene kupio pojacalo Pioneer A 777 Reference koje sam ja dobio u razmeni od druga za svoj cd player Klasse cdp.5 , vidim da ne znas - pa covece pre skoro 2 godine i to potpuno tehnicki savrseno ispravno sa kojim se ovde po forumu dupetao kako dobro radi i kako sa njim rusi zidove ( PA TO CEO FORUM ZNA ) a onda se izazvan sujetom jer se neko usudio da uporedi svoje zvucnike sa neuporedivim i najboljim zvucnicima na svetu - zvucnicima MD okomio na mene . Posle 2 godine koriscenja pojacala otkriva neku naprslinu kod ulaza za slusalice koju ja dok je pojacalo bilo kod mene nisam ni primetio a on je to uocio posle ravno 2 godine. I jjos jedno da znas , ja ne trgujem hi - fi opremom vec kao i svi vi prodajem svoje viskove , hirove , igracke sa kojima se zadovoljim i istestiram u svom sistemu . Oce to neko mozda da mi zabrani , e pa nece, kao ni tebi, kao ni nikom

Da li ti znas da me je covek zvao 10x dnevno da mu delim savete , preporucim kasete ( usput i snimim bez pogovora ) - ne znas , e pa eto da znas . Nije ni to problem ali jbte pa sve ima neku svoju granicu. Pa ja imam i svoj zivot , svoju porodicu, svoj posao , svoje obaveze i opet sam nekako gledao da nadjem nacina i vremena da mu odgovori i za to sam dobio asov za vrat I OSUDE SUJETE U NEDOGLED jer '' sam se jedini usudio da pomislim da uporedim zvucnike sa zv... MD i tu je nastala srz problema .

Sto se tice zvucnika MD , ovde su vec izneseni neki stavovi od kolege Beat - a koji ih je slusao , ja nisam a kad ih budem cuo reci cu svoje misljenje

Pojavili su se usput teorije zavere , gospodari prstenova , ljudi iz senke , nekakve mixer ekipe, pukotine u svemiru a ja sam se nasao na mlecnom putu do planete KRIPTON . Stvarno mi je muka vise od svega

Jedno je sigurno <_< kuju se planovi da se urusi forum , uveliko se sastanci , pozivaju se kolege privatnim porukama i kace se podrske rupama u svemiru , vrsi se regrutacija , pravi se i priprema klima za sveopstu svadju , itd, itd...

Moja podrska kao i pomoc mladjim kolegama je uvek bila dostupna i krajnje iskreno rado davana, tako ce i ubuduce biti dokle god sam ovde . Slazem se i sa time da treba da im se pruzi maximalana podrska starijih clanova da se kvalitetno integrisu na forum, da se njihova misljenja i stremljenja pazljivo saslusaju

Evo ja zelim da sagledam stvari iz drugog ugla i da saslusam i tebe, pa te pitam:

Da li si Tajsonu prodao osteceno pojacalo koje si pokusao da zamaskiras crnom trakom?

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja zelim da sagledam stvari iz drugog ugla i da saslusam i tebe, pa te pitam:

Da li si Tajsonu prodao osteceno pojacalo koje si pokusao da zamaskiras crnom trakom?

Hvala.

Pa vec sam odgovorio procitaj moj prosli post da ja to nisam video a on jee to uocio posle 2 god.. i to na nekom skrovitom mestu i sad napravio ludilo od napuknuca parceta plastikice koje pptpuno sam siguran nije bilo sa prednje strane ulaza za sluske jer bih to i ja video i napomenuo a to ne moze ni da se prikrije pogotovu ne crnom izolir trakom.

 

I sprava nikad nije popravljana , radi se o plastici i napuknucu koje nikad nisam u zivotu video  video

Objasni ti meni kako se to nije uocilo punih 2 god... a sad posle 2 god...koriscenja se odjednom pojavilo. Jel mozda treba da se da dvo godisnja garancija na rad plastike. Ne razumem

 

Woland mislim da zasluzujem odgovor od tebe posle ovoliko godina zajednicki lepo provedenih na forumu   cemu ovakvo neprijateljstvo , jel neka  nepravda u pitanju ili je u pitanju klasicno svrsrstavanje i provociranje. Mislim da znas da me dosta tvojih drugara poznaje i znaju kakav sam covek . Mozda si ti  covek koji nije zadovoljan sa sobom a takvom coveku svi  svi smetaju

 

Ti meni nikad nisi smetao  - naprotiv i to ti otvoreno kazem a zasto ja tebi smetam izvoli slobodno  reci

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da bi ovde uskoro mogle da sevnu :boxing

 

Moderatori koji edituju postove bez ikakvog smislenog objasnjenja i potpisa, clanovi koji su se ovoliko ispolarisali da prsti na sve strane, a pri tome se svi nesto pozivaju na znam te, bio si kod mene, dodji ponovo...

 

Neki se ovde zaybavaju, neki samo dodju i pljucnu, neki potpaljuju, a zaboravili su kako ovde "zna krv da udari u glavu" i obicnim smrljanerima kad im barnes relikviju (recimo Mladja kad je "nasrtao" i atakovao raspitujuci se ko sam i sta sam kad sam argumentovano pisao o lupanju kalema u korpu kao dosta cestom problemu DY bas drajvera), a kamoli nekom ko u avataru itekako sugerise ko je i sta je ;)

Link to comment
Share on other sites

Da li ste normalni!!!

Nismo djeca!

Å to stariji, izgleda sve avetniji...

Da nisu neki izbori? Sve mi ovo liÄi na predizbornu kampanju. :D

 

 

Tozo el vidis kako smo se razdrmali , cuj razmrdali , ode sve u Q... ;-) lepo ja kazem  ovde se oridinirano , planski a kasnije i stihijski radi  na nekim stvarima protiv foruma , clanova  i cega sve jos   . Tajsone tema ti je pun pogodak ali bi izgleda propala bez mene  :xmas

 

Evo opet citam ko o cemu BABA TUZIBABA O ,, Dragojlovu . Ubi sve lepo i dobro  i ono sto zna u coveku kojeg cenim  A  za sta sam cuo od drugara  kojima  zaista verujem. Mislim da je covek prokleo dan kad te upoznao.  Nisi ti njemu nikakav prijatelj - NAPROTIV  !!! I zaboravljas da si ti mene zvao za pojacalo , tebi je trebao  A 777 a meni je bio na oglasu za prodaju . Prestani sa lazima 

Pisi slobodno sta hoces za mene je ovo u vezi tebe gotovo i necu se dalje spustati na ovaj nivo . I  do sad mi je bilo muka  da sve  ove lazi i podmetanja  citam. Ubuduce cu  te zaobici a ti svojom  inteligencijom i znanjem u hi - fi - ju   rusi fasade , zidove , parkove , rupe u svemiru itd...

 

Svima srecna   Nova  Godina   :xmas

Link to comment
Share on other sites

Vidim, sve se Äešće na forumu koristi zlokobni izraz Mixer ekipa. Ljudi, mislim da niÅ¡ta ružnije niste mogli da izmislite i da forsirate, jer je svako dobroÅ¡ao u Mixer, ili bilo koju drugu berzu. E sad, ako nekoga mrzi da se cima, ili mu je daleko, to je već njegov problem.Ispada da su svi koji su fotkani na istorijskom okupu za stolom uvaljivaÄi, upropašćavaÄi, nakupovinunavoÄ‘aÄi i Satana liÄno.Poznajem većinu inkriminisanih Älanova, i odgovorno tvrdim da ste u ogromnoj zabludi.Sreća moja pa nisam u poslednje vreme svraćao na berze, jer bih se svakako naÅ¡ao u istom druÅ¡tvu za asTalom, a sAmim tim i kao Älan klana.

Å to je neopevani nonsense... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...