Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Preneto sa jedne druge teme...

 

 

Na temi ucestvuje bar 3 coveka koja imaju ili su imali to pojacalo i kazu da je do OO, to kazu i neki koji ga nemaju ali su ga slusali a samo JEDAN koji ga ni je ni cuo ni video kaze da ne valja, pa ti budi pametan!

 

Na nekim forumima to se zove trolovanje, spinovanje..... a to je zabranjeno i kaznjava se, jbg...

 

Ali ne i na ovom forumu! Ovde je izgleda trolovanje i spinovanje dozvoljeno! 

 

Medjutim nije dozvoljeno lazovu reci da je lazov, reci nekome da je lupio glupost (cak i onda kad to jeste uradio)... Sa druge strane meni kao clanu foruma jedan od redara sme da kaze da ne lupetam (???)... a vidim da se vise ne sankcionise ni pokusaj uvaljivanja svoje robe (citaj kod kuce skarabudzenih zvucnika)  na PP novim i pod pretpostavkom manje iskusnim clanovima! Sta vise, obelodanjivanje istog se takodje brise???  

Gospodo moderatori (vi / ti ) koji mi brisete postove, citate li pravilA FORUMA? Imate li obavezu da se po njima ponasate? Znate li da je uvaljivanje robe na PP zabranjeno? Da` li je poslednji slucaj sankcionisan?` Ako nije, zasto nije i da li ce biti? Zasto mi je opaska da zvucne kutije koje doticni pravi i pokusava da zavalja ispod ruike na PP, sviraju` proseco ili cak ispodprosecno.? rekli mi ljudi koji su ih slusali. Da li je doticni prijatelj nekome od vas, tacnije onome ko mi je i obrisao post, pa je ovo pokusaj da se sakrije istina? Da li ce se njegova visost moderator udostojiti da se spusti sa` neslucenih nam visina ovde dole medju clasnove i objasni zasto reci tipa glupost, budalastina i sl spadaju u domen sankcionisanih? Cudna je klima pocela da vlada na forumu, neki hiperkonzervatizam... Samo jos brnjice da nam stavite pa da samo cutimo i gledamo se, onako bez reci... a vi da besposleni uzivate  Auh jbt... 

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja ne verujem.

 

Blesav covek.Prijavio radnju, ima radnike(prijava,plate),placa pdv,verovatno dobru kiriju za lokal.Hebe ga inspekcija,dobavljaci,kupci.

Umesto da bude "Muljach",da valja poluokrpljene dresheve iz kontejnera,da uvaljuje "trule" kondezatore i da podhebava one koji prodaju novu robu i rade posteno.

Onda bi imao i za pivo,a bogami i za shkembici - svaki dan.

Dok se ne otera i poslednji chovek sa namerom da uziva u ovom prelepom hobiju,a onda cemo da "sviramo uz tamburu",pa da se "uhvatimo za ushi i igramo".

 

Ovako kakva vremena idu ljudi koji se bave prodajom nove HiFe kao Predrag teshko da ce da imaju i za doruchak.

 

E da zaboravik

 

:wave2 :wave2 :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ti da kazes nesto pa makar i glupo?

Uh jbt, bice opet edit recnik...

 

Vidi.....nisam ocekivao ovakav pridev sa tvoje strane na moju posalicu koja je sasvim istinita,jer si ti u vise navrata napisao na chatu da jedes nocu zbog nervoze, i isti prekidao radi obroka.Ako si zbog ove banalnosti mene ovako okarakterisao... alal ti vera!

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja ne verujem.

Blesav covek.Prijavio radnju, ima radnike(prijava,plate),placa pdv,verovatno dobru kiriju za lokal.Hebe ga inspekcija,dobavljaci,kupci.

Umesto da bude "Muljach",da valja poluokrpljene dresheve iz kontejnera,da uvaljuje "trule" kondezatore i da podhebava one koji prodaju novu robu i rade posteno.

Onda bi imao i za pivo,a bogami i za shkembici - svaki dan.

Dok se ne otera i poslednji chovek sa namerom da uziva u ovom prelepom hobiju,a onda cemo da "sviramo uz tamburu",pa da se "uhvatimo za ushi i igramo".

Ovako kakva vremena idu ljudi koji se bave prodajom nove HiFe kao Predrag teshko da ce da imaju i za doruchak.

E da zaboravik

:wave2 :wave2 :wave2

Jel ovo nešto i na moju adresu? Jer te škembiće sam samo ja ovde pominjao i to dva puta, a jednom od ta dva puta su ih sa mnom jeli Kuja i Alexandar. U ostalom tekstu ne mogu da se prepoznam, pa velim da pitam, bune me škembići.

p.s. A jasno mi je kome si uputio veći deo sarkazama, nije ti sefte, pa mi nije bilo teško da shvatim.

Link to comment
Share on other sites

Secam se da je neko okarakterisan kao lazov, sa znakom uzvika, i da treba da ga bude sramota.

I to onako iznebuha, bum!

Posle mi je bilo cudno sto niko ko je dalje ucestvovao na temi nije to ni pomenuo.
Nisam hteo tamo da se javljam i glumim dezurnog pandura, ali ovde je druga stvar.

Bice da sam hiper-senzibilan na ovakve stvari.

 

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Vidi.....nisam ocekivao ovakav pridev sa tvoje strane na moju posalicu koja je sasvim istinita,jer si ti u vise navrata napisao na chatu da jedes nocu zbog nervoze, i isti prekidao radi obroka.Ako si zbog ove banalnosti mene ovako okarakterisao... alal ti vera!

 

Pogledaj samo koliko se gluposti i bespotrebnih postova izrodilo iz tvoje posalice: da li je vecerao, sta je vecerao, kad vecera, ako nije zasto nije, ko je jeo skembice, zasti i sa kim ih je jeo a sa kim nije a bio je pozvan....

Bre, te price ostavite za Mixer, za telefon ili PP. Koga bre (normalnog) to to interesuje?

Dakle, komentar ti je bio glup. Nisam tebe okarakterisao kao glupog, niti sam to pomislio...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...