Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Sva bi dilema prestala kada bi se zvuÄnici MD-a naÅ¡li u distribuciji nekog od distrubutera, ako je moguće.

Ili kada bi se desilo to poredjenje u Beogradu ili Novom Sadu nebitno.

Ovako ubjedjivanje preko foruma nema smisla, odnosno ne pomaže.

Kako neÅ¡to zvuÄi sasvim sigurno se ne može proÄitati.

Treba sluÅ¡ati. 

Link to comment
Share on other sites

Ja samo vidim da je ovo već drugi put da mi briÅ¡u sve bitne postove,u kojima raskrinkavam grupu istih interesnih sfera,da ne bi neko nov sluÄajno proÄitao i ukapirao 2+2=4,jer onda će manje zaraditi,tako da je svima jasno o Äemu se ustvari radi na ovom forumu?!

Link to comment
Share on other sites

Da su sigurni u kvalitet kineskih Dynaudio odma bi doÅ¡li na crtu,jer bi im to obezbedilo ispravnost njihove priÄe,a ovako poÅ¡to vrdaju i napadaju me sa raznih strana na razne naÄine(provokacija,skretanje sa teme,brisanje postova,blokiranje,...)to je dovoljan dokaz svakome da shvati u kom grmu leži zec,a poÅ¡to je Kina poÄela da pravi Dynaudio to znaÄi da se tu otvara velik prostor u zaradi i automatski viÅ¡e njih može tu da se ugradi,a ovo je Srbija,zemlja gde će brat brata zeznuti kad su pare u pitanju.Sad samo posmatrajte nastavak pojedinih postupka prema meni i mojim postovima i sve će vam biti jasno.Ja liÄno oÄekujem da će mi opet obrisati.sve bitne postove,koji ih raskrinkavaju i da će me onda banovati,živi bili pa videli.Živela sloboda miÅ¡ljenja!

Link to comment
Share on other sites

Jbt, izjave poÄinju da ti liÄe na one od onog Å¡to po vodi hodi, uvek su tu unutraÅ¡nji neprijatelji, pod imenom "oni" i "neki", koji ruju po pravednoj borbi protiv svetskih, a pre svega domaćih tajkuna i distributera. Ajde jednom navedi "te" i "one" koji su u imaginarnoj interesnoj grupi, pod nazivom Dynaudio Warriors, pa da znamo, i da ih se Äuvamo.

Link to comment
Share on other sites

don Tyson, nisam hteo da se javljam u temi za zvucnike ali posto je ovo vise nicija zemlja da kazem samo par stvari. Nije upitno da li su Milanovi zvucnici dobri ili ne vec njegov karakter i los odnos prema kupcima koji je stvorio poslednjih 20 i kusur godina. Verujem da mnogi sa foruma poznaju Milana ali su bili fini i precutali u onoj temi da coveku ipak ne bi pravili losu reklamu. Zato je bolje da pustite da njegovi zvucnici sami rade reklamu, ako su toliko dobri

Link to comment
Share on other sites

Slažem se,ali.ne.mogu.viÅ¡e da sluÅ¡am priÄu da treba neko da kupi Dynaudio i Dynaudio.Znam,rećićete mi da ne Äitam tu temu,da je zaobiÄ‘em ako mi smeta,pa Å¡to onda tako isto ne zaobiÄ‘u moju temu i ne upuÅ¡taju se u raspravu samnim sa već unapred premnim gardom? Ma ja sam rekao Å¡ta sam imao,a ko ne želi da to Äita ne mora,nikoga ja nisam terao.Idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja ne mogu vise da slusam da neko treba da kupi zvucnike by Milan Dragojlov!

Jedino gde sam primetio nametanje nekog proizvoda je cuveni Hegel 80 pod garancijom, koji je srecom skoro udomljen.

 

a ne, ne... cuveni Hegel H80 je bio nov uredjaj iz radnje. Pod garancijom je polovni Hegel H100. :D

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja ne mogu vise da slusam da neko treba da kupi zvucnike by Milan Dragojlov!

Jedino gde sam primetio nametanje nekog proizvoda je cuveni Hegel 80 pod garancijom, koji je srecom skoro udomljen.

A nije ti smetalo da mesecima unazad jedna te ista ekipa samo veliÄa Dynaudio i Dynaudio? Sami sebe na.ovaj naÄin upisujete na.listu tog lobija.
Link to comment
Share on other sites

Ja bih recimo voleo da mogu da posluÅ¡am te MD zvuÄnike, ali životna situacija (zbog nedostatka vremena) je takva da bi zakazivanje i odlazak u NS samo radi sluÅ¡anja bio za mene pravi luksuz.

Problem MD i njemu sliÄnih ljudi koji neÅ¡to sami prave je već milion puta raspredan ovde na forumu...potrebno je mnogo viÅ¡e od znanja da se napravi zvuÄnik da bi se neko pojavio kao iole ozbiljan uÄesnik u tržiÅ¡noj utakmici...

Situacija je nažalost takva da većina nije spremna da obezbedi Äak ni minimalan broj proizvoda u odreÄ‘enoj jedinici vremena, po odreÄ‘enoj ceni i pod jednakim standardom proizvodnje... 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih recimo voleo da mogu da posluÅ¡am te MD zvuÄnike, ali životna situacija (zbog nedostatka vremena) je takva da bi zakazivanje i odlazak u NS samo radi sluÅ¡anja bio za mene pravi luksuz.

Problem MD i njemu sliÄnih ljudi koji neÅ¡to sami prave je već milion puta raspredan ovde na forumu...potrebno je mnogo viÅ¡e od znanja da se napravi zvuÄnik da bi se neko pojavio kao iole ozbiljan uÄesnik u tržiÅ¡noj utakmici...

Situacija je nažalost takva da većina nije spremna da obezbedi Äak ni minimalan broj proizvoda u odreÄ‘enoj jedinici vremena, po odreÄ‘enoj ceni i pod jednakim standardom proizvodnje..

 

 , slazem se sa iznesenim u potpunosti

 

ps

 

Inace odavno  planiramo nas par kolega sa foruma da posetimo BFA ,  Dragojlova, i jos neke kolege sa foruma u N. Sadu i okolo :cheers  .  Malo samo da se vreme prolepsa i da se svi uklopimo sa slobodnim vremenom . Verovatno cu poneti neke manje Dy recimo 1.3 , bice i one dovoljne za uporedjivanje,  tek da se  ne  teglim i vucem one grdosije od Focusa 360 .  Bez   Boki Tioki Vokija ne idemo jer nam treba neko strucan da proceni sta se tamo Inzinjerski  radi  

 

Nema nikakvog nadmetanja vec samo druzenja i slusanja., nebitno je sta bolje svira - malo smo  vise podigli tenziju iz shale i praznicne dosade pa se i moderacija ukljucila  i ne bih vise da im pravim posao , ionako su slabo placeni ;-)  

 

 Tajson se previse naostrio  :order  i ne bih da rizikujem svoju glavu  :lol: j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...