Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Sto se tice pozitivne komunikacije vama Filipe dugujem izvinjenje.U nekoj temi oko usb kablova sam veoma drsko sa vama diskutovao bez ikakvih dokaza za tvrdnje koje sam izneo.Nadam se da ce te prihvatiti izvinjenje.

Nema potrebe za izvinjavanjem :wave2  Ionako sam u toj temi izgubio interesovanje da se raspravljam o necemu sto vecina ljudi gleda sa podozrenjem (kablovi, pa jos zamisli usb kablovi), ili u krajnjem slucaju kao nonsense iz svoje perspektive i konkretno u svom sistemu. Posto nas ima raznih u svakom smislu, naucio sam da brojim do pedeset pre nego sto opalim po tastaturi  :type  :boxing na svaki bozji komentar ovde. Iako me ponekad nerviraju pojedine rasprave na forumu i maliciozni komentari (ovo najvise od svega), uvek popalim filtere (i aktivne i pasivne :lol:  kada citam rasprave i uvek pokusam da razumem svakog ko nesto napise. Nesto kao citanje hifi recenzija - znam otprilike ko sta preferira od zvuka/muzike, kakvo shvatanje hife ima. Npr. kao clan @Trotter koji jasno i glasno kaze da ga ne zeli da postane audiofil - apsolutno ga razumem i cenim njegov stav, ipak je ovo hobi i uzivanje je na prvom mestu a ne isterivanje apsolutne istine jer ona ne postoji. A drugo, i ljudski je razumeti drugoga, sto ne znaci da svi treba jedni drugima da povladjujemo u neslaganju. Kad se jos doda sujeta i licni animoziteti (a tek interesi, tj. ko kome ulazi u "dvoriste', novcanik), tesko je da ovaj nas hifi brod plovi bas glatko, vise cik cak, pa malo napred malo nazad.

 

Ja zelim da ucestvujem samo u temama u kojima imam sta da kazem iz svog licnog iskustva ili neke procene. Cim krene prepucavanje, tada rasprave vise lice kao pucanje iz sacmarice a pojedini sukobi su zavrsavali u stilu bombasa samoubica sa sve finim detaljima ko je koga vise zahebao i tome sl.

Link to comment
Share on other sites

Da se pridruzim komsiji lepo bi bila da nas ima vise kao vi. :thumbsup2:wave2.Da barem pola clanova(ukljucujuci i mene) izbroji do 50 i malo "isfiltrira" svoje recenice sad bi forum imao 1000 aktivnih clanova i isto toliko aktivnih,zanimljivih tema.Ali sujeta,animoziteti u kombinaciji sa novcanikom prave nazalost "pucnje iz sacmarice" i od ok ljudi "bombase samoubice".

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mene zamalo nisu linÄovali kada sam se malo zezao sa Djordjem BalaÅ¡evićem...

Da nije bilo MiloÅ¡a, Sime i dr. pao bi linÄ...

 

 

Koliko se ja sećam, tu sam ja proÅ¡ao kroz "toplog zeca". Niko od vas spitfajera se nije ni potrudio da proÄita Å¡ta sam pisao. Mislim da nisam zaslužio. A mislim i da niko od vas nikad nije bio na koncertu Ä. BalaÅ¡evića i nemate pojma o Äemu sam priÄao.

Posle dvehiljadite i meni njegovi koncerti viÅ¡e ne znaÄe ono Å¡to su znaÄili pre.

Link to comment
Share on other sites

Mali offtopic..

 

@ Filip

 

Nadam se da tvoj avatar ima veze i sa Sully Ernom ( Godsmack ) i njegovim solo projektom, ako ne, u svakom sluÄaju preporuka za odgledati (odsluÅ¡ati ).

 

 

 

P.S.

Mada, ti si ipak ovaj http://www.avalonacoustics.com/  :wave2

Ha, ha, nema naravno nikavke veze. Sully Erna slusam prvi put kao i Godsmack za koji sam cuo ranije ali ne i slusao. Na prvu loptu, moram da priznam da mi kao ljubitelju Nirvaninog albuma Nevermind iz 1990. kada sam u Sremskoj ulici u Beogradu kupio "original" kasetu i slusao celo leto do besvesti u kolima, ovaj postgrunge vise lezi \o/. Slusao sam i voleo naravno i ostale bendove iz ove price kao Pearl Jam, Soundgarden... Zvuk Godsmacka i glas pevaca me najvise podseca na Alice in Chains. 

Upravo slusam youtube play listu i skidam neki njihov album za slusanje u kolima, mojoj omiljenoj "biblioteci" gde mogu na miru da prolazim kroz gradivo i uzivam :D Od drugih me dele stakla i tapacirung u kolima, to je moje omiljeno skriveno mesto za ovakve hard zanrove gde pot na Beckeru ide obavezno do panja a distorzija i jitter u ovom slucaju vise nego pozeljna  :1038:  :D .

Evo sta trenutno ide 

https://www.youtube.com/watch?v=mz71p3pt2tI&index=13&list=PLA5004A78314572B6

Tako da hvala na preporuci  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na jednom njegovom koncertu sredinom 80-ih, ostao mi u jako lepom sećanju. Njegov pajtos za klavirom i on. Doduše tada su i koncerti Riblje Čorbe bili doživljaj.

Da znam o Äemu priÄaÅ¡, ali nisam mislio na to. Mislio sam na politiÄki kabare u Å¡ta su se pretvorili njegovi koncerti devedesetih. Prosto nismo mogli da doÄekamo kraj decembra da odemo na punjenje baterija.Jednostavno bio je "transfuzija" neophodna da preživimo miloÅ¡evićeve godine.....................................................................

Link to comment
Share on other sites

Ha, ha, nema naravno nikavke veze. Sully Erna slusam prvi put kao i Godsmack za koji sam cuo ranije ali ne i slusao. Na prvu loptu, moram da priznam da mi kao ljubitelju Nirvaninog albuma Nevermind iz 1990. kada sam u Sremskoj ulici u Beogradu kupio "original" kasetu i slusao celo leto do besvesti u kolima, ovaj postgrunge vise lezi \o/. Slusao sam i voleo naravno i ostale bendove iz ove price kao Pearl Jam, Soundgarden... Zvuk Godsmacka i glas pevaca me najvise podseca na Alice in Chains. 

Upravo slusam youtube play listu i skidam neki njihov album za slusanje u kolima, mojoj omiljenoj "biblioteci" gde mogu na miru da prolazim kroz gradivo i uzivam :D Od drugih me dele stakla i tapacirung u kolima, to je moje omiljeno skriveno mesto za ovakve hard zanrove gde pot na Beckeru ide obavezno do panja a distorzija i jitter u ovom slucaju vise nego pozeljna  :1038:  :D .

Evo sta trenutno ide 

https://www.youtube.com/watch?v=mz71p3pt2tI&index=13&list=PLA5004A78314572B6

Tako da hvala na preporuci  :wave2

 

Sad cu kao 'fan' Nirvane da te streljam, album je iz '91.  :nono

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чишћење је у току, треба бити Ñамо Ñтрпљив. Рда ви'ш кад ураде гланц    :1038:  

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Само да обришу Симине поÑтове и одговоре на иÑте. ОÑтатак је више него добар.

Link to comment
Share on other sites

Само да обришу Симине поÑтове и одговоре на иÑте. ОÑтатак је више него добар.

 

Simini postovi su vise nego smisleni, steta sto ih nisi procitao i o njima razmislio.

Sama tema je za nekoga ko ulazi u svet hifi bez bilo kakvog iskustva, direktan put za pakao jer je totalna deformacija istog.

Najgore je sto je pokretac teme toliko pun sebe da ne prihvata nikakve suprotstavljene stavove vec u nedostatku argumenata poteze licne kvalifikacije, izvrce istinu, u svakoj primedbi vidi zaveru i zlu nameru, pokusava na najprizemniji nacin da diskredituje sagovornika i sl... Vec mnogo puta vidjeno na ovim stranama, zar ne?

U ostalom, kakav treba covek da bude pa da napise onakav i onoliki "zavrsni" post? Nadajmo se daje zavrsni.

Ako ti i jos neki to niste videli u startu, pitam se sta o ovom sportu uopste znate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...