Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Mislim da se neviÄ‘eno preteruje sa tvrdnjom da je forum "nekad" bio mnogo bolji. ÄŒlan sam dugo i uvek je bilo nezadovoljstva i bilo je onih kojima neÅ¡to smeta. .......................Pritom, kad je to bilo "nekad" i u Äemu je razlika u odnosu na sad?

 

I trojka za pobedu u poslednjoj sekundi - Strika za moderatora,da i mi brdjani imamo predstavnika u vlas,da se brine o nasi seljaci.Jok da nas samo ocerupaju kad oberemo malinu i posle u rat dizginemo.

 

OkreÄite Beograd..okreÄite Beograd !!!

 

:D :D :D

 

Kolega Dude u vas je duh Njegosev usao.Jako zanimljivo i mudro zborite u poslednje vreme. :thumbsup2:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ne želim da trujem druge teme i da offtopikujem, pa pišem u ovoj temi...

 

@Digital: novi avatar, ''Brotha in Arm Drugar'', završavaš postove sa ''Mrnjauuuu'' ili ''Vinilrulz''....

 

1. Nedostaje ti Miloš pa pokušavaš da ga prizoveš?

 

2. ''Seiriš'' i sprdaš se sa nekim ko nema nikakvu mogućnost da ti odgovori?

 

Ako je ovo drugo u pitanju onda ti je trula fora.

Link to comment
Share on other sites

Sto ne volim da se obasnjavam al ajde:

-Brothers in Arms ispade na ovom forumu simbol digitalije,album koji je unistio,spalio ploce,pa mi ide uz username.

-Mrnjau je od "komplet lepinja mrnjau" komsije Vlaja,vinilrulz iz teme gde je jedan od clanova menjao kais na gramofonu,ja branio vinil,a vinilasi digitaliju.

1.Nedostaje mi Milos kao i Kajzer ,Boki i mnogi drugi drugari,ali tako je kako je pravila su pravila.Ne pokusavam da ga prizovem.

2.Iz prethodno navedenog se vidi da mi nije namera da se sprdam,pogotovo sa nekim ko nije u mogucnosti da mi odgovori,nije zanimljivo,nije fora,pogotovo ne sa clanom za koga sam se zalagao da i pored uvrede moderatora bude vracen na forum,na koji se i vratio kao eks user da bi izvredjao ovaj put admina.

Toliko od mene.

 

Pozdrav.Imenjak,brat od tetke.

Link to comment
Share on other sites

1.Nedostaje mi Milos kao i Kajzer ,Boki i mnogi drugi drugari,ali tako je kako je pravila su pravila.Ne pokusavam da ga prizovem.

2.Iz prethodno navedenog se vidi da mi nije namera da se sprdam,pogotovo sa nekim ko nije u mogucnosti da mi odgovori,nije zanimljivo,nije fora,pogotovo ne sa clanom za koga sam se zalagao da i pored uvrede moderatora bude vracen na forum,na koji se i vratio kao eks user da bi izvredjao ovaj put admina.

 

OK. Moja greÅ¡ka, oÄigledno nisam dobro ukapirao.

NHF :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Moglo je i da se poveze ovako kako si ti povezao zato vraceno na staro da ne bi bio pogresno shvacen.Zao mi avatara,lep je bio.

Jos jednom - nije mi bila namera da vredjam nikoga,pogotovo ne Milosa.

 

Bas ga volite,mora da je zanimljiv drugar uzivo,ali ne voli nikoga van Beograda odnosno nas ljadze,sa nama voli samo da se pljuje,da bi sacuvao krug dvojke.Moram reci da ga razumem kada vidim kakve sve sile grabe ka Beogradu.

 

Steta,mogli bi se se lepo druziti.Lepe su stvari u Beogradu pravili teligentni Beogradjani i provincijalci u kombinaciji - two different points of view.

 

Pozdrav.Imenjak,brat od tetke.

Link to comment
Share on other sites

Aleksandre, iseÄe Äoveka ko burek za ovde  :D , neÅ¡to ti je bias veÄeras nisko podeÅ¡en?

@Digital
Da je na forumu bilo viÅ¡e pribranosti meÄ‘u nekim Älanovima (pa i moderaciji, Å¡ta ćete i oni su ljudi od krvi i mesa) kao u vaÅ¡em odgovoru kolegi A75, ne bi bilo potrebe za raznim peticijama i drugim "prizivanjima" da se, sada već bivÅ¡i i ex bivÅ¡i Älanovi naÅ¡eg skromnog foruma vrate meÄ‘u "žive". 

Za pozitivnu i zdravu komunikaciju  :cheers

Link to comment
Share on other sites

MiloÅ¡ je možda nabusit i nema takta, ali nikako nije malicozan, Å¡to se ne bi moglo reći za dobar deo likova koji ovde obitavaju i koji su naizgled fini i ulickani, a jedva Äekaju da se neko "saplete", pa da ga odozgo zgaze i pomognu da nikad viÅ¡e ne ustane.

Ali ovde nikad nije toliko bila bitna suÅ¡tina, koliko forma, pa su zato mnogi banovani, a veliki deo se i samobanovao, Å¡to koliko vidim iÄ ne dotiÄe nikoga, poÅ¡to, "koga nema, bez njega se može".

Link to comment
Share on other sites

Jos jednom - nije mi bila namera da vredjam nikoga,pogotovo ne Milosa.

 

Bas ga volite,mora da je zanimljiv drugar uzivo,ali ne voli nikoga van Beograda odnosno nas ljadze,sa nama voli samo da se pljuje,da bi sacuvao krug dvojke.Moram reci da ga razumem kada vidim kakve sve sile grabe ka Beogradu.

 

Steta,mogli bi se se lepo druziti.Lepe su stvari u Beogradu pravili teligentni Beogradjani i provincijalci u kombinaciji.

 

Pozdrav.Imenjak,brat od tetke.

 

Kažem ti, sve ok, NHF, Å¡to reÄe Filip oÄigledno je meni ''neÅ¡to bias veÄeras nisko podeÅ¡en'' :D .

 

Ne znam kakav je MiloÅ¡ uživo poÅ¡to ga nisam upoznao. Po onome Å¡to sam video na forumu, deluje da voli da se zeza, ponekad provocira i namerno preteruje u nekim stavovima da bi malo razbudio uÄmalu masu i izmervirao mediokritete i ložane... Å to je po meni OK jer nisam osetio niÅ¡ta zlo kod njega, da nastavim sa citatima: ''...Å¡to se ne bi moglo reći za dobar deo likova koji ovde obitavaju i koji su naizgled fini i ulickani...'' :D

A to sa krugom dvojke i seljacima je Äisto zezanje, nas BeograÄ‘ane ionako svi mrze, mi nemamo ''zeme'', nemamo ''veze'',... ;)

Mislim da je za deo MiloÅ¡evih nastupa na forumu prava reÄ KEMP ;-)

 

Dakle, nemam niÅ¡ta protiv zezanja, provokacija, prepirke, dobronamernog ''loženja'' i sl. NAPROTIV. Ali Å¡ta ćeÅ¡, na žalost moderacija nema taj osećaj da prepozna granicu i oseti Å¡ta je dobro i zabavno...pa uvodi neku ''serioznu'', mraÄnjaÄku, sterilnu atmosferu...

 

Poz

Link to comment
Share on other sites

Za pozitivnu i zdravu komunikaciju  :cheers

 

Sto se tice pozitivne komunikacije vama Filipe dugujem izvinjenje.U nekoj temi oko usb kablova sam veoma drsko sa vama diskutovao bez ikakvih dokaza za tvrdnje koje sam izneo.Nadam se da ce te prihvatiti izvinjenje.

 

"koga nema, bez njega se može".

 

Standardi i kriterijumi na forumu su podignuti povisoko za "ove prostore",sa cime mnogi ne mogu da se nose,jer iskreno i nije lako,ali neki nivo komunikacije mora da postoji.Na zalost DIY se odvojio(i tamo ne cvetaju ruze),mnogi clanovi su bas bez veze otisli,ili smanjili aktivnost i to se oseca itekako,slabije odeljenje padaju kriterijumi.Ja sam mlad clan i zao mi je sto se vise ne umesaju gospodin Zika,Rokijana,Koko Bil,Filip i ostali umereniji iskusniji clanovi koji definitivno imaju sta da kazu,koji su ulozili veliki trud i godine boravka na forumu.Mozda je ovo film koji su gledali vise puta pa im je svaki detalj poznat.Zatim distributeri i proizvodjaci opreme gospoda Sonic,Ranko,Zoranzu,"majstori" Gox,Ston itd.

Forum ce opstati u ovoj ili onoj formi,ali ne bih voleo da za godinu,dve na pitanje "koje pojacalo uz ove zvucnike" dobijem odgovor "kakvi zvucnjaci cale,stekni sluske u gedzu i kuliraj".

 

Filipe, Filipe, ne znaÅ¡ ti Požežane  :D

 

Komso,ti i tvoja "koplet lepinja mrnjau" :D:wave2.

 

Ne znam kakav je Miloš uživo pošto ga nisam upoznao......................................nas Beograđane ionako svi mrze, mi nemamo ''zeme'', nemamo ''veze'',... ;)

 

Stekao sam utisak da se znate van foruma ti,Sima,Milos,Suca,ali sam verovatno nesto prevezao.

Niko ne mrzi Beogradjane,imam mnogo dobrih drugara u Beogradu.Jedino kad ugledam ove moje seljobere posle sedam dana boravka u Beogradu sa frizurama "ajme mila majko" i klovnovskom garderobom predjem ulicu da mi se ne obrate sa "zavijenim" glasom "pa gde si ti covece".

Link to comment
Share on other sites

Ja da nisam došao ovde, ne bih znao da je Brothers in Arms=sipanju benzina i bacanja upaljene šibice preko.

 

Eto o tome se radi, Miloš je bio omražen jer je voleo da ''razbija tabue'', a jedan od svetih gralova na ovom forumu za pojedince je upravo Brothers in Arms...

 

Mene zamalo nisu linÄovali kada sam se malo zezao sa Djordjem BalaÅ¡evićem...

Da nije bilo MiloÅ¡a, Sime i dr. pao bi linÄ...

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26143-%C4%91or%C4%91e-bala%C5%A1evi%C4%87/

Link to comment
Share on other sites

a jedan od svetih gralova na ovom forumu za pojedince je upravo Brothers in Arms

 

Ja sam pre foruma bio ubedjen da su tate digitalije Pink Flojdi sa Nasom.Oni su eksperimentisali sa multikanal zvukom i ostalim zezama.Tek ovde sam spoznao da je to Nofler Mark i bilo mi je smesno iskreno sa pesmom Money for Nothing(niko Stinga kao ko autora ne pominje) i MTV.

Link to comment
Share on other sites

Eto o tome se radi, Miloš je bio omražen jer je voleo da ''razbija tabue'', a jedan od svetih gralova na ovom forumu za pojedince je upravo Brothers in Arms...

Mene zamalo nisu linÄovali kada sam se malo zezao sa Djordjem BalaÅ¡evićem...

Da nije bilo MiloÅ¡a, Sime i dr. pao bi linÄ...

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26143-%C4%91or%C4%91e-bala%C5%A1evi%C4%87/

Video sam to. Mene BalaÅ¡ević i nervira, ali ne mogu da poreknem da mi se sviÄ‘aju njegove stare pesme, koje sam mnogo sluÅ¡ao dok sam odrastao. Tako da ću i da te linÄujem i da se složim s tobom. :D

Nedavno sam opet slušao njegove balade, posle više godina pauze.

Link to comment
Share on other sites

 

Forum ce opstati u ovoj ili onoj formi,ali ne bih voleo da za godinu,dve na pitanje "koje pojacalo uz ove zvucnike" dobijem odgovor "kakvi zvucnjaci cale,stekni sluske u gedzu i kuliraj".

 

... i vodiće se diskusije tipa "taj telefon svira bolje od tog"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...